Archiwum wiadomości z dnia 2017-04-24
2017-04-24 17:01
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

HyperX Pulsefire FPS - gamingowa mysz od HyperX

Obrazek HyperX Pulsefire FPS - gamingowa mysz od HyperX

HyperX, oddział firmy Kingston Technology Company, Inc., wprowadza do swojego portfolio pierwszą gamingową mysz – HyperX Pulsefire FPS. Produkt został zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu potrzeb zawodowych oraz aspirujących graczy produkcji typu FPS, dla których ważna jest precyzja oraz spójność. Mysz została wyposażona w sensor PixArt 3310, dzięki któremu ruch jest bardzo dokładnie odwzorowywany, oraz przełączniki Omron, które stosowane są do szybkich czasów reakcji, przy niezawodności 20 milionów kliknięć na każdym przycisku. Mysz otrzymała prestiżową nagrodę RED DOT AWARD 2017 za wzornictwo oraz precyzję wykonania. Produkt powstał w laboratorium HyperX przy wsparciu najlepszych graczy z profesjonalnych drużyn e-sportowych.

Źródło: Info Prasowe / HyperX czytaj więcej...
2017-04-24 16:42
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

RAVCORE EDGE Mechanical

Obrazek RAVCORE EDGE Mechanical

Klawiatury mechaniczne zalały rynek szeroką falą. Możemy już cieszyć się mechanicznym "klikiem" od kwoty 240 PLN, jak np. testowany wcześniej Tracer ILLUMINATO USB lub nieco droższy, ale o sporych możliwościach Sharkoon Skiller SGK1 Mech (279 PLN), po konstrukcje znacznie przekraczające 600 PLN. Te droższe zazwyczaj znacznie więcej potrafią, ale są firmy, które chcą połączyć spore możliwości z umiarkowaną ceną. Takim producentem jest RAVCORE ze swoją klawiaturą dla graczy EDGE Mechanical.

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
2017-04-24 16:00
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Radeon Pro Duo - nowość dla profesjonalistów

Obrazek Radeon Pro Duo - nowość dla profesjonalistów

Dziś firma AMD ogłosiła stworzenie pierwszej na świecie, zaprojektowanej dla profesjonalistów karty graficznej z dwoma układami graficznymi bazującymi na architekturze z rodziny Polaris – Radeon Pro Duo. Model ten bazując na możliwościach Radeon Pro WX7100 rozwinie skrzydła w szczególności przy tworzeniu i obróbce multimediów, transmisjach, a także projektowaniu i produkcji – w tych zastosowaniach zapewni niezrównaną wydajność i najlepszą elastyczność spełniając twórcze wymagania współczesnych profesjonalistów. Nowa karta graficzna Radeon Pro Duo jest wyposażona w 32 GB ultra-szybkiej pamięci GDDR5, aby mogła operować na większych zestawach danych, bardziej skomplikowanych modelach 3D, plikach wideo o większej rozdzielczości oraz jeszcze bardziej złożonych projektach zespołów montażowych.

Źródło: Info Prasowe / AMD czytaj więcej...
2017-04-24 15:41
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Genesis Rhod 400 - wodoodporna klawiatura membranowa

Obrazek Genesis Rhod 400 - wodoodporna klawiatura membranowa

Wiele firm nastawia się na produkcję klawiatur mechanicznych, a nawet jeśli przygotują już membranową, jej jakość pozostawia wiele do życzenia. Genesis twierdzi, że ich podejście jest zupełnie inne, a dowodem na to ma być Rhod 400. Producent chwali się, że wbrew temu, co myśli się o klawiaturach z tego przedziału cenowego, jego produkt jest wytrzymały. Obudowa urządzenia została wzmocniona przez dwie aluminiowe klamry, zaś konstrukcja membrany chroni podzespoły przed kontaktem z wodą. Do tego dochodzą specjalne otwory, odprowadzające ciecz i pomagające tym samym w osuszeniu Rhod 400 w przypadku nieszczęśliwego wypadku.

Źródło: Info Prasowe / Genesis czytaj więcej...
2017-04-24 11:02
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Hama Soundchest

Obrazek Hama Soundchest

Zminiaturyzować można wszystko, ale nie wszędzie przyniesie to dobre efekty. W dobrym, mocnym graniu liczy się rozmiar – i dlatego z głośniczków wmontowanych w smartfony muzyki lepiej głośno nie puszczać. Ale to nie znaczy, byś nie puszczał muzyki ze smartfonu. Wręcz przeciwnie. Weź ze sobą solidne brzmienie, z przenośnym głośnikiem stereo HAMA Soundchest w dłoni. Czy połączysz głośniki te ze smartfonem bezprzewodowo przez Bluetooth, czy przez kabelek z wtyczką mini-jack, to już zależy od Ciebie. Te głośniki grają dobrze w obu wypadkach, nie tylko dzięki 24-watowym aktywnym głośnikom o impedancji 4 omów i szerokim paśmie przenoszenia.

Źródło: Info Prasowe / Hama czytaj więcej...
2017-04-24 10:40
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Opaska fitness ART RUNONE

Obrazek Opaska fitness ART RUNONE

Nowa opaska fitness ART RUNONE to dyskretny i elegancki asystent. Policzy nie tylko kroki, ale także pomoże zmierzyć puls i sprawdzi pokonany dystans. Dzięki wysokiemu (IP65) stopniowi odporności na zachlapania, nie trzeba jej ściągać, biorąc prysznic. Dzienna aktywność oraz jakość snu (mierzona czujnikiem ruchu) jest rejestrowana i zapisywana. Dzięki temu możemy nie tylko zaglądać do statystyk, ale także łatwiej osiągać obrane cele. Jednym z nich może być m.in., zalecany przez Światową Organizację Zdrowia, dzienny poziom kroków, wynoszący 10 tysięcy (ok. 6.5 km). Opaska jest wyposażona w chipset DA14580, używany m.in. w urządzeniach marki Xiaomi. Oryginalnie produkt jest dostępny w czarnej wersji kolorystycznej. Zamiennie można wykorzystać wersję pomarańczową lub niebieską.

Źródło: Info Prasowe / ART czytaj więcej...