2023-03-21 18:03
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Philips 16B1P3302D - Mobilny monitor ze złączami USB-C

Obrazek Philips 16B1P3302D - Mobilny monitor ze złączami USB-C

Philips wprowadza nowy przenośny monitor o nazwie 16B1P3302D. Jego lekka i smukła konstrukcja sprawia, że sprawdzi się jako rozszerzenie powierzchni roboczej zarówno w warunkach biurowych, jak i w podróży. Urządzenie zostało wyposażone w 15.6-calową matrycę typu IPS, zapewniającą szerokie kąty widzenia (170/170º). Monitor wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 px) z częstotliwością odświeżania na poziomie 75 Hz. Zagęszczenie pikseli w tym modelu wynosi 141 PPI, co pozwala na komfortową wielogodzinną pracę, minimalizując efekt „poszarpanych czcionek”. Maksymalna jasność tego ekranu wynosi 250 cd/m². Dodatkowo został on pokryty warstwą zapobiegającą odbijaniu się światła. Ma to na celu ułatwienie korzystania z niego w nasłonecznionych miejscach.

Źródło: Info Prasowe / Philips czytaj więcej...
2023-03-21 17:03
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Jabra wprowadza nowe słuchawki Elite 4

Obrazek Jabra wprowadza nowe słuchawki Elite 4

Jabra wprowadza na rynek nowe słuchawki Elite 4, które dołączają do rodziny słuchawek True Wireless serii Elite. Podążając śladem podstawowego modelu Elite 3, te przystępne cenowo słuchawki douszne true wireless stanowią krok naprzód w stosunku do swojego poprzednika. To doskonała propozycja dla użytkowników słuchawek bezprzewodowych. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby uciec od ciężkiego dnia i przenieść się do świata multimediów lub porozmawiać ze współpracownikami, przyjaciółmi lub rodziną. Elite 4 zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikom słuchawek najistotniejsze dla nich cechy, takie jak komfort, doskonały dźwięk i wygodę, a wszystko to za bardzo rozsądną cenę.

Źródło: Info Prasowe / Jabra czytaj więcej...
2023-03-21 16:44
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

GDC 2023 - Razer przedstawia zestaw Haptics SDK i kierunkową haptykę

Obrazek GDC 2023 - Razer przedstawia zestaw Haptics SDK i kierunkową haptykę

Razer podczas konferencji Game Developers Conference (GDC) 2023 w San Francisco poinformowała o debiucie uniwersalnego oprogramowania Interhaptics HD Haptic SDK i kierunkowych rozwiązań haptycznych. Bezpłatny zestaw SDK koncentruje się na zapewnieniu jeszcze bardziej wciągających wrażeń z gry, ożywiając efekty dźwiękowe i wizualne dzięki haptycznemu sprzężeniu zwrotnemu HD, które można teraz całkowicie dostosować za pomocą oprogramowania Interhaptics SDK. Dzięki dzisiejszemu ogłoszeniu Interhaptics, wiodącej platformy technologii haptycznych, wsparcie silników takich jak Unity i Unreal Engine zostało poszerzone o urządzenia PlayStation 5, PlayStation 4, Meta Quest 2, kontrolery obsługujące bibliotekę XInput oraz urządzenia z systemem iOS i Android.

Źródło: Info Prasowe / Razer czytaj więcej...
2023-03-20 17:25
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Zalman GigaMax ZM750-GVII - mocny zasilacz z 5-letnią gwarancją

Obrazek Zalman GigaMax ZM750-GVII - mocny zasilacz z 5-letnią gwarancją

Firma Zalman słynie z rozsądnie wycenionych komponentów komputerowych. Przykładem takiego produktu jest zasilacz GigaMax ZM750-GVII, który może stanowić atrakcyjną propozycję dla oszczędnych entuzjastów. Model ten wyróżnia się m.in. dużą mocą, stabilnym wyjściem oraz 5-letnią gwarancją producenta. Zalman GigaMax ZM750-GVII to zasilacz komputerowy wykonany w formacie ATX, który odznacza się certyfikacją 80 PLUS BRONZE. To oznacza, że użytkownik może liczyć na sprawność energetyczną na poziomie 85%, 88% i 85% dla obciążeń 20%, 50% i 100%. Produkt cechuje się gwarantowanym wyjściem znamionowym 750 W. 

Źródło: Info Prasowe / EntryMedia czytaj więcej...
2023-03-20 17:06
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Kingston FURY - możliwość podkręcania pamięci DDR5 klasy serwerowej

Obrazek Kingston FURY - możliwość podkręcania pamięci DDR5 klasy serwerowej

Kingston FURY uzupełnia swoją linię pamięci DDR5 o Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM. Nowy podkręcony moduł pamięci klasy serwerowej zaprojektowany został z myślą o spełnieniu wymagań obliczeniowych stacji roboczych nowej generacji i wysokiej klasy komputerów stacjonarnych. W przypadku platform, wykorzystujących pamięci DDR5 Registered DIMM Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM, zapewnia wysoką przepustowość i zwiększoną niezawodność. Tych wymagają użytkownicy tacy jak twórcy, inżynierowie i analitycy danych. Najnowsza pamięć Kingston została stworzona tak, aby sprostać wymaganiom najnowszych aplikacji, a wszystko to bez poświęcania integralności danych i z zachowaniem najwyższej klasy jakości, charakteryzującej pamięci serwerowe. Kingston DDR5 Registered DIMM jest wyposażony w funkcję ECC wbudowaną w komponent pamięci DRAM i obsługuje ECC na poziomie modułu. Pozwala też na wykrywanie i korygowania błędów wielobitowych.

