2017-08-30 13:42
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

World of Tanks - Walki 30 na 30 czołgów

Obrazek World of Tanks - Walki 30 na 30 czołgów

World of Tanks doczekało się aktualizacji 9.20, a wraz z nią pojawił się tryb „wielkich bitew”, gdzie po raz pierwszy w World of Tanks w jednej bitwie walczy aż 60 czołgów! Ponadto, do gry trafia nowa linia chińskich niszczycieli czołgów z 9 unikatowymi jednostkami oraz wzmacniamy parametry bojowe dziesiątek pojazdów produkcji francuskiej, amerykańskiej, rosyjskiej i japońskiej. Więcej czołgów w bitwach i większe mapy to dwie rzeczy, których od dłuższego czasu oczekiwali gracze. Tryb „wielkich bitew” odpowiada na obie potrzeby. Bitwy 30 na 30 czołgów na wielkiej mapie Nebelburg o wymiarach 1.4 na 1.4 kilometrów kwadratowych. Tryb wielkich bitew jest dostępny wyłącznie dla pojazdów X poziomu, każda z drużyn ma po 3 miejsca startowe.W Wielkich bitwach obowiązują zasady bitew standardowych - aby wygrać, należy w ciągu 15 minut walki zająć bazę przeciwnika lub zniszczyć jego pojazdy. Za uczestnictwo, poza standardowymi nagrodami w postaci kredytów i doświadczenia, można wygrać obligacje. Ta nowa waluta pozwala na zakup najlepszych przedmiotów, takich jak ulepszone wyposażenie lub dyrektywy.

Po świetnie przyjętym pierwszym sezonie, miło nam poinformować, że startujemy z drugim sezonem bitew rankingowych. Już we wrześniu gracze będą mogli rywalizować ze sobą i udowodnić, kto jest najlepszy z najlepszych. Tryb bitew rankingowych stawia przeciw sobie czołgistów o zbliżonych umiejętnościach, a za udział oferuje wyjątkowe i cenne nagrody. Wraz z aktualizacją 9.20 do gry wchodzi pełna linia chińskich niszczycieli czołgów. Wysokie wartości kamuflażu wraz z ze świetnym zasięgiem widzenia z pojazdów czynią z nich godnych rywali. Nie zapomnieliśmy również o zbalansowaniu części pojazdów francuskich, amerykańskich, rosyjskich i japońskich, aby nadążały za zmieniającym się środowiskiem bitew.


World of Tanks - Walki 30 na 30 czołgów

World of Tanks - Walki 30 na 30 czołgów

World of Tanks - Walki 30 na 30 czołgów

World of Tanks - Walki 30 na 30 czołgów

World of Tanks - Walki 30 na 30 czołgów

World of Tanks - Walki 30 na 30 czołgów

Źródło: Info Prasowe / Wargaming
 1. Avatar nic wiadomość nic
  nieźle

  Nowy tryb jest całkiem ciekawy.


  Dostępny tylko dla pojazdów T10, ale (ponownie, jak to z innymi trybami już jest/było) nie ma możliwości gry wyłącznie w tym trybie.

  Po prostu wybieramy "dyszkę" a SerB nas wrzuca do bitwy... czasem trafimy do 30v30.

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  szkoda ze tylko dla pojazdów X poziomu głupie ograniczenia mogli by dać dla wszystkich 

 3. Avatar nic wiadomość nic
  @max340

  Chyba chcą upiec  dwie pieczenie na jednym ogniu.

  Obecnie jest problem z MM, w związku ze zbyt dużą liczbą pojazdów poziomu 10. W połączeniu z nowym MM powoduje to, że ósemki są "wysysane" do bitew z T10 i zbyt rzadko trafiają na "top".

  Każdy tryb z samymi T10 w tej samej bitwie zmniejsza presję na zaciąganie niższych tierów (T8) więc będą mogły częściej trafiać na top.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.