2022-12-05 17:48
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Dwa nowe routery VPN od TP-Link

Obrazek Dwa nowe routery VPN od TP-Link

TP-Link poszerza portfolio routerów VPN o dwa nowe urządzenia. ER7212PC to urządzenie 3 w 1 (router, przełącznik PoE, kontroler) przeznaczone do mniejszych instalacji firmowych. ER8411 to gigabitowy router VPN, który świetnie sprawdzi się w średniej wielkości przedsiębiorstwach. Oba urządzenia doskonale zadbają o bezpieczeństwo danych, nieprzerwany dostęp do sieci, a dodatkowo zapewnią zdalny dostęp do sieci firmowej i jej zasobów. ER7212PC łączy w sobie funkcje zaawansowanego routera VPN, przełącznika PoE dla Access Pointów, telefonów czy kamer oraz kontrolera sieci LAN/WAN. Produkt wyposażono w dwa gigabitowe porty SFP WAN/LAN, jeden gigabitowy port WAN, jeden gigabitowy port LAN/WAN oraz osiem gigabitowych portów LAN zapewniających zasilanie zgodne ze standardem PoE 802.3at/af o łącznym budżecie mocy 110W.

Źródło: Info Prasowe / TP-Link czytaj więcej...
2022-12-05 17:29
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Predator wchodzi do szkoły - Startuje z turniejem w LoLa i Fortnite

Obrazek Predator wchodzi do szkoły - Startuje z turniejem w LoLa i Fortnite

Ruszają zapisy do "sezonu 0" międzyszkolnych rozgrywek esportowych organizowanych przez Acer Polska. Każda szkoła podstawowa i średnia może zgłosić reprezentację, która weźmie udział w rozgrywkach League of Legends oraz Fortnite. Rozgrywki odbędą się w dniach 9-13 stycznia 2023. Cel turnieju to nie tylko dobra zabawa, ale również edukacja rodziców, pedagogów i uczniów o korzyściach, wartościach ale i zagrożeniach jakie niesie ze sobą gaming. Predator Games 2023 to projekt, który powstał z myślą o młodych pasjonatach gamingu, którzy chcą poczuć się jak prawdziwi esportowcy. Do udziału w rozgrywkach potrzebują jedynie zapału oraz wsparcia szkoły. Aby zagrać w rozgrywkach uczniowie muszą zostać zgłoszeni przez swojego nauczyciela lub dyrekcję szkoły.

Źródło: Info Prasowe / Acer czytaj więcej...
2022-12-05 17:10
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

MSI zdobywa 13 nagród CES 2023 Innovation Awards

Obrazek MSI zdobywa 13 nagród CES 2023 Innovation Awards

MSI ma przyjemność poinformować, że jego produkty zdobyły łącznie 13 nagród CES® 2023 Innovation Awards. Wśród wyróżnionych urządzeń znalazły się monitory, laptopy, desktopy i podzespoły komputerowe. Siedem wyróżnionych produktów zostało już ogłoszonych szerokiej publiczności, a pozostałe sześć zostanie ujawnionych 3 stycznia 2023 roku. Do tegorocznej rywalizacji o nagrody CES Innovation Awards, zgłoszono rekordową liczbę, ponad 2100 produktów i rozwiązań. Ogłoszenie wszystkich wyników nastąpi jeszcze przed targami CES 2023, będących jedną z najważniejszych imprez technologicznych na świecie, która odbędzie się w dniach od 5 do 8 stycznia 2023 roku w Las Vegas w Newadzie.

Źródło: Info Prasowe / MSI czytaj więcej...
2022-12-02 16:28
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

Genesis Nitro 710 i Nitro 720 - nowe gamingowe fotele

Obrazek Genesis Nitro 710 i Nitro 720 - nowe gamingowe fotele

Firma Genesis dodała właśnie do swojej oferty gamingowe fotele Nitro 710 i Nitro 720. Produkty wyróżniają się wieloma możliwościami regulacji, a także nietypowymi wariantami kolorystycznymi. Genesis Nitro 710 to fotel z szerokim oparciem i siedziskiem, który został wykonany ze skóry ekologicznej. Model ten wyróżnia się oryginalną, biało-różową stylistyką i bazuje na metalowej konstrukcji wypełnionej pianką odporną na odkształcenia. Siedzisko oparte jest na pasach podtrzymujących grubą, wytrzymałą piankę. Fotel wyposażony został w mechanizm z funkcją bujania. 

Źródło: Info Prasowe / EntryMedia czytaj więcej...
2022-12-01 13:08
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

3S łączy się z Play

Obrazek 3S łączy się z Play

Grupa Play staje się jeszcze silniejszym partnerem biznesowym dla średnich i dużych firm w Polsce, łącząc ekspercką wiedzę i rozwiązania 3S na rynku B2B z nowoczesną infrastrukturą telekomunikacyjną i usługami Play oraz UPC. Połączenie z 3S pozwoli Grupie Play na stworzenie jeszcze mocniejszego zespołu ekspertów wraz z kompleksową ofertą rozwiązań telekomunikacyjnych, Data Center i ICT dla biznesu. Formalna integracja spółek zakończyła się 30 listopada 2022 roku, będąc kolejnym milowym krokiem po nabyciu 3S przez P4 jeszcze w 2019 roku.

