Archiwum wiadomości z dnia 2018-12-11
2018-12-11 14:41
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Raidmax Neon RGB

Obrazek Raidmax Neon RGB

Dziś niemal wszystko w sieci o świeceniu... Przypadek? Być może, ale w każdym razie jednym z ciekawszych akcesoriów może być nowa obudowa Raidmax Neon RGB. Co w niej ciekawego? Jej design jest zgodny z najnowszymi trendami, czyli dostaniemy przyciemniany front z hartowanego szkła i równie mroczne, duże boczne okno, tunelową przestrzeń dla zasilacza i dysków-magazynów oraz trzy frontowe wentylatory 120mm z świecącymi o-ringami w technologii LED RGB. Co ciekawe, na tylnej ścianie przewidziano opcjonalny wentylator w rozmiarze... 80mm. Przy wymiarach 436 mm x 191 mm x 426 mm (LxWxH), zmieścimy w niej karty graficzne o długości do 35.5 cm i schładzacze CPU o wysokości do 17 cm. Producent nie podał jeszcze ceny, ale powinien to być jeden z tańszych produktów w jego ofercie.

Źródło: TechPowerUp czytaj więcej...
2018-12-11 14:22
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

WG Fest 2018 - Trzeci doroczny festiwal, już w sobotę

Obrazek WG Fest 2018 - Trzeci doroczny festiwal, już w sobotę

Już w tę sobotę pokryta śniegiem Moskwa będzie naprawdę gorącym miejscem! W Expocentre odbędzie się WG Fest 2018, trzeci festiwal fanów gier Wargaming, ich rodzin i miłośników rocka. Ponad 15 000 odwiedzających z 40 różnych krajów świata spotka się w jednym miejscu, będzie grać, wygrywać nagrody, doświadczać epickich turniejów i prezentacji tytułów, spotka twórców swoich ulubionych tytułów, pobawi się na zróżnicowanych strefach zabawy oraz weźmie udział w koncercie zespołu Sabaton. Szczegóły festiwalu można znaleźć pod adresem -> https://wgfest.ru/en/main.

Źródło: Info Prasowe / Wargaming czytaj więcej...
2018-12-11 14:03
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

ZOTAC NVLink bridge - świecący mostek

Obrazek ZOTAC NVLink bridge - świecący mostek

W nawiązaniu do poniższego newsa o braku podświetlonych modułów pamięci, tym razem firma ZOTAC postanowiła wzbogacić na święta naszą PeCetową choinkę o mostek NVLink bridge dla konfiguracji SLI kart NVIDIA. Będą one dostępne w opcji 3-slotowej (74.5 x 75.5 x 25 mm) lub 4-slotowej (74.5 x 96 x 25 mm), z podświetlonym logo ZOTAC Gaming w środku, które można skonfigurować za pomocą oprogramowania SPECTRA. Mostki dostępne są już w Azji wschodniej, a na inne rynki powinny trafić w okolicach 14-20 grudnia. Ceny nie podano.

Źródło: TechPowerUp czytaj więcej...
2018-12-11 13:44
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Thermaltake Pacific R1 Plus Memory Lighting

Obrazek Thermaltake Pacific R1 Plus Memory Lighting

Świeci Ci w komputerze mysz, klawiatura, podkładka, cooler, płyta i karta graficzna, ale w obszarze banków pamięci "czarna dziura"??? Nie martw się, nie musisz wymieniać drogich modułów pamięci na nowe, bo wystarczy, że zakupisz Thermaltake Pacific R1 Plus Memory Lighting. Jest to specjalna nakładka na standardowej wysokości kości pamięci (156 mm x 51.1 mm x 43 mm WxHxD / 168 gram), zaopatrzona w dziewięciopunktowe paski LED (w czterech liniach daje to 36 diod), świecące w specyfikacjach RGB. Twoja płyta nie musi posiadać stosownej technologi iluminacji, bo w komplecie Thermaltake dostarcza kontroler, podłączany do portu USB 2.0. Ceny jeszcze nie podano.

Źródło: TechPowerUp czytaj więcej...
2018-12-11 13:25
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

AMD zastrzega znak Vega II

Obrazek AMD zastrzega znak Vega II

Pod koniec listopada firma AMD złożyła wniosek o rejestrację znaku towarowego w amerykańskim biurze patentowym USPTO (United States Patent and Trademark Office), na nowe logo drugiej generacji kart grafiki "Vega", opartych już o układy GPU wykonane w procesie litograficznym 7 nm. Logo wygląda podobnie do poprzedniej V-ki, jednak prawe jej ramie podzielono dwoma pasami oznaczającymi rzymską liczbę II. To logo może pojawić się na produktach dla graczy oraz serii profesjonalnych kart Radeon Pro i Radeon Instinct. Nowe akceleratory wyposażone będą w wielordzeniowy układ AMD "Vega 20", podwojenie przepustowości pamięci dzięki 4096-bitowemu interfejsowi HBM2, a niższy proces technologiczny (7 nm), może zauważalnie przyśpieszyć zegary GPU.

Źródło: TechPowerUp czytaj więcej...