2016-08-12 21:46
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Sharkoon SharkZone K20 i K30 - podświetlane klawiatury

Obrazek Sharkoon SharkZone K20 i K30 - podświetlane klawiatury

Dziś chciałbym Wam pokazać dwie propozycje klawiatur firmy Sharkoon, które skierowane są do userów niechcących wydać na nowe klawisze więcej, niż 180 PLN, a jednocześnie zależy im na ich iluminacji. Takimi produktami są należące do serii SharkZone modele K20 i K30.

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar nic wiadomość nic
  Wąski enter jako wada?

  To lepiej było napisać, że układ klawiatury US to wada bo to z takim układem klawy wiąże się zastosowania takiego klawisza enter. Jak ktoś by chciał większego entera, najlepiej w układzie odwróconego L, to musi poszukać innego układu klawiatury..., który już nieczęsto jest spotykany. Ale wiąże się to też z przeniesieniem knefelka backslah do góry na lewo obok zmniejszonego backspace co z kolei też nie każdemu pasuje. :-)

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Trochę masz racji, ale nie do końca... Patrząc już w samej ofercie Sharkoona, są u niego modele z Enterem o kształcie odwróconego L w układzie QWERTY US Layout -> Skiller PRO+
  Na bazie tego samego kadłubka stworzono tańszy zestaw dla graczy GK15 (który właśnie testuję - publikacja niebawem), ale tam już dano Enter poziomy - SharkZone GK15
  Tak więc konstruktorzy też mają tu trochę do powiedzenia...Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.