Archiwum wiadomości z dnia 2023-02-03
2023-02-03 17:56
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Warwick Acoustics - Elektrostatyczny Świat Słuchawek

Obrazek Warwick Acoustics - Elektrostatyczny Świat Słuchawek

Dla wszystkich szukających najwyższej klasy słuchawek elektrostatycznych Warwick Acoustics ma niezwykle ciekawą ofertę. Są to nie tylko słuchawki elektrostatyczne Bravura, ale także słuchawkowe systemy audio, w skład których wchodzą nie tylko elektrostatyczne nauszniki, ale także znakomite wzmacniacze (energizery) oferujące amplifikację w klasie A oraz zaawansowane przetwarzanie sygnału przez procesory DSP. To ostatnie rozwiązanie jest unikalne dla Warwick Acoustics, oferując szereg zalet, pośród których można wymienić niezwykłą naturalność oraz realizm reprodukcji, a także znakomitą dynamikę oraz niczym nieograniczone pasmo przenoszenia.

Źródło: Info Prasowe / MIP czytaj więcej...
2023-02-03 17:37
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

realme zaprasza na Meet At Rift

Obrazek realme zaprasza na Meet At Rift

realme ma przyjemność zaprosić na drugą edycję festiwalu gier komputerowych Meet At Rift. Wyjątkowa inicjatywa organizowana przez agencję GAM3RS_X skupiona wokół topowych gier komputerowych i mobilnych od studia Riot Games. W dniach 4-5 lutego, w warszawskim EXPO XXI, na wszystkich odwiedzających czekają emocje związane z rozgrywkami e-sportowymi, pokaz mody ze świata fantastyki, liczne konkursy z nagrodami, a także strefy free-to-play, w których każdy uczestnik festiwalu będzie mógł spróbować swoich sił w grach takich jak: League of Legends, Valorant czy Wild Rift.

Źródło: Info Prasowe / realme czytaj więcej...
2023-02-03 17:18
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Komputronik rozdaje prezenty na swoje urodziny

Obrazek Komputronik rozdaje prezenty na swoje urodziny

Komputronik.pl kończy 25 lat! Jest w wieku milenialsów i tak jak oni, uwielbia dobrze się bawić i świętować. Z okazji swoich urodzin przygotował specjalne promocje, w których rozdaje ekstra rabaty na setki produktów. Wielkie świętowanie rozpocznie się już dziś o godzinie 18.00 i potrwa do końca weekendu. Urodzinowe promocje będą naprawdę spore. Laptopy, komputery PC, smartfony, smartwatche i sprzęt RTV będzie można kupić taniej nawet o kilkaset złotych! Dodatkowo wszystkie produkty będzie można kupić aż na 50 rat z odroczeniem pierwszej spłaty o sześć miesięcy, a telefony, tablety i smartwatche Samsunga na 10 rat RRSO 0%!

Źródło: Info Prasowe / Komputronik czytaj więcej...
2023-02-03 16:59
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Alexa na urządzeniach Sonos, już na wiosnę w Polsce

Obrazek Alexa na urządzeniach Sonos, już na wiosnę w Polsce

Amazon Alexa będzie dostępna na urządzeniach Sonos z funkcją sterowania głosem w kolejnych 27 krajach, w tym w Polsce. Dzięki temu użytkownicy będą mogli jeszcze łatwiej odtwarzać ulubioną muzykę, ustawiać alarmy, sprawdzać pogodę czy sterować inteligentnymi urządzeniami w swoim domu. Nowa funkcja głosowa zostanie uruchomiona na urządzeniach Sonos w ramach bezpłatnej aktualizacji oprogramowania wiosną tego roku. Nowe kraje objęte usługą będą miały dostęp do Alexa International Version, zapewniającej słuchaczom proste sterowanie głosowe w języku angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim.

Źródło: Info Prasowe / Sonos czytaj więcej...
2023-02-03 16:40
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Max Verstappen podpisuje umowę z EA SPORTS

Obrazek Max Verstappen podpisuje umowę z EA SPORTS

Firma Electronic Arts ogłosiła dziś, że marka EA SPORTS, lider w świecie interaktywnej rozrywki sportowej, podpisała umowę z dwukrotnym mistrzem świata Formuły 1 - Maxem Verstappenem. W ramach umowy kierowca zespołu Oracle Red Bull Racing będzie współpracował z marką na wielu płaszczyznach przy tworzeniu treści dla portfolio EA SPORTS. Częścią umowy jest także sponsoring Verstappena na sezon 2023, w ramach którego logo EA SPORTS będzie widoczna na “brodzie” jego kasku w trakcie wyścigów. Przez ostatnie dwa sezony, Max Verstappen sprawił, że jego imię stało się jednym z największych w świecie sportu. Swoje pierwsze mistrzostwo świata FIA Formuły 1 zdobył podczas finałowego wyścigu sezonu 2021. Z kolei w ubiegłym sezonie dominował, zapewniając sobie mistrzostwo już w trakcie Grand Prix Japonii z 4 wyścigami do końca sezonu.

Źródło: Info Prasowe / EA czytaj więcej...