2021-06-14 17:01
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Zalman Z9 Iceberg White

Obrazek Zalman Z9 Iceberg White

Zapowiedziana jakiś czas temu obudowa Zalman Z9 Iceberg White ma łączyć funkcjonalność i elegancki design. Za frontem inspirowanym górą lodową kryje się ponadprzeciętna ilość miejsca. Entuzjaści zmieszczą wewnątrz karty graficzne o długości do 390 mm, a 3 pionowe sloty PCI-Express dają możliwość lepszej ekspozycji tego komponentu. Zadanie ma ułatwić zamontowany fabrycznie holder dla GPU i przygotowane miejsce dla risera PCI-E. Producent zachęca tu do skorzystania z posiadanego w portfolio modelu RGC 422. Mowa tu o konstrukcji z interfejsem PCI-Express 4.0, która ma zapewniać wydajność praktycznie identyczną jak konfiguracje z kartami montowanymi bezpośrednio w slocie na płycie głównej. Zainstalowane pionowo GPU, podobnie jak pozostałe komponenty, da się podziwiać przez okno, które zostało wykonane z hartowanego szkła o grubości 4 mm.

Źródło: Info Prasowe / EntryMedia czytaj więcej...
2021-06-14 16:42
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

PowerWalker VFD 800 APFC FR

Obrazek PowerWalker VFD 800 APFC FR

Zasilacz awaryjny PowerWalker VFD 800 APFC FR to kompaktowa konstrukcja, której design może przypominać nieco przerośniętą listwę zasilającą. UPS oferuje sześć gniazdek, z których cztery posiadają podtrzymanie zasilania. Pozostałe dwa są przewidziane dla peryferiów, takich jak drukarki laserowe, skanery czy lampki, którym zapewnić mają skuteczną ochronę przeciwprzepięciową. Zabezpieczenie przewidziano też dla sieci LAN i telefonicznej - porty RJ11/RJ45 znajdują się na jednej ze ścianek. Zasilacz awaryjny jest wykonany w technologii stand-by/offline. Można go postawić na podłodze lub zawiesić na ścianie.

Źródło: Info Prasowe / EntryMedia czytaj więcej...
2021-06-14 16:23
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Gameplay Battlefield 2042 debiutuje na pokazie Xbox podczas targów E3

Obrazek Gameplay Battlefield 2042 debiutuje na pokazie Xbox podczas targów E3

Podczas pokazu Xbox i Bethesda Games, EA razem z DICE pokazało wyczekiwaną zapowiedź rozgrywki Battlefield 2042. Zapowiedź to bezpośrednia prezentacja rozgrywki Battlefield 2042. Zobaczysz w niej epicką skalę i destrukcję charakterystyczną dla nowej odsłony serii, a także zapoznasz się z szerokim wachlarzem broni, pojazdów, arsenału i map. Podczas pierwszej prezentacji Battlefield 2042, którą podzieliliśmy się z Wami wcześniej w tym tygodniu, ekipa z DICE przedstawiła graczom pierwszy z trzech trybów rozgrywki – Wojnę Totalną.

Źródło: Info Prasowe / EA czytaj więcej...
2021-06-14 05:57
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Razer Opus X - kolorowe dźwięki

Obrazek Razer Opus X - kolorowe dźwięki

Razer zaprezentował dzisiaj Opus X - najnowszy dodatek do swojej rodziny bezprzewodowych słuchawek lifestylowych. Urządzenie wyposażono w technologię aktywnej redukcji szumów (ANC), Bluetooth 5.0, tryb Gaming z niskim opóźnieniem 60 ms, dostrojone przetworniki o średnicy 40 milimetrów oraz w wbudowany mikrofon. Wszystko okraszone nowoczesnym stylem żywymi kolorami. Opus X brzmi tak dobrze, jak wygląda, a dostrojone 40-milimetrowe przetworniki zapewniają bogaty, immersyjny krajobraz dźwiękowy, ożywiając gry mocnym basem i wyraźnymi średnimi i wysokimi tonami.

Źródło: Info Prasowe / Razer czytaj więcej...
2021-06-14 05:38
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Violectric V550, V550 Pro oraz V340

Obrazek Violectric V550, V550 Pro oraz V340

Wyspecjalizowany producent doskonale brzmiących i świetnie wykonanych wzmacniaczy słuchawkowych wprowadza na rynek trzy nowe modele swoich urządzeń. Są one dedykowane wszystkim melomanom, którzy chcą delektować się najwyższej klasy brzmieniem ze słuchawek, a przy tym oczekują też pełnej, przemyślanej i jednocześnie zaawansowanej funkcjonalności. Najnowsze modele są pozbawione wbudowanego przetwornika cyfrowo-analogowego, przez co stają się przez to dedykowanymi wzmacniaczami słuchawkowymi potrafiącymi napędzić praktycznie każde, nawet najbardziej wymagające słuchawki na rynku.