Źródło: Info Prasowe / PLAY czytaj więcej...
2022-11-30 17:07
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Zalman i3 NEO BLACK

Obrazek Zalman i3 NEO BLACK

Zalman i3 NEO to gamingowa obudowa zaprezentowana w 2021 roku. Ostatnio producent zaprezentował jej nowy wariant BLACK, który - jak nietrudno się domyślić - wyróżnia się stylistyką zachowaną w czarnym kolorze. Zalman i3 NEO BLACK jest produktem zaprojektowanym pod kątem efektywnej wentylacji. Obudowa wyróżnia się przednim panelem typu mesh, bocznymi wlotami powietrza oraz dużym, bezramkowym oknem wykonanym ze szkła hartowanego. Producent zainstalował na pokładzie cztery fabryczne wentylatory z podświetleniem LED RGB (trzy zamontowane z przodu, jedne z tyłu), jednak osoby wymagające jeszcze lepszej cyrkulacji powietrza mogą dołożyć dodatkowe cztery rotory. Model i3 NEO BLACK cechuje się też praktycznym systemem aranżacji przewodów, a także filtrami przeciwkurzowymi (na górnej i dolnej ściance), które mogą pomóc w zapewnieniu porządku. 

Źródło: Info Prasowe / EntryMedia czytaj więcej...
2022-11-30 14:52
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Cooler Master: oficjalne otwarcie nowej siedziby w Tajpeij

Obrazek Cooler Master: oficjalne otwarcie nowej siedziby w Tajpeij

Cooler Master świętuje właśnie 30-lecie swojego istnienia. W ramach jego obchodów producent ogłosił otwarcie nowej siedziby w Neihu, w północno-wschodniej części Tajpej na Tajwanie. Firma zainwestowała znaczne środki w nowy kampus centralizujący takie zespoły jak: Cooler Master Technology Inc., Cooler Master Corporation, a także nowo rozwijające się oddziały. Cooler Master uczci otwarcie nowej siedziby podczas obchodów “Decades of Shaping the Future”. Wydarzenie odbędzie się w środę 30 listopada 2022 r. i wezmą w nim udział m.in. przedstawiciele mediów, goście ze świata nowych technologii, a także byli i obecni partnerzy firmy, którzy podzielą się wspomnieniami, osiągnięciami oraz swoją wizją przyszłości.

Źródło: Info Prasowe / EntryMedia czytaj więcej...
2022-11-30 13:35
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Philips TAG5106 – słuchawki z 45-godzinnym czasem pracy na baterii

Obrazek  Philips TAG5106 – słuchawki z 45-godzinnym czasem pracy na baterii

Philips zaprezentował bezprzewodowe słuchawki nauszne przeznaczone m.in. dla graczy. Nowy model będzie nosił nazwę TAG5106. Wyposażono go w odczepiany mikrofon z redukcją szumów otoczenia oraz możliwość połączenia z urządzeniem źródłowym za pomocą interfejsu Bluetooth oraz fal 2.4 GHz. Aby w pełni cieszyć się immersją w trakcie rozgrywki, dźwięk jest równie ważny co grafika. Słuchawki Philips TAG5106 zostały wyposażone w DTS Headphone:X 2.0 oraz system dźwięku przestrzennego 7.1. Dzięki realistycznemu odwzorowaniu przestrzeni gracze mają możliwość dokładnego określenia odległości źródła dźwięku.

Źródło: Info Prasowe / Philips czytaj więcej...
2022-11-30 13:16
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Razer zapoczątkowuje nową erę w domenie haptyki...

Obrazek Razer zapoczątkowuje nową erę w domenie haptyki...

Razer ogłosił dziś, że technologia Interhaptics SDK i szereg narzędzi wspomagających zostaną udostępnione bezpłatnie studiom i twórcom gier, by mogli oni zapewnić graczom dostęp do doświadczeń haptycznych w tytułach dostępnych na ponad 3 miliardach urządzeń. Pięć miesięcy po przejęciu przez Razera, Interhaptics wraca do gry z udoskonalonym narzędziem do projektowania doświadczeń haptycznych, nowymi funkcjami i czterema platformami do gier. Haptic Composer pojawił się na rynku po raz pierwszy dwa lata temu. Jest to narzędzie do projektowania doświadczeń haptycznych, które wróciło w nowej odsłonie, oferując użytkownikom nie tylko szereg wyjątkowych funkcji — takich, jak np. trzy różne rodzaje percepcji haptycznej (wibracje, tekstura i sztywność), ale też zupełnie nowy interfejs, bogatą bibliotekę gotowych efektów haptycznych i obsługę haptyki w domenie dźwiękowej.

Źródło: Info Prasowe / Razer czytaj więcej...
2022-11-29 16:50
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Cooler Master partnerem wydarzenia Intel Overclocking Masters 2022

Obrazek Cooler Master partnerem wydarzenia Intel Overclocking Masters 2022

Już 9 grudnia 2022 roku odbędzie się turniej podkręcania procesorów Intel Overclocking Masters 2022. Wydarzenie skupione będzie wokół nowych jednostek Intel Core 13. generacji. Partnerem eventu została firma Cooler Master. Seria chipów Intel Core 13. generacji oparta jest na mikroarchitekturze Raptor Lake, która względem poprzedników wyróżnia się m.in. dodatkową pamięcią podręczną oraz jeszcze wyższymi taktowaniami. Czołowym modelem z tej rodziny jest Core i9-13900K z 24 fizycznymi rdzeniami (w konfiguracji 8P + 16E), który domyślnie pracuje z zegarem do 5.8 GHz. Zadaniem uczestników Intel Overclocking Masters 2022 będzie uzyskanie jeszcze wyższych częstotliwości przy użyciu niecodziennych systemów chłodzących.

Źródło: Info Prasowe / EntryMedia czytaj więcej...
Strona 1 ze 100 12345...100>>>