2018-01-09 16:35
Autor: Karol Grynarski (Langley)
3

Vertagear - pierwszy na świecie bezprzewodowy fotel RGB

Obrazek Vertagear - pierwszy na świecie bezprzewodowy fotel RGB

Vertagear to światowy lider w produkcji foteli gamingowych typu premium. Jego team składa się z graczy i inżynierów, którzy kochają wprowadzać produkty na wyższy poziom. Ciągła ewolucja stanowi podstawę ich zespołu. Mają wręcz obsesję na punkcie każdej części, każdego drobnego elementu, każdego dnia. Od wykorzystania materiałów najwyższej jakości po rozważanie niuansów dnia codziennego, starają się zapewnić wrażenie od pierwszego dotyku.

Właśnie dzisiaj, podczas tegorocznych targów CES w Las Vegas, producent przedstawił swoje najnowsze dzieło – pierwszy na świecie bezprzewodowy fotel dla graczy z podświetleniem RGB. Model ten nosi nazwę PL4500. Posiada zdalne sterowanie LED z pełną paletą barw i synchronizacją dźwięku audio, które pozwoli użytkownikowi na pełną kontrolę z pozycji aplikacji. Oprogramowanie można pobrać zarówno na telefon jak i na komputer. I tak oto zaczyna się nowy etap łączenia świata gier i technologii.

Producent nie podaje jeszcze sugerowanej ceny detalicznej. Dostępność foteli natomiast planowana jest na drugi kwartał 2018 roku.

Zwiastun fotela znajduje się pod linkiem:
https://youtu.be/sMFykGTFJ78

Vertagear - pierwszy na świecie bezprzewodowy fotel RGBŹródło: Vertagear
 1. Avatar nic wiadomość nic
  Nie wierzę...

  Kuźwa... Ja też mam bezprzewodowy i bezLEDowy.  QRVA... 

 2. Avatar nic wiadomość nic
  Ale bzdura.

  Oni już naprawdę nie wiedzą co ludziom wcisnąć za grubą kasę!
  Nie ważne jaki to fotel, ważne, że ma bezprzewodowe sterowanie LEDami... Masakra!

 3. Avatar nic wiadomość nic
   

  Fantastyczny, nieergonomiczny. Render jest tak słaby, że dowolny ortopeda powinien ich oskarżyć o zamach na młodzież.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.