2020-06-25 15:17
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Xtrfy przedstawią nową serię podkładek pod myszkę

Obrazek Xtrfy przedstawią nową serię podkładek pod myszkę

Po wprowadzeniu na rynek czwartej generacji swoich produktów – myszek, klawiatur i bungee – Xtrfy ujawnia kolejną nowość w ramach Project 4 – podkładki GP4. Project 4 został zainicjowany przez z Xtrfy w 2019 roku. Szwedzcy specjaliści od sprzętu dla graczy postanowili stworzyć nową generację produktów. Od tego czasu na rynku pojawiła się szeroka gama nowych gamingowych akcesoriów w różnych wariantach i kolorach, tak aby każdy mógł stworzyć swoją idealną konfigurację. Nowa podkładka również pojawia się w różnorodnych wersjach i jest dostępna w pięciu kolorystykach.Kim Berkhuizen, szanowany artysta ze szwedzkiego miasta Landskrona, w którym znajduje się także siedziba Xtrfy, wykonał serię obrazów olejnych w oparciu o kolorystykę dotychczasowych produktów z serii Project 4.

W kwestii jej wykonania Xtrfy postawiło sobie cel bardzo wysoko. Jest to najlepsza podkładka jaką kiedykolwiek stworzyli. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w produkcji profesjonalnego sprzętu dla graczy, w tym podkładek, twórcom GP4 udało się uzyskać idealną powierzchnię z tkaniny, która zapewnia optymalną równowagę pomiędzy szybkością myszy i kontrolą ruchów.

Podkładka trafią do sprzedaży w sierpniu tego roku w cenie 119.99 PLN za wersję czarną i 149.99 PLN za wersję z artystycznymi motywami. Jednak już teraz na stronie xtrfy.com rusza przedsprzedaż.

Xtrfy przedstawią nową serię podkładek pod myszkę

Xtrfy przedstawią nową serię podkładek pod myszkę

Xtrfy przedstawią nową serię podkładek pod myszkę

Źródło: Info Prasowe / XtrfyKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.