2015-06-11 01:13
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Słuchawki SteelSeries - Siberia na uszach...

Obrazek Słuchawki SteelSeries - Siberia na uszach...

Czasami jest tak, że za diabła nie można sobie posłuchać muzyki czy odgłosów gry przez głośniki, bo domownicy zaraz wpadają do naszego pokoju lub kącika i wrzeszczą, że im życie utrudniamy... Wtedy zaczynamy rozglądać się za słuchawkami. Ich wybór na rynku jest przeogromny i możemy znaleźć na nim propozycje od kilkunastu złotych, po sumy z trzema i czterema zerami. My jednak będziemy chcieli znaleźć coś nieprzesadnie drogiego, ale zapewniającego nam wysoką jakość dźwięku... Tak w przedziale około 200 do 400 PLN. Miałem już sporo słuchawek na uszach, ale jeszcze nie było okazji posłuchać produktów firmy SteelSeries, więc gdy tylko nadarzyła się okazja, by przetestować dwa modele serii SIBERIA, nie czekałem ani chwili.

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
  1. Avatar nic wiadomość nic
    Siberia RAW

    to, że w słuchawkach tych jest mało basu, to "zasługa" tych przewiewnych padów - bas po prostu ucieka przez nieszczelności.
    Interesuje mnie jakiej wielkości przetwornik jest w tych słuchawkach 40mm czy 50mm? Niestety nie znalazłem tej informacji w internetach. Wiem, że w V2 (na 99% i w V3) przetwornik ma 50mm, więc informacja, że jest taki sam/mniejszy jak w V3 by mi wystarczyła.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.