2019-07-04 20:28
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Xbox Game Pass na 3 miesiące przy zakupie wybranego sprzętu AMD

Obrazek Xbox Game Pass na 3 miesiące przy zakupie wybranego sprzętu AMD

Firma AMD uruchomiła właśnie promocję, w ramach której przy zakupie wybranych procesorów i kart graficznych firmy AMD można uzyskać bezpłatny, 3-miesięczny dostęp do Xbox Game Pass dla PC. Jest to oferta wyjątkowa z wielu powodów:
- Promocją objętych jest ponad 20 różnych produktów firmy AMD – w tym niezwykle przystępne procesory z serii Ryzen 5 i karty graficzne Radeon RX 560 i wyższe.
- Promocją objęte są także wprowadzane do sprzedaży 7 lipca nowej generacji procesory Ryzen serii 3000 oraz karty graficzne Radeon serii RX 5700.
- Promocja trwa aż do 10 marca 2020 roku, o ile zapasy kodów nie wyczerpią się wcześniej.Xbox Game Pass oferuje dostęp do ponad 100 znakomitych gier PC, w tym nadchodzącego jesienią Gears 5.

Promocja jest już w Polsce aktywna lub wkrótce będzie aktywna w: Morele.net, Komputronik, Proline, Sferis i X-KOM. Więcej szczegółów znajdą Państwo na Stronie Promocji, w opisie usługi Xbox Game Pass dla PC oraz w Regulaminie Oferty.


Xbox Game Pass na 3 miesiące przy zakupie wybranego sprzętu AMD

Źródło: Info Prasowe / AMDKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.