2020-03-17 17:16
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Genesis OXYGEN 400 - Granie Dokanałowe...

Strona 1 - Wygląd

Dokanałowe słuchawki w grach? Czemu nie, choć stosując nasze domowe słuchawki audio lub od smartfonów, często nie mogliśmy liczyć na dobrodziejstwo korzystania z mikrofonu w grach zespołowych. Dla miłośników takiej właśnie izolacji od świata zewnętrznych odgłosów marka Genesis zaprezentowała gamingowy zestaw dokanałowy OXYGEN 400.
Już pierwszy rzut oka na opakowanie uświadamia nam, że będziemy mieli do czynienia z nieco większym produktem, niż większość "pchełek" pracujących z naszymi telefonami.Szczególną uwagę zwracają spore rozmiary komór obudowy przetwornika. Czyżby OXYGEN 400 miały "potworny" bas? O tym, przekonamy się trochę później, ale takie spore "puszki" są też trochę wymogiem, by w jednej z nich dopiąć elastyczny, dość solidny mikrofon, zbierający nasze rozmowy i polecenia w grze (i nie tylko).


W zestawie dostaniemy jeszcze dwa komplety gumek w różnych rozmiarach i kolorach czarnym oraz czerwonym.

Same słuchawki wyglądają naprawdę "potężnie", ale są dość lekkie, więc nie odczujecie ich zbytnio w swoim uchu. Plastik, z którego został wykonany kadłubek, jest niezłej jakości i solidnie został spasowany z kanałem transmisyjnym, zakończonym metalową siatką zabezpieczającą. Dodatkowy, gumowy "haczyk" pozwala stabilnie umieścić słuchawkę w małżowinie ucha.
Przyznacie, że użycie zestawowego kompletu czerwonych gumek, dodaje słuchawkom OXYGEN 400 dodatkowego uroku...


Strona 1 z 2 12>>>