2020-09-23 12:01
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Fury Phantom - efektowne i niedrogie słuchawki dla graczy

Obrazek Fury Phantom - efektowne i niedrogie słuchawki dla graczy

Fury Phantom to zestaw słuchawkowy dla graczy. Kompatybilny z PC oraz konsolami Xbox One i PlayStation 4, ma oferować wygodę i dobrej jakości dźwięk. Dodatek w postaci podświetlenia RGB ma zaś pomóc w stworzeniu efektownego stanowiska do gier. Headset wyposażony w przetworniki o średnicy 40 mm, oferuje pasmo przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz. Wykonane z matowego tworzywa muszle posiadają bawełniane nauszniki. Mają one być miękkie i oddychające, a tym samym zapewniać wygodę i komfort termiczny podczas długich sesji.

Źródło: Info Prasowe / EntryMedia czytaj więcej...
2020-09-23 11:42
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Genesis Oxid 450 RGB

Obrazek Genesis Oxid 450 RGB

Przegrzewające się laptopy to dziś niemal norma. Gdy fabryczne chłodzenie niedomaga, dobra podstawka chłodząca nierzadko rozwiązuje problem. Genesis Oxid 450 RGB to podstawka chłodząca pod laptopy z ekranami do 15,6”. Producent wyposażył ją w pięć wentylatorów. Centralny ma średnicę 140 mm i wiruje z prędkością do 2400 obrotów na minutę. Skrajne śmigła mają po 60 mm i wykonują 1100 obrotów na minutę. W ciągu godziny przepompowują one blisko 120 metrów sześciennych powietrza, generując nieustannie chłodny ciąg od spodniej strony komputera.

Źródło: Info Prasowe / EntryMedia czytaj więcej...
2020-09-23 11:17
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Jabra wprowadza aktywną redukcję szumów ANC

Obrazek Jabra wprowadza aktywną redukcję szumów ANC

Jabra poinformowała o wprowadzeniu nowych bezprzewodowych słuchawek dousznych Elite 85t. Wyposażono je w najbardziej zaawansowaną i najwydajniejszą technologię Advanced ANC firmy Jabra, bez żadnych ustępstw na rzecz rozmiaru i konstrukcji, gwarantujących znakomity wygląd oraz całodzienny komfort noszenia słuchawek. Elite 85t to słuchawki bez kompromisów pod względem niewielkich rozmiarów i wygody użytkowania, jakości dźwięku rozmów i muzyki, a także skuteczności ANC. Dodatkowo Jabra wyposaży prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z serii Elite 75t w aktywną redukcję szumów (ANC).

Źródło: Info Prasowe / Jabra czytaj więcej...
2020-09-22 21:55
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

AMD Ryzen i Athlon 3000C przeznaczone dla Chromebooków

Obrazek AMD Ryzen i Athlon 3000C przeznaczone dla Chromebooków

Dziś firma AMD przedstawiła serię procesorów AMD Ryzen i Athlon 3000C dla Chromebooków, które zapewniają nawet o 104%, 152% i 251% lepszą wydajność w odpowiednio aplikacjach biurowych, edycji foto oraz grafice 3D w porównaniu z poprzednią generacją Chromebooków bazujących na rozwiązaniach AMD. Udział AMD w rynku Chromebooków wzrósł z 5.2% do 21% licząc do 2 kwartału 2020, a główni producenci OEM, jak Acer, ASUS, HP i Lenovo zaoferują wyposażone w ww. procesory Chromebooki na rynkach konsumenckim, edukacyjnym i korporacyjnym już w 4 kwartale 2020 roku.

Źródło: Info Prasowe / AMD czytaj więcej...
2020-09-22 21:36
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Inno3D: GeForce RTX 3080 iChill X4

Obrazek Inno3D: GeForce RTX 3080 iChill X4

Inno3D GeForce RTX 3080 iChill X4 to karta graficzna stworzona dla entuzjastów. Wyposażona w najnowszy GPU Nvidia Ampere ma oferować nowy poziom wydajności, zachwycać formą i imponować skutecznością chłodzenia iChill X4. Karta graficzna Inno3D GeForce RTX 3080 iChill X4 jest napędzana przez najnowszy układ Nvidia GA102 (Ampere). Oferuje on 8704 rdzenie CUDA i współpracuje z 10 GB pamięci GDDR6X, z którą łączy go 320-bitowa szyna. Zastosowanie autorskiego układu chłodzenia iChill X4 z ośmioma ciepłowodami i czterema wentylatorami, pozwoliło na fabryczne podniesienie taktowania. GPU ma osiągać minimum 1770 MHz w trybie Boost, czyli więcej niż modele referencyjne.

