2017-08-23 14:12
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
5

Snoppa M1 – inteligentny gimbal w dość przystępnej cenie

Obrazek Snoppa M1 – inteligentny gimbal w dość przystępnej cenie

Dostępne na rynku gimbale gwarantują, że filmy nagrywane za pomocą naszych smartfonów i kamer będą zawsze płynne, a zdjęcia nieporuszone i ostre. Właśnie z tego powodu Gimbal Snoppa M1 to niezawodny towarzysz weekendowych spacerów oraz dłuższych wypraw w plener, bowiem dzięki niemu możemy mieć pewność, że nagrywane przez nas filmy zawsze będą doskonałej jakości. Gimbal Snoppa M1 ma wbudowany trójosiowy algorytm stabilizacji obrazu, który wspierany jest również przez odpowiednie oprogramowanie. Snoppa M1 jest w stanie dokładnie odnaleźć odpowiednią pozycję smartfona oraz kontrolować ruchy naszych dłoni i eliminować ewentualne rozmycia obrazu.Urządzenie współpracuje zarówno z systemem Android, jak i iOS za pośrednictwem specjalnie dedykowanej aplikacji Snoppa App, która zapewnia wiele ustawień i dodatków przydatnych podczas korzystania z gimbala.

Snoppa M1 ma kilka dedykowanych trybów, które ułatwiają nagrywanie filmów. W trybie Pan Track wykonujemy zdjęcia poziome, a obraz obraca się bez zakłóceń wraz z operatorem. W momencie, gdy chcemy zrobić zdjęcia z każdego możliwego kąta, nasz smartfon podąża za każdym naszym ruchem, wykonując tym samym bardzo precyzyjne ujęcia. Umożliwia to tryb Omni Track. Jeśli jednak chcemy zablokować nasze urządzenie i zatrzymać się na jakimś konkretnym punkcie podczas filmowania możemy skorzystać z opcji Head Lock. Snoppa M1 pomoże wykonać wysokiej jakości filmy i zdjęcia w trybie panoramicznym 270° lub skorzystać z opcji spowolnienia czasu (Time Lapse Mode). Wszystko po to, by uwiecznianie chwil było różnorodne i dostosowane do naszych użytkownika.

Snoppa M1 jest bardzo poręcznym gimbalem, którego wymiary po złożeniu to 208 x 53 x 43 mm, natomiast po rozłożeniu, długość urządzenia wynosi aż 266 mm. Sprzęt jest lekki, gdyż łącznie z baterią waży niecałe 450 gramów. Wbudowany akumulator o pojemności 1300 mAh pozwala na korzystanie z gimbala przez 4 godziny bez przerwy. Snoppa M1 jest łatwy w użyciu, a jego rozkładanie trwa dosłownie kilka sekund.

Snoppa M1 jest idealnym wyborem dla osób aktywnie spędzających czas, lubiących pokazywać swoje wyczyny sportowe czy po prostu czerpiących przyjemność z dzielenia się swoimi przygodami ze znajomymi na Facebooku i innych serwisach społecznościowych.

Urządzenie dostępne jest w cenie już od 799 PLN.Snoppa M1 – inteligentny gimbal w dość przystępnej cenie

Snoppa M1 – inteligentny gimbal w dość przystępnej cenie

Snoppa M1 – inteligentny gimbal w dość przystępnej cenie

Źródło: Info Prasowe / HAMA
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  Chętnie przygarną na testy i recenzje :)

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  *przygarnę

 3. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  To trzeba jak Sławek, na zloty jeździć. :silly:

 4. Avatar nic wiadomość nic
   

  Bawiłem się podobnym przez chwilę, robi wrażenie :).
  Ciekawe, jak by wyglądał film ze zjazdu górskiego rowerem - czy stabilizacja by wyrobiła i jak by wpłynęła na wrażenia.

 5. Avatar nic wiadomość nic
   

  ok youtube odpowiedział - wygląda jak gra..Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.