Archiwum wiadomości z dnia 2017-03-27
2017-03-27 15:30
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Goclever - głośniki Sound Club z Bluetooth,

Obrazek Goclever - głośniki Sound Club z Bluetooth,

W ofercie firmy Goclever pojawiły się nowe głośniki – Sound Club Master oraz Sound Club Hero – zaprojektowane z myślą o wszystkich, którym zależy na odpowiedniej oprawie dźwiękowej imprez domowych i plenerowych. Urządzenia o mocy 100 i 180 W wyposażono m.in. konsolę DJ, łączność Bluetooth, porty USB, wbudowane akumulatory oraz kółka i uchwyty ułatwiające ich transportowanie. Nowości doskonale sprawdzą się zarówno podczas odtwarzania muzyki (wysyłanej z innych urządzeń via Bluetooth/kabel audio lub zapisanej na nośnikach USB), jak i podczas zabawy karaoke oraz miksowania muzyki. Duże wyświetlacze LCD oraz dwa panele do miksowania pozwalają na wygodne sterowanie odtwarzaniem nagrań oraz korzystanie z licznych dostępnych efektów (Scratch, Reverb, Beat, Box, Yeah, Bring it, Geya,Come on).

Źródło: Info Prasowe / Goclever czytaj więcej...
2017-03-27 14:49
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Cooler Master - chłodzenie cieczą MasterLiquid Lite 120

Obrazek Cooler Master - chłodzenie cieczą MasterLiquid Lite 120

Cooler Master wprowadza na rynek system chłodzenia cieczą MasterLiquid Lite 120. Nowoczesny cooler należy do grupy zintegrowanego systemu chłodzenia All-in-One, z komorą z chłodziwem połączoną z radiatorem przy pomocy pompy. Model ten jest także kompatybilny z nowymi procesorami od AMD i Intela. Wykorzystana w MasterLiquid Lite 120 niskoprofilowa, podwójna komora pompy prócz sprawnego przepływu i podziału chłodziwa ma gwarantować także cichą pracę - potencjalny hałas redukować ma także wentylator MasterFan Air Balance 120 mm. Co więcej, dzięki zastosowaniu mniejszego wentylatora chłodzenie ma zmieścić się w dowolnej obudowie. Chłodzenie MasterLiquid Lite 120 kosztuje około 219 PLN.

Źródło: Info Prasowe / Cooler Master czytaj więcej...
2017-03-27 12:50
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Gracze na celowniku hakerów - włamania na konta Steam i Origin

Obrazek Gracze na celowniku hakerów - włamania na konta Steam i Origin

Cyberprzestępcy coraz częściej wykorzystują najpopularniejsze platformy gier, takie jak Steam czy Origin, aby wyłudzić cenne dane, przemycić złośliwe oprogramowanie lub nawet ukraść gromadzone przez długi czas przedmioty cyfrowe. Specjaliści z firmy Fortinet przyjrzeli się kilku przykładom takich hakerskich ataków. Warto się z nimi zapoznać, aby wiedzieć, na co należy szczególnie uważać. Jedną z najpopularniejszych metod stosowanych przez hakerów w celu wyłudzania danych jest tzw. „phishing”. Metoda polega na podszywaniu się cyberprzestępcy pod określone osoby bądź usługi. Do „phishingu” mogą być wykorzystywane np. wiadomości e-mail, ale też fałszywe strony imitujące popularne serwisy. Dlatego podczas logowania się na swoje konta należy zawsze sprawdzać, czy w pasku adresu na pewno znajduje się prawdziwy adres, a przy nim symbol kłódki, który potwierdza, że połączenie z witryną jest zaszyfrowane i bezpieczne.

Źródło: Info Prasowe / Fortinet czytaj więcej...
2017-03-27 12:27
Autor: Sebastian Wiśniewski (NetCop)
0

Społeczność WoT zebrała 84,800 USD dla organizacji charytatywnej

Obrazek Społeczność WoT zebrała 84,800 USD dla organizacji charytatywnej

W zeszłym roku Wargaming ogłosił partnerstwo z organizacją charytatywną War Child. Gracze mogli kupować w World of Tanks na konsolach Xbox One, Xbox 360 oraz Playstation®4 specjalne emblematy i pakiety, aby zbierać pieniądze na dzieci dotknięte konfliktami zbrojnymi na całym świecie. Dzięki szczodrości społeczności konsolowego World of Tanks udało się zebrać kwotę 84,800 USD, które zasiliły konto organizacji War Child. Jest to organizacja charytatywna wspierająca dzieci dotknięte koszmarem wojen, specjalizują się w pomocy najmłodszym.
„Jako emerytowany żołnierz, doświadczyłem bezpośrednio wyjątkowej pracy jaką robi War Child w obszarach konfliktów zbrojnych. Jestem dumny, że Wargaming i nasza społeczność wspiera tą jakże potrzebną inicjatywę,” mówi Richard Cutland, szef relacji militarnych w Wargaming.

Źródło: Wargaming czytaj więcej...
2017-03-27 12:08
Autor: Sebastian Wiśniewski (NetCop)
0

Ostatnie okazje na koniec urodzinowych promocji GearBest

Obrazek Ostatnie okazje na koniec urodzinowych promocji GearBest

Dobiega końca gigantyczna akcja promocyjna sklepu GearBest, na jej zakończenie mamy dla Was kilka kuponów na najpopularniejsze smartfony marki Xiaomi i nie tylko.
- Xiaomi Redmi 4X - 5" HD, Snapdragon 435 1.4GHz, 2/16GB - kupon: ARedmi4X - cena 121.99$
- Xiaomi Mi Note 2 - 5,7" FHD, Snapdragon 821 2.35GHz, 6/128GB - kupon: Note2GS - cena 515,99$
- Xiaomi Mi Max - 6,44" FHD, Snapdragon 652 1.8GHz, 4/128GB - kupon: MaXS - cena 244,99$
- Xiaomi Redmi Note 4 - 5,5" FHD, Helio X20 2.1GHz, 3/64GB - kupon: GANote - cena 156,99$
Z innych ciekawostek, ruszyła przedsprzedaż na smartfony Vernee Apollo X oraz Ulefone Power 2.

Źródło: Informacja reklamowa czytaj więcej...