2023-05-06 17:26
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Genesis - podkładki serii CARBON i POLON

Strona 3 - Genesis POLON 200 XL

Ostatnim prezentowanym dziś produktem, jest swojsko brzmiący model Genesis POLON 200 XL, ale bardziej tutaj chodzi o pierwiastek promieniotwórczy, niż nawiązanie do naszego kraju. Wersja 200 XL jest nieco większa od poprzednio prezentowanej Cordury 700 XL i mierzy sobie 500 milimetrów długości przy 400 milimetrów szerokości. Również w tym przypadku możemy sobie rzucić okiem, a nawet dotknąć materiału, z którego wykonano pad, bo mamy do dyspozycji małe okienko rewizyjne.

Ta seria skierowana jest do użytkowników, którym najbardziej zależy na wysokiej precyzji ruchu optyki gryzonia. Podkładki z mniej gładką powierzchnią często wybierane są przez fanów niskich DPI, nie tylko przy wirtualnych rozgrywkach w ulubione tytuły, ale również w pracy przy dokładnym wycinaniu zdjęć lub wstawianiu elementów grafiki. Dlatego powierzchnia robocza POLONU wydaje się bardziej chropowata, ale mysz świetnie się po niej porusza, choć wyczuwalny jej opór na ślizgaczach, jest minimalnie bardziej wyczuwalna w dłoni. To po prostu podkładka bardziej uniwersalna, która doskonale wkomponuje się w każde stanowisko. Na co dzień może służyć jako niezawodna mata myszy biurowej, aby wieczorami zamienić się w nieodłączny element stanowiska zapalonego gracza.

Tradycyjnie spód został solidnie podgumowany, a ranty obszyte gęstym ściegiem, zapobiegającym strzępieniu się materiału...Jeśli ktoś byłby zainteresowany tym uniwersalnym w zastosowaniu modelem, to wersję POLON 200 XL dostaniecie w cenie 60 PLN.


Słowem podsumowania tej prezentacji nowych podkładek marki Genesis, można tylko powiedzieć, że to dobrze wykonane maty, o niezłej jakości wykonania i z materiałów o wysokiej jakości, a ich ceny nie szokują. W ofercie znajdziecie z pewnością wymiar i wzór pod swoje potrzeby i gusta, więc jeśli szukacie nowej podkładki pod swoją mysz, warto zerknąć na ofertę tego producenta.

Podziękowania dla firmy Genesis za udostępnienie sprzętu do testów.

Sponsorami stanowiska testowego jest marka SPC Gear

Strona 3 z 3 <<<123