2021-09-27 20:20
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

HyperX Cloud Flight teraz zgodne z PS5

Obrazek HyperX Cloud Flight teraz zgodne z PS5

HyperX poinformował o wprowadzeniu na rynek bezprzewodowych zestawów słuchawkowych dla graczy HyperX Cloud Flight o szerszej zgodności z konsolami PlayStation. Nowy model jest kompatybilny z konsolami PlayStation® 4 i PlayStation 5. Udostępnia przy tym użytkownikom konsoli połączenie bezprzewodowe 2.4 GHz i wygodę, z której znane są produkty HyperX, oraz nawet 30 godzin1 bezprzewodowej pracy po jednym naładowaniu. Aby ułatwić kontrolę nad mikrofonem, w urządzenie wbudowano nowy, diodowy wskaźnik LED informujący o wyciszeniu mikrofonu.

Źródło: Info Prasowe / HyperX czytaj więcej...
2021-09-27 20:01
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Inno3D GeForce RTX 3080 Ti X3 OC

Obrazek Inno3D GeForce RTX 3080 Ti X3 OC

Inno3D GeForce RTX 3080 Ti X3 OC to flagowiec stworzony z myślą o osobach, które cenią sobie elegancki minimalizm. Konstrukcja zajmuje tylko dwa sloty, co pozwala łatwiej znaleźć dla niej miejsce w obudowie. Karta ta, to konstrukcja oparta na GPU z rodziny Ampere. Układ GA102 oferuje 10240 rdzeni CUDA i już po wyjęciu z pudełka ma osiągać 1680 MHz w trybie Boost, a więc więcej niż model referencyjny. Chip współpracuje z 12 GB pamięci GDDR6X poprzez szynę o szerokości 384 bitów. Całość pokrywa rozbudowany układ chłodzenia, w skład którego wchodzą trzy wentylatory o średnicy 90 mm z łopatkami Scythe.

Źródło: Info Prasowe / EntryMedia czytaj więcej...
2021-09-27 19:42
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

HyperX CloudX Stinger Core Wireless

Obrazek HyperX CloudX Stinger Core Wireless

HyperX poinformował o dostępności swojego najnowszego zestawu słuchawkowego z oficjalnym certyfikatem Xbox — bezprzewodowego zestawu słuchawkowego dla graczy CloudX Stinger Core. To bezprzewodowe urządzenie wyposażono w przetworniki o średnicy 40 mm oraz zaprojektowano z myślą o optymalizacji dźwięku przestrzennego Windows Sonic pod kątem gier uruchamianych na konsolach Xbox Series X/S i Xbox One. Bezprzewodowa wersja zestawu słuchawkowego CloudX Stinger Core ma bezpośrednie połączenie bezprzewodowe z konsolą Xbox, wystarczy więc nacisnąć jeden przycisk, aby uzyskać wysokiej jakości dźwięk.

Źródło: Info Prasowe / HyperX czytaj więcej...
2021-09-27 19:23
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Mio C450 uchwyci każdy szczegół po zmroku

Obrazek Mio C450 uchwyci każdy szczegół po zmroku

Przed nami trudny czas dla kierowców. Szybko zapadający mrok, często występujące opady wpływają na jakość nagrań w budżetowych kamerach samochodowych. Dlatego największy producent kamer samochodowych w Europie – marka Mio, wprowadziła do sprzedaży model Mio MiVue C450 z matrycą Sony premium STARVIS CMOS i funkcją Night Vision Pro, która gwarantuje idealną jakość nagrań niezależnie od pogody czy pory dnia. W urządzeniu zastosowano wysokiej jakości szklane soczewki, które w przeciwieństwie do tych plastikowych są o wiele bardziej wytrzymałe oraz mają większą odporność na zmiany temperatury. Kierowca korzystający z tego wideorejestratora może być pewien, że rozdzielczość Full HD i rzeczywisty kąt widzenia wynoszący 130 stopni pozwolą zarejestrować płynnie odtwarzające się nagranie, na którym zobaczymy szczegóły nie tylko co dzieje się na drodze, ale również na znacznym fragmencie pobocza.

Źródło: Info Prasowe / MiTAC czytaj więcej...
2021-09-27 19:04
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

World of Tanks - Startują Asymetryczne Bitwy 7 vs 1

Obrazek World of Tanks - Startują Asymetryczne Bitwy 7 vs 1

Ulubiony tryb graczy powraca dziś do World of Tanks. Powrót Waffenträgera rozpoczyna się tam, gdzie zakończyła się pierwsza edycja. Max von Krieger i Sojusz znów staną do walki. Jednakże teraz Waffenträger stanowi jeszcze większe zagrożenie, aby pojedynki były jeszcze bardziej emocjonujące… Powrót Waffenträgera wrzuca siedmiu czołgistów do walki przeciwko jednemu, który kontroluje zabójczego niszczyciela czołgów Blitzträger auf E 110. Poza tym ma on do swojej dyspozycji armię sojuszników kontrolowanych przez sztuczną inteligencję. Na przerobionych, klimatycznych mapach Murowance, Linii Zygfryda oraz Stepach rozegrają się emocjonujące potyczki. Gracze mogą wybierać spośród trzech maszyn, specjalnie przygotowanych do tego wydarzenia - Object 140, Bat.-Châtillon 25 t i M48A5 Pattona.