Źródło: Info Prasowe / EntryMedia czytaj więcej...
2020-09-22 21:17
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

CORSAIR - stacja dokująca Thunderbolt 3 TBT100

Obrazek  CORSAIR - stacja dokująca Thunderbolt 3 TBT100

CORSAIR wprowadził do sprzedaży pierwszą w historii firmy stację dokującą Thunderbolt 3 – TBT100. Premierowy produkt, odznaczający się stylowym wzornictwem, aluminiową konstrukcją, łatwością obsługi i inteligentnym zasilaniem, daje możliwość korzystania z portu Thunderbolt 3 za pośrednictwem szerokiego wachlarza portów i złączy, co czyni go centralnym elementem stacji roboczej dla wielu użytkowników systemów Windows i MacOS. Dzięki atrakcyjnej i smukłej obudowie z aluminium TBT100 idealnie komponuje się z każdym miejscem pracy, także tym, które oferuje niewiele powierzchni roboczej na biurku. W tym małym urządzeniu drzemią duże możliwości, takie jak przepustowość 40 Gbps i moc zasilania portu Thunderbolt 3, pozwalające na podłączenie do TBT100 wielu urządzeń jednocześnie.

Źródło: Info Prasowe / Corsair czytaj więcej...
2020-09-22 20:58
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Cooler Master Notepal U150R

Obrazek Cooler Master Notepal U150R

Cooler Master Notepal U150R to podstawka chłodząca pod laptop, która ma łączyć elegancką formę i walory praktyczne. Platforma została wykonana z aluminium, które ma zapewnić stabilne podparcie komputera i wspomagać odprowadzanie ciepła. W metalową taflę producent wkomponował pasek z perforowanej siatki, przez który powietrze tłoczą dwa wentylatory. Mają one po 80 mm średnicy i wirują z prędkością około 1600 obrotów na minutę. Dzięki nim pod spodem laptopa przepływa około 23 metrów sześciennych powietrza w ciągu godziny. To sprawia, że Cooler Master Notepal U150R może obniżyć temperatury zarówno podzespołów jak i pulpitu roboczego komputera.

Źródło: Info Prasowe / EntryMedia czytaj więcej...
2020-09-22 20:39
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Divoom Pixel Art oraz Caffé line

Obrazek Divoom Pixel Art oraz Caffé line

Divoom to producent, który dał się poznać dzięki perfekcyjnemu wykonaniu swoich produktów, ciekawej stylistyce, funkcjonalności ale przede wszystkim dzięki świetnym walorom brzmieniowym oraz konkurencyjnej cenie. Dotychczasowe modele z serii Pixel Art. uzupełniają nowe modele: Divoom Ditoo, Divoom Timmo oraz Divoom Tivoo Max. Wszystkie modele z tej serii współpracują z potężną aplikacją Divoom Smart dzięki czemu możesz cieszyć się tworzeniem pikselowych dzieł, a także wieloma codziennymi funkcjami jak inteligentny budzik, kalendarz, komunikacja z kanałami Social Media czy informacją o pogodzie. Aplikacja działa na urządzeniach z systemem Android oraz IOS. Dzięki niej mamy też dostęp do wielomilionowej społeczności użytkowników produktów Divoom.

Źródło: Info Prasowe / MIP czytaj więcej...
2020-09-22 20:20
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

World of Tanks na konsolach rozpoczyna współpracę z Hot Wheels

Obrazek World of Tanks na konsolach rozpoczyna współpracę z Hot Wheels

W partnerstwie z Hot Wheels, Wargaming na przyjemność ogłosić nowy, drugi sezon w World of Tanks na konsolach. Od 22 września do 7 grudnia szykuje się moc atrakcji spod znaku kultowej marki Hot Wheels dla czołgistów! Gracze bez przepustki sezonowej awansując na kolejne poziomy mogą liczyć na rozmaite atrakcje wliczając w to dni premium, doświadczenie, emblematy Hot Wheels czy złote, srebrne oraz brązowe skrzynie wojenne. Głównymi nagrodami jest możliwość zdobycia za darmo czołgów w klimacie Hot Wheels czyli T-34-85m i Tiger Shark Spähpanzer Tank!

Źródło: Info Prasowe / Wargaming czytaj więcej...
2020-09-22 20:01
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Garmin MARQ Performance Edition

Obrazek Garmin MARQ Performance Edition

Garmin International zaprezentował dziś ekskluzywną kolekcję smartwatchy MARQ Performance Edition. Urządzenia wykonane są z materiałów, które pozwolą sportowcom, podróżnikom, pilotom i kierowcom realizować swoje pasje bez żadnych kompromisów na rzecz stylu. Modele MARQ Driver oraz MARQ Aviator zyskały silikonowe paski, a modele MARQ Athlete i MARQ Adventurer oferowane są odpowiednio z pasem pomiaru tętna HRM Pro i czujnikiem temperatury tempe w zestawie. Tym samym, stworzone do każdej okazji i aktywności smartwatche z serii MARQ Performance Edition mogą stanowić niezwykle ciekawe uzupełnienie kolekcji zegarków.

Źródło: Info Prasowe / Garmin czytaj więcej...
Strona 1 ze 100 12345...100>>>