2021-03-12 12:26
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Xiaomi najpopularniejszą marką smartfonów w Polsce

Obrazek Xiaomi najpopularniejszą marką smartfonów w Polsce

Kolejne wyniki badań rynku potwierdzają, że Xiaomi zostało nową ulubioną marką elektroniki użytkowej w Polsce. Według wstępnych jeszcze wyników IDC, Xiaomi urosło o ponad 90% pod względem liczby sprzedanych smartfonów. Pod kątem wartości sprzedanych smartfonów Xiaomi zajęło miejsce trzecie, za Apple i Samsungiem, co jednak nie dziwi, jeśli weźmiemy pod uwagę strategię cenową marki, szczególnie rezygnację z bardzo wysokich marż. Nie przeszkodziło to Xiaomi osiągnąć wartość sprzedaży większą o 118% w porównaniu do roku ubiegłego.Xiaomi najpopularniejszą marką smartfonów w Polsce

Źródło: Info Prasowe / Xiaomi
 1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Wiem że to przypadek jednostkowy, ale żona uparła się do dziś używać Redmi 3 z 2016 roku, jako drugiego telefonu. Nie do zdarcia, metalowy, z karbowanymi pleckami. Zdjęcia nocne robi lepsze, niż wszystkie nowe smartfony klasy tysiąc złotych. Już dawno nie ma aktualizacji, ale służy tylko do rozmów. Późniejsze modele były już chyba robione tańszym kosztem. 

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  Nie dziwota  bo  robią  w miarę dobry sprzęt za  w miarę uczciwe  pieniądze.

  Czekam na  jakiś  fajny  TV od nich  tak żeby  75''  4k  matryca 10bit  100Hz w cenie do  7tys złKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.