2018-07-02 16:13
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Słuchawki 64Audio typu IEM już w Polsce

Obrazek Słuchawki 64Audio typu IEM już w Polsce

Marka 64Audio mimo, że mniej znana w Europie, to za Oceanem radzi sobie bardzo dobrze. Nie sposób wymienić tutaj wszystkich uznanych producentów czy muzyków, którzy nie wyobrażają sobie pracy w studio czy podczas tourne bez słuchawek 64Audio. Postaci takie jak: Beyonce, Bon Jovi, Joe Walsh, Kayne West, Seal, Charlie Thorton, Earth Wind & Fire, Chaka Khan czy One Republic mówią same za siebie. Oferta producenta to słuchawki typu Custom Series czyli takie, które przystosowywane są swoim kształtem do kanału usznego użytkownika dzięki czemu dźwięk dociera bez zniekształceń bezpośrednio do mechanizmu młoteczkowego ucha. Tutaj wymagana jest wizyta u specjalisty Audiologa, który taki odlew ucha może przygotować.Drugą zaś grupę stanowią słuchawki typu Universal Fit – czyli o kształcie uniwersalnym, które mają standardowe kanały douszne i mogą być używane przez każdego.

Obydwie grupy produktów dzielą się dodatkowo na 3 segmenty w zależności od ich zastosowania czy przeznaczenia. I tutaj rozróżniamy słuchawki Na Scenę, Do Studia oraz Audiofilskie. Do Polski trafiają słuchawki uniwersalne i są to w sumie 4 modele, ale dla zainteresowanych klientów będzie możliwość zamówienia również słuchawek indywidulanie dostosowanych do ich kształtu kanału usznego.

Słuchawki tia Trió Universal-Fit od 64 AUDIO - Konstrukcja tego modelu oparta jest na w pełni bez kanałowej konstrukcji opartej na technologii tia single-bore, komorach akustycznych tia oraz autorskich, zbalansowanych przetwornikach otwartych tia, co stanowi idealną równowagę pomiędzy referencyjną jakością dźwięku a zastosowaniami rozrywkowymi. Cena sugerowana słuchawek 64audio tia Trio wynosi 9899 PLN brutto.

Słuchawki U18 Tzar od 64 Audio - To pierwsze na świeci słuchawki typu Universal-Fit z 18 (OSIEMNASTOMA!) zbalansowanymi przetwornikami zainstalowanymi w każdej słuchawce. Jest to absolutnie szczytowe osiągnięcie wśród słuchawek dousznych.

U18 zostały specjalnie zaprojektowane dla najbardziej wymagających słuchaczy, audiofilów i muzyków, którzy szukają bezkompromisowego brzmienia referencyjnego. Te absolutnie wyjątkowe słuchawki łączą w sobie ogromną wręcz ilość 8 przetworników niskotonowych, 8 przetworników średniotonowych z przetwornikami wysoko- oraz wysoko-średniotonowymi tia.Cena sugerowana modelu U18t w Polsce wynosi 12889zł brutto.

Słuchawki tia Fourté od 64 Audio
64 Audio tia Fourté -
to pierwsze w swoim rodzaju hi-endowe słuchawki, które w pełni wykorzystują zalety opatentowanego systemu tia oraz wszystkiego tego, czego nauczyliśmy się do tej pory w projektowaniu światowej klasy monitorów dousznych.

Wewnątrz posiadają profesjonalne, autorskie, otwarte armatury zbalansowane tia, aby zapewnić bogate, naturalne brzmienie w zupełnie nowy sposób. Wyposażone w przełomowe technologie, takie jak komory akustyczne kształtujące częstotliwości w połączeniu z wewnętrznym radiatorem pasywnym dzięki czemu pomagają wytworzyć potężny dół, gładką średnicę oraz soczystą, trójwymiarową scenę dźwiękową.

Słuchawki 64audio tia Fourte to jednocześnie topowy model z oferty producenta. Cena sugerowana w Polsce wynosi 15499 PLN brutto.
Słuchawki 64Audio typu IEM już w Polsce

Słuchawki 64Audio typu IEM już w Polsce

Słuchawki 64Audio typu IEM już w Polsce

Słuchawki 64Audio typu IEM już w Polsce

Słuchawki 64Audio typu IEM już w Polsce

Słuchawki 64Audio typu IEM już w Polsce

Źródło: Info Prasowe / MIP
  1. Avatar nic wiadomość nic
    Tia

    ...Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.