Źródło: Info Prasowe / Kingston czytaj więcej...
2023-03-20 16:47
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Bemi - Nowe modele smartwatch’y dla dzieci

Obrazek Bemi - Nowe modele smartwatch’y dla dzieci

Polski dystrybutor marki Bemi, firma 4cv wprowadza na nasz rynek kolejne modele smartwatchy dla dzieci – Linko, Linki i Jello. Wszystkie nowe modele Bemi mają wbudowany moduł 4G/LTE, co w połączeniu z wyposażeniem w mikrofon, głośnik oraz aparat sprawia, że urządzenie umożliwia nie tylko prowadzenie rozmów, lecz także połączeń wideo. Smartwatche spełniają normę wodoodporności IP67, a więc młodzi użytkownicy mogą bezpiecznie w nich spędzać czas na dworze, także w deszczowe dni, gdyż urządzenia są odporne na pył oraz krótkotrwałe zanurzenie w wodzie.

Źródło: Info Prasowe / 4CV Mobile czytaj więcej...
2023-03-20 16:28
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Violectric PPA V790 - Prawdziwy Kombajn dla Gramofonów

Obrazek Violectric PPA V790 - Prawdziwy Kombajn dla Gramofonów

Dla wszystkich entuzjastów czarnej płyty, którzy na poważnie traktują odtwarzanie muzyki z gramofonu marka Violectric ma nie lada gratkę: zaawansowany przedwzmacniacz gramofonowy PPA V790. To najwyższej klasy urządzenie, które wykorzystuje autorską technologię niemieckiej marki w zakresie wzmocnienia sygnałów audio, a do tego posiada funkcjonalność, która nie ma sobie równych. Do przedwzmacniacza tego możemy podłączyć nie tylko aż sześć wkładek gramofonowych i wybierać między nimi przełącznikiem na przednim panelu, ale też każda z wkładek może mieć swoje własne ustawienia w zakresie impedancji, pojemności, wzmocnienia oraz krzywej korekcji.

Źródło: Info Prasowe / MIP czytaj więcej...
2023-03-17 20:09
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Premiera - Genesis Thor 303 TKL Silent Switch

Obrazek Premiera - Genesis Thor 303 TKL Silent Switch

Genesis Thor 303 TKL to popularna i ceniona klawiatura mechaniczna ze średniej półki cenowej. Graczy powinna więc zainteresować jej nowa wersja Thor 303 TKL Silent Switch, która — jak wskazuje nazwa — wyróżnia się wyjątkowo cichymi przełącznikami. Genesis Thor 303 TKL Silent Switch to klawiatura mechaniczna Hot Swap z wymiennymi przełącznikami Outemu Peach Silent. Jak twierdzi producent, przełączniki te wyróżniają się szybką reakcją, punktem aktywacji kliku 2 mm, wymaganą siłą nacisku wynoszącą jedynie 40 g i żywotnością aż do 50 milionów kliknięć. Co więcej, mają one generować dźwięk cichszy o 20% w porównaniu do klasycznych przełączników Outemu Brown, co szczególnie docenią gracze lubujący się w nocnych sesjach gamingowych. 

Źródło: Info Prasowe / EntryMedia czytaj więcej...
2023-03-16 21:27
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Razer Atlas -gamingowa podkładka pod mysz z hartowanego szkła

Obrazek Razer Atlas -gamingowa podkładka pod mysz z hartowanego szkła

Razer Atlas to innowacyjna podkładka pod myszki gamingowe, która jest pierwszym krokiem firmy w obszarze projektowania opartego na szkle. To pierwsza podkładka Razera wykonana z hartowanego szkła. Została zaprojektowana tak, aby ulepszyć wrażenia z rozgrywki i zaspokoić potrzeby graczy, którzy chcą wykonywać szybkie, precyzyjne i spójne ruchy. Dzięki temu jej użytkownicy mogą cieszyć się uczuciem pozornego braku oporu podczas sesji grania. Dla graczy i esportowców szybkość i dokładność są kluczowe. Ponieważ większość myszy do gier korzysta z czujników optycznych, Razer Atlas została zoptymalizowana do działania z nimi za pomocą mikrotrawionych tekstur na ultragładkiej powierzchni.

Źródło: Info Prasowe / Razer czytaj więcej...
2023-03-16 21:08
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

HAMA - hub USB Hama z 7 portami i funkcją ładowarki

Obrazek HAMA - hub USB Hama z 7 portami i funkcją ładowarki

Oferta marki HAMA rozszerzyła się właśnie o praktyczny hub do komputera z 7 złączami USB-A 3.2 Gen1, umożliwiającymi transmisję danych z prędkością do 5 Gbit/s. Pozwala on na podłączenie 7 dodatkowych urządzeń do komputera, McBooka czy tabletu, np. myszki, klawiatury, drukarki lub pendrive’a. Niemiecki producent wychodzi z następną sprzętową propozycją uporządkowania sobie miejsca pracy lub relaksu przed komputerem. Jest to także rozwiązanie często spotykanych problemów braku miejsca na biurku i niewystarczającej liczby gniazd w laptopie czy komputerze stacjonarnym, do których musimy podpiąć przecież sporo urządzeń peryferyjnych. Omawiana nowość przybiera postać aluminiowego multiportu podłączanego do komputera poprzez kabel USB-A lub C (po zastosowaniu dołączonego adaptera). W dodatku może on pełnić funkcję ładowarki do smartfona lub tabletu.

Źródło: Info Prasowe / Hama czytaj więcej...
Strona 1 ze 100 12345...100>>>