2018-11-02 11:18
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

War Thunder świętuje 6 rocznicę

Obrazek War Thunder świętuje 6 rocznicę

Gaijin Entertainment zaprasza wszystkich fanów War Thunder do wzięcia udziału w świętowaniu szóstych urodzin ich sieciowej gry akcji. Na miłośników tego tytułu czekają wydarzenia specjalne oraz turnieje pełne nagród, a także 50% zniżki w sklepie, darmowe bonusy, oznaczenia i radziecki okręt premium Ja-5M. W turnieju do zdobycia będą również czołg E-100 oraz myśliwiec He 162. W ciągu zaledwie sześciu lat War Thunder urósł z symulatora lotnictwa do ogromnej gry akcji w której zasiąść można za sterami ponad 1000 różnych pojazdów - czołgów, samolotów, śmigłowców a także okrętów pochodzących z okresów historycznych od lat 30-tych do 90-tych XX wieku.Szósta rocznica to idealna okazja do rozbudowania zestawu swoich maszyn, a także szansa na odblokowanie rzadkich unikatów.

W dniach 1 – 5 listopada wszyscy gracze, którzy uzyskają pięć zwycięstw w bitwach morskich otrzymają radziecki okręt Ja-5M. Każdy, kto wygra chociaż jedną bitwę, otrzyma także ekskluzywne odznaczenie „6 lat War Thunder”.

W specjalnych turniejach do wygrania czekać będą superciężki czołg E-100 oraz myśliwiec odrzutowy He 162 A-1. Mecze dostępne są w każdym trybie trudności, zarówno dla graczy solo jak i drużynowych. Jedno jest pewne – jest o co walczyć, ponieważ wymienione wyżej maszyny nie są dostępne w inny sposób. Zwycięzcy otrzymają kupon, który mogą wykorzystać lub sprzedać na rynku.

Świętowanie rocznicy potrwa do 10 listopada.


War Thunder świętuje 6 rocznicę

Źródło: Info Prasowe / Gaijin
  1. Avatar nic wiadomość nic
     

    śmigłowce są jako nowość to mogliście dopisać. ;)Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.