2015-12-03 17:29
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Co pod choinkę? - Mały poradnik OZONE

Strona 1 - Artykuł Sponsorowany

Już niebawem Mikołaj i Święta Bożego Narodzenia. Wielu z nas zastanawia się, co kupić najbliższym. O ile dla kobiet zawsze można znaleźć coś w drogerii, co zadowoli mamę, żonę czy dziewczynę, to już z męskimi przedstawicielami gatunku Homo Sapiens, nie jest tak łatwo. Jeśli Twój mężczyzna, syn, mąż lub chłopak spędza w domu sporo czasu przed komputerem, a w szczególności lubi "złomować" czołgi wroga lub niezliczone jego oddziały, to propozycja firmy OZONE może mu się spodobać.


Słuchawki Ozone Blast 4HX
Słuchawki Ozone Blast 4HX zostały zaprojektowane z wyjątkową precyzją i powinny przypaść do gustu każdemu facetowi. Charakteryzują się one smukłymi konturami i dodatkowo wzmocnionym, ale wciąż elastycznym pałąkiem. Słuchawki są stosunkowo lekkie, bo ważą zaledwie 300 gram, dzięki czemu nie są męczące nawet po wielogodzinnych rozgrywkach na turniejach czy lan party. Wygodne i ergonomiczne nauszniki zapewniają lepszy komfort słuchania dźwięków, a składana konstrukcja ułatwi przenoszenie zestawu i nie zajmie ona dużo miejsca w plecaku. Całość doskonale prezentuje się wizualnie, a dodatkowym akcentem jest czerwone podświetlenie LED. Standardowy kabel USB pozwala na szybkie podłączenie słuchawek do komputera. Blast 4HX są kompatybilne z Xbox 360, PS3, PS4. Dodatkową funkcją słuchawek jest automatyczne wyciszenie mikrofonu. Podnosząc go góry w łatwy i szybki sposób można go wyłączyć podczas gry. Gdy mikrofon jest w tej pozycji, automatycznie się wyłącza, po jego opuszczeniu włącza się ponownie.


Klawiatura Ozone Strike Pro
Ozone Strike Pro została stworzona zarówno z myślą o osobach, które dużo piszą na klawiaturze i chcą, aby im przyspieszyć pracę, jak i o graczach, którzy potrzebują zaprogramować swoje ustawienia pod poszczególne gry. Klawiatura posiada wbudowaną pamięć 64 KB, dzięki czemu możemy bezpośrednio w niej zapisać aż 30 makr. Pozwala to wykonywać różne ciągi poleceń w grach i programach, które normalnie by zajęły nawet całą minutę, a tak to wszystko możemy mieć zrobione za pomocą wciśnięcia jednego klawisza. Daje to na pewno sporą przewagę szczególnie w grach multiplayer, gdzie liczy się każda sekunda. Dodatkową cechą Ozone Strike Pro jest system anti-ghosting. Polega on na wduszaniu kilkunastu klawiszy na raz bez ominięcia jakiegokolwiek. Przy zwykłych klawiaturach średnio maksymalnie można wdusić trzy klawisze, a na resztę nie ma już reakcji. Strike Pro to również łatwy dostęp do klawiszy multimedialnych, a wbudowana w klawiaturę funkcja G-mode pozwoli wyłączyć klawisz Windows, gdy jesteś w środku gry. Nie będzie on przeszkadzał przy rozgrywkach, gdzie przecież nie ma miejsca na żadne błędy. Autem także może być podświetlenie LED, które posiada 6 opcji regulacji.


Mysz Ozone Argon
Mysz Ozone Argon została zaprojektowana razem ze znanym graczem League of Legends - Carlosem „Ocelote” Rodrigezem. Praca nad tym modelem przebiegała wiele miesięcy po to, by znaleźć najbardziej ergonomiczny kształt. Ma to szczególne znaczenie przy dłuższym graniu lub siedzeniu przed komputerem. Ozone Argon wyprofilowano tak, aby zmniejszyć do minimum ryzyko wystąpienia bólu nadgarstka. Waży ona 125g, a dodatkowo w środku znajdziemy jeszcze cztery odważniki po 4.5g. Gracz może w tym momencie regulować bardziej wagę myszki w zależności czy gra w szybką strzelankę czy wolniejszą strategię. Ozone Argon ma dokładny sensor laserowy ADNS 9800, którego maksymalna rozdzielczość wynosi aż 8200 dpi. W myszce znajdziemy dziewięć przycisków, każdy z nich jest programowalny, które w odpowiedni sposób wykorzystane pozwalają w niejednej grze nam zdobyć odpowiednią przewagę. U góry i po bokach model Ozone Argon posiada podświetlenie, które można wybrać spośród aż 16.8 miliona dostępnych kolorów. Myszka ma dodatkowo wbudowaną własną pamięć o wielkości 128 kb, co jest bardzo przydatne, bo przy zmianie komputera czy laptopa nadal wszystkie nasze ulubione ustawienia są zapamiętywane. Dostępna jest również limitowana edycja Ocelote World w barwach pomarańczowych.


Być może ktoś z Was skorzysta z propozycji tego artykułu sponsorowanego. Reklama reklamą, ale jedna z tych "zabawek" dla dużych i małych chłopców na pewno ucieszyłaby każdego z nas... A najlepiej cały zestaw :) Niemniej z pewnością będą to dobrze wybrane i mile zapamiętane prezenty. Wesołych Świąt.

Strona 1 z 1 1