2019-05-15 17:06
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

TP-Link Neffos C5 Plus w nowej odsłonie

Obrazek TP-Link Neffos C5 Plus w nowej odsłonie

W marcu br. TP-Link wprowadził do sprzedaży smartfon Neffos C5 Plus. Dotychczas dostępny był on wyłącznie w popularnym szarym kolorze, w trzech konfiguracjach: 512 MB RAM/8 GB ROM, 1GB RAM/8GB ROM oraz 1 GB RAM/16 GB ROM. Już od połowy maja br. Neffosa C5 Plus 1/16 można będzie kupić w nowym, zdecydowanym kolorze soczystej czerwieni, w cenie zaledwie 299 PLN. Neffos C5 Plus to połączenie klasycznego wyglądu, ciekawych rozwiązań i przyjaznego oprogramowania. Smartfon w atrakcyjnej, nowoczesnej obudowie spodoba się paniom lubiącym zdecydowane i żywe kolory. Czerwony Neffos może okazać się strzałem w dziesiątkę dla osób, które zastanawiają się, co podarować ukochanej mamie z okazji jej święta.TP-Link Neffos C5 Plus ma modny, minimalistyczny design, a jego ergonomiczna budowa sprawia, że urządzenie jest poręczne i wygodne w użytkowaniu. Jego zaletą jest jakość obrazu. Pokaźny 5,34-calowy ekran FullView o rozdzielczości 960x480px i proporcjach 18:9, stanowi dobry stosunek powierzchni wyświetlacza do obudowy, a wydłużony ekran zapewnia wygodę podczas pisania i czytania maili czy artykułów. Model ten wyposażono w tylny aparat o rozdzielczości 5Mpx oraz przedni 2Mpx z trybem upiększania. Bateria o pojemności 2200mAh wystarczy na cały dzień, a użytkownik może włączyć także tryb oszczędzania, który przedłuża czas pracy urządzenia.

Smartfon pracuje w oparciu o system Android Oreo 8.1 Go, który powstał z myślą o przyśpieszeniu pracy budżetowych smartfonów z mniejszą pamięcią RAM. Dzięki niemu aplikacje otwierane są o 15 procent szybciej niż w przypadku, gdyby smartfon posiadał klasyczną wersję Androida. Przy mobilnej transmisji automatycznie włączona zostaje opcja oszczędzania danych. Neffos C5 Plus posiada dwa sloty na karty SIM i osobny slot na kartę pamięci microSD, dzięki czemu łatwo zwiększymy miejsce na zapisywanie danych do 64GB.

Przybliżone ceny detaliczne TP-Link Neffosa C5 Plus:
• 512 MB/8 GB – od ok. 199 PLN
• 1 GB/8 GB – od ok. 279 PLN
• 1 GB/16 GB – od ok. 299 PLN (obie wersje kolorystyczne)

TP-Link Neffos C5 Plus w nowej odsłonie

TP-Link Neffos C5 Plus w nowej odsłonie

Źródło: Info Prasowe / TP-LinkKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.