Źródło: Info Prasowe / Wargaming czytaj więcej...
2021-09-24 13:54
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

ASUS Republic of Gamers - akcesoria w kolorze Moonlight White

Obrazek ASUS Republic of Gamers - akcesoria w kolorze Moonlight White

Kiedy stanowisko gracza wygląda ładnie? Oczywiście wtedy, gdy wszystkie peryferia na biurku komponują się z sobą kolorystycznie. Dlatego ASUS w swojej najnowszej odsłonie zaprezentował serią Republic of Gamers (ROG), w kolorze Moonlight White. W skład serii wchodzi klawiatura ROG Strix Scope NX TKL Moonlight White, myszka ROG Strix Impact II Moonlight White, słuchawki ROG Strix Go Core Moonlight White oraz dla zwolenników lżejszych słuchawek, dokanałowe ROG Cetra II Core Moonlight White. Wszystkie podzespoły utrzymano w tonacji kolorów bieli i srebrzystej szarości, co daje niezwykle estetyczny efekt, z pewnością przyciągający wzrok.

Źródło: TechPowerUP czytaj więcej...
2021-09-24 13:25
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Razer Kaira X

Obrazek Razer  Kaira X

Firma Razer przedstawiła dzisiaj kilka nowych urządzeń, poszerzających linię sprzętu przeznaczonego na konsole: Kaira X for Xbox i Kaira X for PlayStation, Kaira oraz Kaira Pro for Xbox White, a także Wolverine V2 White Edition. Dzisiaj debiutuje również uniwersalna podstawka do szybkiego ładowania do konsoli Xbox (Universal Quick Charging Stand for Xbox) dostępna w wielu żywych kolorach, idealnie pasujących do oficjalnych bezprzewodowych kontrolerów Xbox. Kaira X for Xbox i Kaira X for PlayStation zbudowano w oparciu o wielokrotnie nagradzane zestawy słuchawkowe Razera do komputerów PC i korzystają z przetworników TriForce o średnicy 50 mm, aby zagwarantować wysokiej jakości dźwięk podczas grania.

Źródło: Info Prasowe / Razer czytaj więcej...
2021-09-24 13:06
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Acer - Powłoki antybakteryjne oraz inteligentne funkcje dostępu

Obrazek Acer - Powłoki antybakteryjne oraz inteligentne funkcje dostępu

Najnowsze ultrabooki Acer zdecydowanie odpowiadają na potrzeby dzisiejszego społeczeństwa, które nastawione jest na użytkowanie inteligentnych i bezpiecznych urządzeń. Nowoczesne powłoki antybakteryjne zapewniają ochronę przed drobnoustrojami, zapewniając komfort pracy, natomiast inteligentny asystent Cortana ułatwia realizację codziennych zadań. W biurze, jak i w domu, spędzamy bardzo dużo czasu pracując na laptopie, dlatego utrzymanie czystości i pełnej sterylności na powierzchniach naszego urządzenia jest dość problematyczne. Aspekt ten wymagał kompleksowego rozwiązania, szczególnie w obliczu pandemii Covid-19.

czytaj więcej...
2021-09-24 12:47
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Bose aktualizuje oprogramowanie słuchawek QuietComfort Earbuds

Obrazek Bose aktualizuje oprogramowanie słuchawek QuietComfort Earbuds

Marka Bose wprowadza dziś aktualizację oprogramowania, która zwiększa wydajność i funkcjonalność cenionych na rynku słuchawek QuietComfort Earbuds. Tym samym marka prezentuje możliwości trybu Bose AWARE z nową technologią ActiveSense, dzięki której świat będzie słyszany wyraźnie i naturalnie – wzbogaconą o aktywną redukcją niepożądanych zakłóceń w postaci bardzo głośnych dźwięków w miarę ich pojawiania się i powrotem do pełnej „przezroczystości” kiedy ustaną. Wprowadzono także nowe tryby dla określonych czynności, natychmiastowy dostęp do ulubionej muzyki dzięki funkcji Spotify Tap, dodatkowe korekty preferencji audio oraz ułatwiono proces parowania z wieloma urządzeniami – zachowując przy tym niesamowitą redukcję szumów i jakość dźwięku, które przyczyniły się do ogromnej popularności modelu QC Earbuds.

czytaj więcej...
2021-09-23 15:35
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
4

SMSL VMV A1 i A2 - najnowsze wzmacniacze głośnikowe

Obrazek SMSL VMV A1 i A2 - najnowsze wzmacniacze głośnikowe

Typowy dylemat audiofila przy wyborze wzmacniacza do głośników, to decyzja w której klasie taki wzmacniacz ma pracować - D, A , a może AB? Klasa D charakteryzuje się wykorzystaniem generatora i sterowania PWM, czyli tranzystorów przełączanych ciągami impulsów wysyłanych ze wspomnianego generatora. Jest to zupełnie odmienne rozwiązanie do w pełni analogowego przetwarzania sygnału w klasach A i A/B. Zaletami klasy D są wysoka sprawność, kompaktowe rozmiary, oraz stosunkowo niewielkie nagrzewanie, w porównaniu do wzmacniaczy klasy A i A/B. W rezultacie klasa D stała się w ostatnim czasie bardzo popularna w urządzeniach pokroju soundbarów, głośników czy też innych niewielkich urządzeniach audio.

Źródło: Info Prasowe / MIP czytaj więcej...
Strona 1 ze 100 12345...100>>>