2019-08-08 13:41
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Wargaming ogłasza nowy tytuł - Caliber

Obrazek Wargaming ogłasza nowy tytuł - Caliber

Caliber, nowa gra free-to-play na PC to wspólny projekt 1C Game Studios i Wargaming. Jest to pierwszy tytuł firmy przenaczony dla starszego odbiorcy (16+). Caliber opiera się na komunikacji, koordynacji działań i taktyce. Drużyny składające się z 4 operatorów mogą wiząc udział w misjach PvE (przeciwko sztucznej inteligencji) lub walkach PvP (przeciwko drużynom kontrolowanym przez innych graczy). Aby zwyciężać wszyscy operatorzy muszą współpracować w ramach swoich ról i klas w drużynie. Gracze będą mogli wybierać z szeregu nardowoych sił specjalnych jak polski GROM, amerykański Navy SEALs czy niemieckie Kommando Spezialkräfte. Każda część modelów postaci, od unformów przez naszywki po uzbrojenie i akcesoria zostało oddane w najdrobniejszych detalach i zgodnie z tym, jak wyglądają poszczególne siły specjalne na całym świecie.Każda z drużyn składa się z czterech operatorów o różnych klasach:
• Szturm: efektywny na średnim i krótkim dystansie. Idealny do agresywnego stylu gry.
• Wsparcie: wspomaga drużynę ogniem kryjącym. Dla miłośników ciężkiego uzbrojenia.
• Medyk: wspiera drużynę w ogniu walki. Dobra klasa dla osób lubiących pomagać innym.
• Snajper: walczy na dalekich dystansach. Celne oko i pewna ręka to podstawa.

Caliber będzie obecny po raz pierwszy w Europie na targach gamescom 2019. Po rygorystycznych testach w krajach WNP, będzie można zobaczyć go w akcji na targach w Kolonii. Europejscy gracze, którzy chcą dowiedzieć się więcej o grze mogą już rejestrować się na playcaliber.eu

Wargaming ogłasza nowy tytuł - Caliber

Wargaming ogłasza nowy tytuł - Caliber

Wargaming ogłasza nowy tytuł - Caliber

Wargaming ogłasza nowy tytuł - Caliber

Wargaming ogłasza nowy tytuł - Caliber

Źródło: Info Prasowe / WargamingKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.