Archiwum wiadomości z dnia 2017-05-23
2017-05-23 15:46
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Huawei prezentuje nową serię MateBooków

Obrazek Huawei prezentuje nową serię MateBooków

Huawei przedstawił dzisiaj trzy nowe MateBooki, poszerzając swoje portfolio urządzeń mobilnych. Huawei MateBook X, Huawei MateBook E oraz Huawei MateBook D na nowo definiują pojęcie mobilności komputerów osobistych. Nowa seria urządzeń jest kontynuacją osiągnięć Huawei we wprowadzaniu na rynek produktów klasy premium. Wśród zaprezentowanych urządzeń znajduje się nie tylko innowacyjny laptop 2 w 1, ale też pierwsze komputery osobiste marki Huawei. Najnowsza seria MateBooków pojawi się na rynku już latem 2017 roku. Huawei MateBook X to urządzenie, które jest jednocześnie wydajne i bardzo stylowe. Stosunek wielkości ekranu do obudowy MateBooka wynosi 88%, zaś ramka ma zaledwie 4.4 mm szerokości.

Źródło: Info Prasowe / Huawei czytaj więcej...
2017-05-23 14:53
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

OWC Mercury Helios 3

Obrazek OWC Mercury Helios 3

OWC Mercury Helios 3 to zewnętrzna aluminiowa obudowa wykorzystująca złącze Thunderbolt 3, która daje posiadaczom komputerów Mac wyposażonych w to złącze możliwość podłączenia kart rozszerzeń w standardzie PCIe – rozwiązanie dotychczas zarezerwowane dla dużych stacji roboczych. Technologie Thunderbolt 3 i PCIe dostarczają praktycznie nieograniczone możliwości rozbudowy Maca, pozwalając wykorzystać ogromną przepustowość nowego złącza Thunderbolt 3 – nawet 40Gb/s transferu. Obudowa OWC Mercury Helios 3 umożliwia zainstalowanie różnego rodzaju kart PCIe, w tym full-length (pełen rozmiar), half-lenght (rozmiar połówkowy) oraz double-width (podwójny slot) w gnieździe PCIe x16 3.0.

Źródło: Info Prasowe / eXtremeMem czytaj więcej...
2017-05-23 14:26
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

TP-Link Archer C1200 – dobry router do domu

Obrazek TP-Link Archer C1200 – dobry router do domu

Archer C1200 jest routerem, który zastąpi w naszej ofercie świetnie przyjęty na rynku model Archer C5. Podstawową zmianą jest zastosowanie trzech anten zapewniających większy zasięg i wydajność połączeń bezprzewodowych. Nowy router podobnie jak jego starsza wersja idealnie sprawdzi się w domowym zastosowaniu. Jedną z podstawowych cech urządzeń w standardzie AC jest emitowanie sygnału w dwóch częstotliwościach 2.4GHz oraz 5GHz. Dzięki temu możemy jedno pasmo wykorzystać do mniej wymagających aplikacji, takich jak poczta elektroniczna i przeglądanie stron internetowych a drugie do bardziej wymagających zastosowań, takich jak transmisje strumieniowe wideo w jakości HD lub gry online. Router rozgłasza sieć bezprzewodową o przepustowości do 1200Mb/s. Za zasięg odpowiedzialne są trzy zewnętrzne anteny.

Źródło: Info Prasowe / TP-Link czytaj więcej...
2017-05-23 13:45
Autor: Sebastian Wiśniewski (NetCop)
0

Wideorejestrator jazdy Xiaomi Xiaoyi Dashcam

Obrazek Wideorejestrator jazdy Xiaomi Xiaoyi Dashcam

Xiaomi Xiaoyi Dashcam, to niewielkich rozmiarów wideorejestrator, który służy do rejestrowania naszej jazdy samochodem. Kamera zapewnia szeroki kąt nagrywania 165°, który wystarcza do objęcia swoim zasięgiem trzech pasów ruchu. Urządzenie nagrywa obraz w formacie MP4 przy użyciu kodeka H.264 i pozwala na rejestrowanie jazdy w rozdzielczości 1920x1080 przy 60 klatkach na sekundę. Obsługuje też rozdzielczość interpolowaną 2304x1296 przy 30 klatkach na sekundę. Obraz zapisywany jest na karcie microSD.
Jest też możliwość przekazywania obrazu z kamery do smartfona z systemem nie starszym niż Android 4.1 lub iOS7 po WiFi. Wideorejestrator wyposażony jest też w ekran 2,7’’ na którym możemy podejrzeć nagrany materiał.

Źródło: Informacja reklamowa czytaj więcej...