2018-09-07 16:13
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Słuchawki Fresh’n Rebel Clam ANC

Obrazek Słuchawki Fresh’n Rebel Clam ANC

Słuchawki Fresh’n Rebel Clam ANC powstały z myślą o tych, którzy lubią uciekać w świat muzyki od codziennego zgiełku. Najnowszy członek rodziny dostępny jest w czterech, modnych kolorach. Mamy więc do wyboru Dusty Pink (brudny róż), Petrol Blue (granatowy), Storm Grey (ciemny szary) i Ice Grey (jasny szary). Kolorystyka ta świetnie pasuje praktycznie do każdego stylu i nastroju. Korzystają one z wysokiej jakości 40-mm przetworników, co przekłada się na głębokie basy oraz soczysty, czysty dźwięk zarówno podczas słuchania muzyki, jak i np. rozmowy przez telefon.Po naładowaniu akumulatora, założeniu słuchawek Clam na uszy i ich uruchomieniu możesz cieszyć się aż 35 godzinami muzyki odtwarzanej zupełnie bezprzewodowo. Aby poruszyć Twoją wyobraźnię – 35 godzin to dokładnie tyle samo ile zajmuje lot z Amsterdamu do Sidney!

Co więcej, w przypadku wyczerpania energii w słuchawkach, zawsze możesz skorzystać z dołączonego kabla audio i nadal cieszyć się swoją muzyką. Dodatkowo dla Twojej wygody i bezpieczeństwa w transporcie do tego dołączyliśmy także modny i wygodny futerał na słuchawki.

Za ten niebagatelny produkt przyjdzie nam zapłacić 149.99 €uro.

Słuchawki Fresh’n Rebel Clam ANC

Słuchawki Fresh’n Rebel Clam ANC

Słuchawki Fresh’n Rebel Clam ANC

Słuchawki Fresh’n Rebel Clam ANC

Źródło: Info Prasowe / HamaKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.