2022-11-22 21:16
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Teufel Zola - Dźwięk we wszystkich kolorach

Obrazek Teufel Zola - Dźwięk we wszystkich kolorach

Firma Teufel zaprezentowała nowy model słuchawek gamingowych - ZOLA. Charakteryzują się 40-milimetrowymi przetwornikami HD, cyfrowym dźwiękiem przestrzennym 7.1 oraz możliwością personalizacji dzięki wymiennym akcesoriom w różnych wariantach kolorystycznych. Znajdujące się w słuchawkach ZOLA 40-milimetrowe przetworniki zapewniają szerokie pasmo przenoszenia dźwięku w jakości HD. Przestrzenne brzmienie 7.1 jest realizowane dzięki technologii DTS Headphone: X 2.0 i pozwala graczowi w pełni zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości. Dodatkowo połączenie USB gwarantuje bezstratną, cyfrową transmisję dźwięku przez procesor DSP. Dobra komunikacja z drużyną jest często decydującym czynnikiem w grze. Dlatego w słuchawkach ZOLA zastosowano mikrofon kondensatorowy HD o charakterystyce kierunkowej, który gwarantuje dobrą jakość rozumienia mowy, nawet w głośnym otoczeniu.Słuchawki ZOLA w kolorowej odsłonie
Słuchawki gamingowe ZOLA marki Teufel są dostępne w dwóch podstawowych kolorach Dark Gray i Light Gray. Oba można połączyć z akcesoriami (osłona na mikrofon, nauszniki i nakładki), które są dostępne w sześciu wariantach kolorystycznych: Coral Red, Golden Amber, Grape&Aqua oraz Teal&Lime. Każdy element jest dostępny osobno. Dzięki temu użytkownik może stworzyć aż dwanaście kolorystycznych wersji słuchawek.

Funkcjonalność w praktyce
Słuchawki ZOLA świetnie sprawdzą się także podczas codziennego użytku. Kabel połączeniowy w słuchawkach jest zabezpieczony zamkiem bagnetowym, dzięki czemu jego odporność na uszkodzenia jest zwiększona. Pilot inline, pozwala na szybką regulację poziomu głośności i włączenia lub wyłączenia mikrofonu. Znajdujący się w zestawie kabel audio z wtyczką mini jack umożliwia podłączenie słuchawek do większości rodzajów urządzeń, takich jak konsole, tablety czy smartfony.

Teufel Audio Center
Wraz z programem Teufel Audio Center komputerowi gracze otrzymają dostęp do licznych możliwości regulacji dźwięku i mikrofonu takich jak zaawansowany equalizer czy funkcja Magic Voice Zintegrowana w kluczu sprzętowym (USB-Dongle) karta dźwiękowa umożliwia korzystanie z technologii DTS Headphone: X 2.0 dając dostęp do dźwięku w formacie 7.1.

Cena i dostępność
Zestaw słuchawkowy do gier ZOLA jest dostępny na stronie teufelaudio.pl/ w cenie 599 PLN. Aby zapewnić użytkownikom szeroką możliwość personalizacji, firma Teufel oferuje nakładki w cenie 94 PLN oraz zestaw składający się z nauszników i osłony na mikrofon w cenie 119 PLN. Akcesoria dostępne są w 6 wariantach kolorystycznych.

Teufel Zola - Dźwięk we wszystkich kolorach

Teufel Zola - Dźwięk we wszystkich kolorach

Teufel Zola - Dźwięk we wszystkich kolorach

Teufel Zola - Dźwięk we wszystkich kolorach

Teufel Zola - Dźwięk we wszystkich kolorach

Teufel Zola - Dźwięk we wszystkich kolorach

Źródło: Info Prasowe / Teufel
  1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
     

    Jakie masz słuchawki? - Bordo z szarym i zaraz atmosfera staje się cieplejsza, bo wszyscy zapominają o krępujących pytaniach o dźwięk. :-PKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.