2019-07-31 20:05
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Samsung Galaxy Tab S6 - Moc PC w najlżejszej formie

Obrazek Samsung Galaxy Tab S6 - Moc PC w najlżejszej formie

Firma Samsung Electronics zaprezentowała Galaxy Tab S6, nowy tablet stworzony z myślą o użytkownikach, którzy pragną zaspokoić ciekawość i wyrazić swoją kreatywną stronę. Urządzenie dostarcza nie tylko wciągającej rozrywki, ale pozwala konsumentom osiągnąć jeszcze więcej, gdziekolwiek się znajdują. Charakterystyczny dla marki Samsung rysik S Pen zmienił się w narzędzie niezrównane w zakresie wspierania kreatywności i efektywności. Teraz, za sprawą opcji zdalnego sterowania i ładowania bezprzewodowego, rysik S Pen w Galaxy Tab S6 daje użytkownikom jeszcze większą moc i kontrolę. Przykładowo przy pomocy gestów S Pen Air Actions można za pomocą rysika intuicyjnie rejestrować selfie i wideo czy kontrolować tworzenie treści multimedialnych, nawet gdy nie trzymamy tabletu w dłoniach. Ponadto rysik zapewnia nawet 10 godzin działania po zaledwie 10 minutach bezprzewodowego ładowania.Robienie notatek na Galaxy Tab S6 przy użyciu S Pen jest niezwykle proste. Za pomocą jednego kliknięcia można przekształcić odręczne zapiski w tekst cyfrowy i wyeksportować je do formatów takich jak np. Microsoft Word. Można także tworzyć krótkie notatki czy szkice podczas oglądania wideo – wystarczy dostosować przezroczystość okna Samsung Notes i cieszyć się niewymagającym wysiłku multitaskingiem.

Tablet oferuje również nową i udoskonaloną wersję Samsung DeX[2], która pozwala użytkownikom płynnie przejść do pracy niczym na komputerze PC, a tym samym z łatwością realizować kilka zadań jednocześnie. Specjalny klawisz funkcyjny DeX dostępny jest na dedykowanej Galaxy Tab S6 klawiaturze BookCover[3], co jeszcze bardziej ułatwia skorzystanie z tej funkcji. Samą klawiaturę również ulepszono dodając do niej uchwyt na S Pen, touchpad, nowe klawisze funkcyjne, a także umożliwiając ustawienie jej pod kątem.

Galaxy Tab S6 to pierwszy tablet marki Samsung wyposażony w usprawniony, podwójny aparat fotograficzny. Jeden z zastosowanych aparatów, ultraszerokokątny, oferuje wynoszące 123° pole widzenia, które odpowiada temu, co widzi ludzkie oko. Dodatkowo, wbudowany procesor neuronowy wspiera tworzenie profesjonalnych fotografii.

Galaxy Tab S6 to także pierwszy tablet Samsung, który wyposażono w optyczny czytnik linii papilarnych, dzięki czemu uzyskanie dostępu do urządzenia stało się wygodniejsze niż kiedykolwiek przedtem. Z kolei Samsung Knox, kompleksowa platforma zabezpieczeń stworzona przez firmę i chroniąca zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie, zapewnia skuteczną ochronę danych zapisanych w pamięci urządzenia.

Połączenie wyświetlacza Super AMOLED o wielkości 10,5 cala i czterech głośników dostrojonych przez AKG i obsługujących Dolby Atmos® gwarantuje, że użytkownik Galaxy Tab S6 poczuje się tak, jakby znajdował się w samym centrum wydarzeń. Niezależnie od tego, czy cieszy się nową grą, czy ogląda cały sezon swojego ulubionego serialu, Galaxy Tab S6 zapewnia niezrównane wrażenia audiowizualne.

Galaxy Tab S6 to także dostęp do większej liczby ulubionych treści. Tablet umożliwia przeglądanie oferty Netflix[4] w dostępnej na urządzeniu aplikacji Szukacz i oglądanie ulubionych filmów w YouTube Premium[5](4 miesiące bez opłat).

Tablet jako część ekosystemu Galaxy, doskonale sprawdzi się także jako centrum sterowania sprzętami domowymi za pośrednictwem platformy SmartThings.

Galaxy Tab S6 dostępny będzie w kolorach Mountain Gray, Cloud Blue oraz Rose Blush.

Samsung Galaxy Tab S6 - Moc PC w najlżejszej formie

Samsung Galaxy Tab S6 - Moc PC w najlżejszej formie

Samsung Galaxy Tab S6 - Moc PC w najlżejszej formie

Samsung Galaxy Tab S6 - Moc PC w najlżejszej formie

Samsung Galaxy Tab S6 - Moc PC w najlżejszej formie

Źródło: Info Prasowe / Samsung
  1. Avatar nic wiadomość nic
     

    No będzie tablet wypas ale cena prawie jak  nowego  topowego  smartphona

  2. Avatar nic wiadomość nic
     

    Ktoś rzeczywiście używa rozpoznawania pisma?Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.