Archiwum wiadomości z dnia 2019-08-20
2019-08-20 14:16
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

CORSAIR K57 RGB

Obrazek CORSAIR K57 RGB

CORSAIR wprowadził do sprzedaży nową, bezprzewodową klawiaturę membranową dla entuzjastów gier – CORSAIR K57 RGB Wireless. Pozbawiona kabla K57 RGB to pierwsza klawiatura kalifornijskiego producenta oferująca unikatowe technologie CAPELLIX RGB LED i SLIPSTREAM WIRELESS stworzone przez amerykańskich Korsarzy. K57 RGB świeci najjaśniej ze wszystkich produktów gamingowych CORSAIR dostępnych na rynku oraz gwarantuje wygodę superszybkiego i niezwykle stabilnego połączenia bezprzewodowego. K57 RGB Wireless błyszczy żywym, dynamicznym podświetleniem RGB poszczególnych klawiszy, co jednak nie wpływa ujemnie na jej wydajność dzięki diodom LED CAPELLIX RGB.

Źródło: Info Prasowe / Corsair czytaj więcej...
2019-08-20 13:57
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

OPPO prezentuje najnowszy smartfon A1k

Obrazek OPPO prezentuje najnowszy smartfon A1k

OPPO wprowadził właśnie na rynek najnowszy smartfon A1k. Nowy model oprócz 32 GB pamięci wewnętrznej i pojemnej baterii wyposażony został w najpopularniejszy obecnie wyświetlacz z notchem w kształcie kropli wody oraz tylny panel z efektowną metaliczną teksturą. Mocna bateria o pojemności aż 4000 mAh oraz zoptymalizowany algorytm AI znacznie ograniczają zużycie energii, gwarantując tym samym niezwykle długi czas pracy urządzenia. OPPO A1k jest zasilany baterią o pojemności 4000 mAh, posiada ekran z technologią APCF, który daje większą jasność i wyrazistość obrazu, a jednocześnie pozwala ograniczyć zużycie energii.

Źródło: Info Prasowe / OPPO czytaj więcej...
2019-08-20 13:38
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

INNO3D GeForce RTX 2060 Super iChill X3 Ultra

Obrazek INNO3D GeForce RTX 2060 Super iChill X3 Ultra

INNO3D GeForce RTX 2060 Super iChill X3 Ultra to autorska wersja karty bazująca na układzie NVIDII. Pochodzący z Hong Kongu producent znany jest z tworzenia silnie podkręconych kart graficznych z serii iChill. Ich charakterystyczną cechą, oprócz podbitych zegarów, jest system chłodzenia z trzema wentylatorami, który nie tylko pozwala na dalszy overclocking, ale też należy do najcichszych rozwiązań na rynku. Nowa karta INNO3D GeForce RTX 2060 Super iChill X3 Ultra jest przy tym dość ciekawym przykładem modelu budowanego dla wyższego segmentu średniego (ang. upper mid range).

Źródło: Info Prasowe / Entrymedia czytaj więcej...
2019-08-20 13:19
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

WD - 5 nowych dysków HDD i SSD

Obrazek WD - 5 nowych dysków HDD i SSD

Firma Western Digital zaprezentowała dziś portfolio zewnętrznych dysków do przechowywania danych przeznaczonych dla graczy korzystających zarówno z komputerów PC, jak i konsoli. Nowości pozwolą im na przechowanie większej liczby gier i zapewniają doskonałą wydajność – jako pierwsze na rynku dyski dla graczy wyposażone zostały w port SuperSpeed USB (20Gb/s), USB 3.2 gen 2x2. Współczesne gry w pełni wykorzystują wszelkie osiągnięcia najnowszych technologii z dziedziny przetwarzania i generowania grafiki, oferując immersyjne środowiska, bazujące m.in. na rzeczywistości wirtualnej oraz rozszerzonej. Oznacza to jednocześnie, że gry wymagają sprzętu o większej wydajności i zajmują znacznie więcej miejsca na dysku niż starsze tytuły – niektóre z nowych gier potrafią zajmować nawet ponad 100 GB.

Źródło: Info Prasowe / WD czytaj więcej...
2019-08-20 13:00
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

GeForce NOW w wersji mobilnej - implementacja serwerów RTX

Obrazek GeForce NOW w wersji mobilnej - implementacja serwerów RTX

Platforma GeForce NOW nabiera rozpędu. Od kilkunastu miesięcy z sukcesem na komputerach PC, Mac oraz urządzeniach SHIELD działa wersja beta usługi i dużymi krokami zbliżamy się do kolejnych kamieni milowych: pierwsze serwery oparte na kartach graficznych RTX już działają, a na system Android zmierza mobilny klient. Podczas targów gamescom ogłoszono, że od dzisiaj gracze w Niemczech jako pierwsi skorzystają z wydajności kart graficznych GeForce RTX w chmurze. Wkrótce trafią one do kolejnych centr danych firmy NVIDIA w Europie i Ameryce Północnej, umożliwiając uruchomienie w chmurze gier nowej generacji. W międzyczasie dostawcy internetowi Softbank i LG U+ przygotowują się do uruchomienia serwerów GeForce NOW z kartami RTX w Japonii i Korei Południowej.

Źródło: Info Prasowe / NVIDIA czytaj więcej...
2019-08-20 12:41
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Kawasaki z mocnym silnikiem 350W

Obrazek Kawasaki z mocnym silnikiem 350W

Wysoka moc i duży komfort użytkowania - w Polsce pojawił się najnowszy model hulajnogi elektrycznej Kawasaki wyposażony w silnik o mocy 350W. Kawasaki KX-FS6.5A charakteryzuje się nowoczesnym designem i bardzo dobrą specyfikacją. To ciekawa alternatywa dla innych środków osobistego transportu, dzięki której bez problemu dojedziemy do pracy czy szkoły. Na tle innych hulajnóg w podobnym przedziale cenowym, Kawasaki KX-FS6.5A wyróżnia się zapewniającym dynamiczne przyśpieszenie silnikiem o mocy 350W. Umożliwia on rozpędzenie pojazdu do 25 km/h. Zasięg urządzenia na jednym ładowaniu wynosi natomiast 15 km.

Źródło: Info Prasowe / 4cv Mobile czytaj więcej...
2019-08-20 12:22
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Elgato 4K60 PRO MK.2 do przechwytywania obrazu z gier w 4K HDR

Obrazek Elgato 4K60 PRO MK.2 do przechwytywania obrazu z gier w 4K HDR

Elgato wprowadził do sprzedaży kartę do przechwytywania obrazu 4K60 PRO MK.2. Premierowy produkt Elgato znacznie wyróżnia się spośród kart do rejestracji przebiegu gry dostępnych na rynku. 4K60 PRO w wersji MK.2 oferuje najbardziej zaawansowane funkcje w tej klasie, takie jak nagrywanie obrazu z jakością 4K60 HDR10, technologię podglądu obrazu o ekstremalnie niskim poziomie opóźnień Instant Gameview czy przepuszczanie sygnału z częstotliwością odświeżania do 240 Hz. Ta kompaktowa karta rejestrująca PCIe ma rozmiary o ponad połowę mniejsze od swojego poprzednika i swobodnie mieści się nawet w małych obudowach komputerowych. Wraz ze zmianą gabarytów, prawie o połowę spadła także cena urządzenia.

Źródło: Info Prasowe / Corsair czytaj więcej...