2019-08-05 18:37
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Słuchawki Hama Pure Passion z technologią Dual Speaker

Obrazek Słuchawki Hama Pure Passion z technologią Dual Speaker

Do portfolio produktów marki Hama dołączył zestaw słuchawkowy Bluetooth Pure Passion, wyposażony w technologię podwójnych głośników Dual Speaker, cyfrowe przetwarzanie dźwięku oraz zintegrowanego pilota oferującego kilka funkcjonalności. Wszystko to, by zachować jakość i czystość dźwięku, bez względu na hałasy dobiegające z zewnątrz. Zestaw słuchawkowy Bluetooth Pure Passion został zintegrowany z pilotem do zdalnego sterowania, który umożliwia odbieranie i kończenie rozmów telefonicznych, aktywację wyboru języka oraz indywidualne sterowanie odtwarzaniem muzyki.Maksymalny czas działania zestawu słuchawkowego to 200 godzin na jednym ładowaniu, natomiast maksymalny czas rozmowy to 6 godzin, z kolei samo ładowanie trwa 2 godziny. Waga słuchawek to zaledwie 15 gramów, a zasięg emisji ich sygnału wynosi 10 metrów.

Obudowa słuchawek została wykonana z wysokiej jakości wytrzymałego metalu. Silikonowe wkładki dołączone do zestawu dostępne są w trzech rozmiarach: S, M i L, dzięki czemu każdy użytkownik może dopasować je do swoich potrzeb, zapewniając idealne przyleganie słuchawek do uszu. Produkt dostępny jest w czarnym kolorze.

Zestaw słuchawkowy Bluetooth Pure Passion dostępny jest w cenie 159 PLN u partnerów handlowych marki Hama.

Słuchawki Hama Pure Passion z technologią Dual Speaker

Słuchawki Hama Pure Passion z technologią Dual Speaker

Źródło: Info Prasowe / Hama
  1. Avatar nic wiadomość nic
     

    200 godzin , chyba czuwania A nie odtwarzania . Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.