Źródło: Info Prasowe / MIP czytaj więcej...
2021-06-11 16:54
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

realme zaprezentuje laptopa oraz tablet

Obrazek realme zaprezentuje laptopa oraz tablet

realme już wkrótce rozszerzy swoje portfolio produktowe o nowe kategorie urządzeń. Już 15 czerwca zaprezentowane zostaną pierwszy laptop oraz tablet. Będzie to miało miejsce podczas globalnej premiery smartfona realme GT. Zgodnie z hasłem Dare To Leap, realme jest marką, która zawsze stara się reagować na rynkowe oczekiwania konsumentów – szczególnie ludzi młodych. Stąd decyzja o wprowadzeniu na rynek nowych produktów. Producent już wcześniej zapowiedział, że w 2021 roku wprowadzi do swojej oferty nowości z kategorii AIoT, w tym pierwszego robota sprzątającego realme TechLife Robot Vacuum.

Źródło: Info Prasowe / realme czytaj więcej...
2021-06-11 10:43
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Cooler Master Notepal X150 Spectrum

Obrazek Cooler Master Notepal X150 Spectrum

Cooler Master Notepal X150 Spectrum to podstawka chłodząca pod laptop, która ma być zarówno efektywna, jak i efektowna. Wyposażona w wentylator o średnicy 16 cm, ma cicho (maks. 26 dBA) generować strumień powietrza opływający spód notebooka. Nieskrępowaną cyrkulację ma umożliwić metalowa siatka typu mesh, którą pokryto lwią część podstawy. To wszystko powinno przełożyć się na zauważalnie niższą ciepłotę podzespołów i obudowy, a tym samym na wyższy komfort użytkowania laptopa. Jednocześnie Cooler Master Notepal X150 Spectrum może urozmaicić stanowisko pracy. Projektanci wkomponowali w podstawkę wielobarwny pas diod LED, który może efektownie rozświetlić przestrzeń roboczą i tchnąć w nią nowe życie.

Źródło: Info Prasowe / EntryMedia czytaj więcej...
2021-06-11 10:24
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

PNY GeForce RTX 3080 Ti i RTX 3070 Ti

Obrazek PNY GeForce RTX 3080 Ti i RTX 3070 Ti

PNY rozszerza swoją rodzinę procesorów graficznych dla graczy z serii NVIDIA GeForce RTX XLR8 Gaming o nowe karty PNY XLR8 Gaming GeForce RTX 3080 Ti i GeForce RTX 3070 Ti. Oba modele posiadają potrójne wentylatory, które dzięki podświetleniu RGB oferują imponującą stylistykę i wysoką wydajność chłodzenia nawet podczas wymagających gier. Zarówno modele REVEL jak i UPRISING kart GeForce RTX 3080 Ti i GeForce RTX 3070 Ti wyposażone są w solidne płyty tylne, które chronią wrażliwe komponenty i zapewniają elegancką estetykę.

Źródło: Info Prasowe / PNY czytaj więcej...
2021-06-11 10:05
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Garmin CamperVan

Obrazek Garmin CamperVan

Garmin zaprezentował nowy rodzaj nawigacji satelitarnej GPS - CamperVan. Urządzenie zostało opracowane z myślą o osobach podróżujących po Europie vanami i mniejszymi kamperami. Użytkownicy docenią duży, czytelny wyświetlacz nawigacji CamperVan oraz nowe, unikalne funkcje od Garmin. Należą do nich m.in.: funkcja Trendy Places, która wskazuje warte odwiedzenia miejsca, Local Spots, umożliwiająca podróżnym odkrywanie ciekawych miejsc w okolicy, oraz Roadtrip Routes, która pozwala zrezygnować z planowania i poszukać nowych tras pełnych przygód.

Źródło: Info Prasowe / Garmin czytaj więcej...
2021-06-11 09:46
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

SONY WF-1000XM4

Obrazek SONY  WF-1000XM4

Firma Sony poinformowała o wprowadzeniu do oferty słuchawek WF-1000XM4 — najnowszego prawdziwie bezprzewodowego modelu z cenionej serii 1000X. Urządzenie wyposażone jest w wiodący na rynku system redukcji hałasu. Teraz działa on jeszcze wydajniej — dzięki nowo opracowanemu przez firmę Sony zintegrowanemu procesorowi V1, w którym połączono potencjał cenionego układu QN1e z dodatkowymi rozwiązaniami. Udoskonalenia w systemie redukcji hałasu i technologia Bluetooth „System on a Chip” pozwalają uzyskać najwyższy na rynku poziom redukcji hałasu i mniejsze zużycie energii niż w poprzednim modelu.

Źródło: Info Prasowe / SONY czytaj więcej...
Strona 1 ze 100 12345...100>>>