Autor: Krzysztof Kocurek (nickey)
0

Dobry rezultat 3d-info w Team Cup 2012

Obrazek Dobry rezultat 3d-info w Team Cup 2012

Powracamy dziś znów do zawodów Team Cup 2012 na Hwbot.org razem z 3d-info. Od 1 lipca do 31 lipca 2012 trwała konkurencja o nazwie IGP Platform w której skład wchodziło pięć zadań. Cała trudność (lub raczej innowacyjność) polegała na podkręcaniu (a jakże!) zintegrowanych kart graficznych z rodziny Intel oraz AMD. Przypominamy, że w każdym podzadaniu można było uzyskać 25-18-16-15-14-13-12-11-10-9-8-7-6-5-4-3-2 lub 1 w zależności od zajmowanej pozycji.

W kategorii AMD Llano IGP najlepszy rezultat osiągnęła niemiecka drużyna TweakPC.de, na drugim miejscu znalazł się belgijski Madshrimps Belgium OC Team. Na najniższym stopniu podium uplasowała się [OverBR] Team Brazil. 3d-info z rezultatem punktowym 10488 marks zajęła czwarte miejsce.

W zadaniu numer dwa czyli Intel GMA HD IGP 3d-info zajęło 6 miejsce powiększając swój dorobek punktowy o 13 oczek. Ciekawostką jest to, że do „gry” o najlepsze rezultaty włączył się UTOP czyli United Team of Poland, jednak zanotowany wynik pozwolił na zajęcie tej polskiej drużynie dopiero 11 miejsca. W top3 znalazły się: Madshrimps Belgium OC Team, Overclock.net oraz AwardFabrik.

Trzecie (z pięciu) zadanie pozwoliło na podkręcenie zintegrowanej karty graficznej AMD HD3000 & 4000. Nasz team zajął 8 pozycję z wynikiem 3262 marks. W tym zadaniu bezkonkurencyjny okazał się bułgarski Xtreme OC Bulgaria Team oraz Madshrimps Belgium OC Team. Różnica pomiędzy tymi dwoma teamami wynosiła tylko 4 punkty. „Pudło” uzupełnia Overclock.net.

Przedostatnia konkurencja w której overclockerzy mierzyli się z Nvidia GeForce/GoForce IGP należała do dobrze prezentującej się belgijskiej ekipy Madshrimps Belgium OC Team. Drugie miejsce przypadło TweakPC.de, a na trzecim miejscu uplasował się polski team UTOP. My, czyli 3d-info zajęliśmy siódmą pozycję.

Skrzydeł dodała nam ostatnia konkurencja (Intel GMA) w której to 3d-info zajęło trzecie miejsce, ustępując tylko Madshrimps Belgium OC Team oraz TweakPC.de. Starannie uzbierane punkty pozwoliły 3d-info w klasyfikacji generalnej etapu IGP Platform zająć wysokie czwarte miejsce z całkowitą liczbą 67 punktów. W rankingu głównym Team Cup 2012 zdobyte punkty pozwoliły 3d-info awansować aż na 7 pozycję. Bliźniaczy Overclock.pl Team zajmuje obecnie dopiero 17 miejsce. Oznacza to, że 3d-info jest najwyżej uplasowaną drużyną reprezentującą Polskę.

Kolejna porcja wyników już za 30 dni, wtedy to w decydującym starciu zakończą się aż trzy konkurencje. Szczegółowe informacje o wynikach oraz o zadaniach dostępne są na stronie HwBot.org.

źródło: 3d-info

Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.