2020-03-18 14:41
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
4

NP-H1 Grey / Brown - Ubierz się w Noctuę...

Strona 2 - Testy i Podsumowanie

W bluzach NOCTUA NP-H1 nic nie pozostawiono przypadkowi. Kiedy dojdziemy do rękawów, okaże się, że tutaj też ktoś trochę pomyślał i zaprojektował ochronę dłoni przed zimnem. W mankiecie stworzono więc specjalną "dziurkę" na kciuk, by utworzyć z niego rodzaj rękawiczki bez palców. Proste, a zarazem genialne rozwiązanie (szczególnie dla zawsze marznących niewiast).

Również ciekawe rozwiązanie przygotowano w "kangurkowej" kieszeni, która normalnie stanowi przelotowy kanał chroniący nasze dłonie lub pozwalający na przenoszenie telefonu, dokumentów czy innych drobniejszych przedmiotów. Jednak na przykład monety łatwo mogłyby się "ulotnić" z takiej kieszeni, więc producent we wnętrzu "kangura" wszył dodatkowe kieszonki, utrzymujące drobiazgi w miejscu.
Osobiście nie uważam się za szczególnie urodziwego, ale też nie mam kompleksów, więc dobrowolnie poddałem się "modelingowi" w sesji "modowej" Noctuy. Top Model może to nie będzie, ale bluzy wyglądają ogólnie tak...
Noktua tym prezentem trafiła w dziesiątkę, bo bluzy świetnie sprawdzają mi się w okresie przejściowym zimy i wiosny. Do samochodu w zasadzie zakładam już tylko "kangurka", co jest wygodne i wskazane termicznie. Jedyny minus, że w domu można się momentalnie spocić, więc trzeba szybko zdjąć z siebie ten solidny kawałek materiału.

Bluza NOCTUA NP-H1 jest dostępna w rozmiarach S, L, XL, XXL i XXXL, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet (ogólny typ UniSEX). Niestety w polskich sklepach nie udało mi się znaleźć oferty tych bluz, więc jeśli jesteście chętni na zakup tych świetnych ciuszków, to polecam oficjalne kanały podawane przez Noctuę - LINK dla koloru Brązowego / Brown, a tutaj LINK dla koloru Szarego / Grey.

Może cena 49.90 EUR / USD, a więc około 200 PLN nie należy do "okazji", jednak zarówno wysoka jakość, jak i unikalność logo Noctuy, są chyba warte tych pieniążków, jak na markowy "ciuch" przystało.A poniżej możecie jeszcze rzucić okiem na filmik, jaki udało się znaleźć w sieci.


Podziękowania dla firmy NOCTUA, za udostępnienie sprzętu do testów.

Strona 2 z 2 <<<12