2019-10-04 12:09
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Toshiba Memory Europe zmienia nazwę na KIOXIA

Obrazek Toshiba Memory Europe zmienia nazwę na KIOXIA

KIOXIA Europe GmbH (wcześniej Toshiba Memory Europe GmbH) ogłosiła dzisiaj ze skutkiem natychmiastowym, że rozpoczyna prowadzenie działalności z nową tożsamością korporacyjną. „Oficjalne wprowadzenie marki KIOXIA jest ważnym krokiem zarówno w naszej ewolucji jako niezależnej firmy, jak i dla naszego zaangażowania we wprowadzanie branży do nowej ery technologii pamięci” — mówił Stacy J. Smith, prezes wykonawczy spółki KIOXIA Holdings Corporation. „Firma budowana będzie na fundamentach swojej historii jako globalnego lidera w branży pamięci, tak aby spełniać wymagania, jakie pojawią się w przyszłości, ale też realizować naszą misję ulepszania świata poprzez pamięć”.Wraz z oficjalnym rozpoczęciem działalności firma KIOXIA przedstawiła swoje nowe logo korporacyjne i tożsamość marki.

Aby uczcić powstanie nowej marki, KIOXIA rozpocznie kampanię #FutureMemories. Jest to projekt, mający na celu kreowanie niespotykanych dotąd wrażeń, które będą urzeczywistnieniem zaangażowania firmy w tworzenie nowych wartości oraz w zmianę świata poprzez wykorzystanie potencjału pamięci. Pierwsza faza projektu „TEZUKA2020” to hołd złożony Osamu Tezuke, legendarnemu artyście i twórcy dzieł mangi. Dzięki szybkim i pojemnym pamięciom flash oraz technologii sztucznej inteligencji firma po raz pierwszy od 30 lat odtworzy niezapomniane prace Osamu Tezuki. Projekt TEZUKA2020, będący częścią prowadzonej przez firmę KIOXIA kampanii #FutureMemories, rozpocznie się w lutym 2020 roku i jest to tylko jedna z licznych inicjatyw, za pomocą których firma zamierza ulepszać świat poprzez pamięć.

Nowe logo korporacyjne i kolorystyka są już widoczne na oficjalnych witrynach firmy KIOXIA, oznakowaniu produktów i w innych kanałach: www.kioxia.com. Produkty użytkowe z rynku detalicznego, takie jak dyski półprzewodnikowe, karty SD i pamięci flash USB będą dostępne pod marką Toshiba Memory do końca 2019 roku, a pod marką KIOXIA — od roku 2020.

Toshiba Memory Europe zmienia nazwę na KIOXIA

Toshiba Memory Europe zmienia nazwę na KIOXIA

Źródło: Info Prasowe / KIOXIAKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.