2017-03-20 19:36
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Słuchawki Fostex TH7 oraz Fostex TE04

Obrazek Słuchawki Fostex TH7 oraz Fostex TE04

Fostex niedawno uraczył nas nowościami z najwyższej półki przedstawiając swoje modele flagowe: słuchawki TH900MK2 oraz wzmacniacz słuchawkowy HP-V8. Niedługo potem przyszła kolej na produkty dla klientów średniozaawansowanych, a teraz coś dla każdego. Nowe modele są niedrogie a jednocześnie solidnie wykonane. Fostex kontynuuje prezentacje nowości oferując nam tym razem słuchawki przeznaczone do użytku typowo “portable”, w podróży, na siłownię i do słuchania z mniej zaawansowanych urządzeń. Mimo, że słuchawki skierowane są do początkujących i mniej zaawansowanych melomanów to Fostex równie poważnie podszedł do procesu uzyskania jak najlepszego brzmienia.Fostex TH7 jest zmodyfikowanym następcą modelu TH7-B oraz TH7-W. To zupełnie nowa jakość w zamkniętych słuchawkach. Pełne brzmienie, wygoda, wytrzymałość oraz co najważniejsze łatwość uzyskania dźwięku wysokiej klasy już nawet z telefonu lub laptopa. Bogata oferta kolorystyczna powinna zadowolić również płeć piękną.

Słuchawki Fostex TH7, można kupić w wybranych sklepach, a także odsłuchać w salonach Audiokracja w Polsce. Cena modelu w Polsce to 399 PLN brutto.

Dane techniczne:
Typ: Zamknięte słuchawki dynamiczne
Przetwornik: Dynamiczny, 40 mm
Impedancja: 70 Ohm
Zakres częstotliwości: 10 Hz - 35 kHz
Maksymalna moc wejściowa: 100 mW
Wtyk: prosty, pozłacany wtyk stereo 3,5 mm
Długość kabla: 1.2 m
Waga: 265 g

Model TE04 to zaawansowane słuchawki dokanałowe o konstrukcji IEM. Charakteryzują się doskonałą harmonią, bogactwem niskich tonów, czystą średnicą oraz krystalicznym wybrzmiewaniem wysokich rejestrów. Specjalnie zaprojektowana anatomiczna obudowa i nowy przetwornik tworzą słuchawki z realistycznym dźwiękiem, nieosiągalnym do tej pory w tej klasie słuchawek. Odpinany kabel, który został dobrany spośród wielu możliwych - jest bardzo dobrej jakości i w połączeniu z wykorzystanym przetwornikiem daje świetne rezultaty. Słuchawki nadają się znakomicie do sportu gdyż kabel jest solidny i wytrzymały, a co nie mniej istotne, nie posiada w ogóle efektu mikrofonowego.

Słuchawki Fostex TE04, można kupić w wybranych sklepach, a także odsłuchać w salonach Audiokracja w Polsce. Cena modelu w Polsce to 349 PLN brutto.

Dane techniczne:
Typ: Dokanałowe słuchawki
Przetwornik: Dynamiczny, 8 mm
Impedancja: 16 Ohm
Zakres częstotliwości: 10Hz - 25kHz
Czułość: 94 dB (dla 1kHz, 1mW)
Maksymalna moc wejściowa: 5 mW
Wtyk: Pozłacany, Stereo, 3.5 mm, kątowy
Długość kabla: 1.2 m
Waga: 16 g
Słuchawki Fostex TH7 oraz Fostex TE04

Słuchawki Fostex TH7 oraz Fostex TE04

Słuchawki Fostex TH7 oraz Fostex TE04

Słuchawki Fostex TH7 oraz Fostex TE04

Słuchawki Fostex TH7 oraz Fostex TE04

Słuchawki Fostex TH7 oraz Fostex TE04

Źródło: Info Prasowe / FostexKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.