2024-02-26 18:44
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

ASUS Zenbook DUO - 14-calowy laptop z dwoma ekranami OLED

Obrazek ASUS Zenbook DUO - 14-calowy laptop z dwoma ekranami OLED

ASUS wprowadza na polski rynek nowy, rewolucyjny Zenbook DUO (2024) UX8406 – pierwszy na świecie ultramobilny laptop z dwoma 14-calowymi ekranami dotykowymi OLED o rozdzielczości 3K i częstotliwości odświeżania 120 Hz. To niesamowite urządzenie wyposażone w odłączaną, pełnowymiarową klawiaturę Bluetooth i touchpad ASUS ErgoSense, zmienia pojęcie uniwersalności urządzeń mobilnych. Zenbook DUO to sprzęt z linii Intel Evo Edition, który doskonale łączy wielozadaniowość i niezwykłą mobilność, zachowując przy tym niewielką wagę wynoszącą zaledwie 135 kg. Do dyspozycji mamy tutaj dwa pełnowymiarowe wyświetlacze ASUS Lumina OLED 16:10 o rozdzielczości 3K i częstotliwości odświeżania 120 Hz, połączone zawiasem 180°.

Źródło: Info Prasowe - ASUS czytaj więcej...
2024-02-26 18:25
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

TP-Link - System Deco X50-Outdoor

Obrazek TP-Link - System Deco X50-Outdoor

Właściciele domów jednorodzinnych lub mieszkań wielopokojowych często borykają się z utratą sygnału sieci bezprzewodowej lub długim buforowaniem. Wychodząc naprzeciw tym problemom, TP-Link prezentuje System Deco X50-Outdoor, który skutecznie eliminuje martwe strefy WiFi, teraz także w ogrodzie. Zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, Deco X50-Outdoor oferuje niesamowitą prędkość transmisji do 2402 Mb/s w paśmie 5GHz i do 574 Mb/s w paśmie 2,4GHz. Dzięki wykorzystaniu najnowszego standardu WiFi 6 oraz możliwości połączenia kilku współpracujących ze sobą urządzeń Deco, można stworzyć wydajny system WiFi nawet w wielopiętrowych domach.

Źródło: Info Prasowe - TP-Link czytaj więcej...
2024-02-26 18:06
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Amazfit - system operacyjny dla smartwatchy z AI od Zepp Health

Obrazek Amazfit - system operacyjny dla smartwatchy z AI od Zepp Health

Zepp Health ogłosił wprowadzenie nowego systemu operacyjnego Zepp OS 3.5 wraz z przełomowym rozwiązaniem Zepp Flow. Rozwiązanie, jako część systemu, wykorzystuje wielojęzyczne modele językowe (Large Language Model) oraz, zasilany przez te modele, w pełni zintegrowany interfejs językowy (Natural-Language User Interface). Interfejs ten umożliwi nowy rewolucyjny sposób interakcji z użytkownikami. Zepp Flow™, jako rdzeń Zepp OS 3.5, jest więcej niż tylko asystentem głosowym. Inspiracją w trakcie prac nad nowym rozwiązaniem były koncepcje równowagi i harmonii. Stąd też nazwa Flow , która ma ucieleśniać naturalną, intuicyjną i nieprzerwaną współpracę z człowiekiem.

Źródło: Info Prasowe - Amazfit czytaj więcej...
2024-02-26 17:41
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Premiera Xiaomi 14 na targach MWC

Obrazek Premiera Xiaomi 14 na targach MWC

Xiaomi prezentuje swoją najnowszą, flagową serię smartfonów - Xiaomi 14. Ponadto podczas tegorocznych targów MWC w Barcelonie, William Lu, partner oraz prezes Xiaomi Corporation, a także prezes międzynarodowego działu biznesowego Xiaomi, zaprezentował nową strategię grupy, zatytułowaną „Human X Car X Home”. Podczas premiery Xiaomi przedstawiło szereg nowych urządzeń, w tym tablet Xiaomi Pad 6S Pro 12.4, opaskę Xiaomi Smart Band 8 Pro oraz zegarki Xiaomi Watch S3 i Xiaomi Watch 2. Produkty te trafią wkrótce do użytkowników.

Źródło: Info Prasowe - Xiaomi czytaj więcej...
2024-02-25 15:51
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

HONOR prezentuje na MWC 2024 nowe urządzenia z AI

Obrazek HONOR prezentuje na MWC 2024 nowe urządzenia z AI

Globalna marka technologiczna HONOR przedstawiła dziś na targach MWC w Barcelonie swoją nową strategię skupiającą się na sztucznej inteligencji oraz zaprezentowała pakiet nowych urządzeń. Podczas wydarzenia firma ogłosiła globalną premierę smartfona HONOR Magic6 Pro oraz najnowszego laptopa HONOR MagicBook Pro 16 wyposażonego w sztuczną inteligencję oraz technologie stworzone z myślą o ludzkich potrzebach. Najnowszy smartfon z flagowej linii Magic, HONOR Magic6 Pro oferuje poprawiony system aparatów, lepszą wydajność oraz korzysta ze sztucznej inteligencji. Marka zaprezentowała też nową wersję swojej nakładki systemowej MagicOS 8.0 opartej na Androidzie, która korzysta z potencjału AI i po raz pierwszy w branży wprowadza interfejs oparty na intencjach użytkownika. Dzięki temu HONOR zmienia doświadczenia, prezentując nowe sposoby na interakcję ludzi z inteligentnymi urządzeniami.

Źródło: Info Prasowe - HONOR czytaj więcej...
2024-02-23 14:10
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Przekręt ’na Sławomira Mentzena’

Obrazek Przekręt ’na Sławomira Mentzena’

Firmy, żeby wypromować produkty, bądź usługi, często muszą słono zapłacić celebrytom. Jednak niektórzy idą na skróty, wykorzystując bezprawnie wizerunek piosenkarzy, aktorów, znanych biznesmenów, a nawet polityków. Oszuści chętnie podszywają się pod znane instytucje, firmy, a także znane postacie ze świata rozrywki i mediów. Specjaliści z G DATA zwracają uwagę na nową akcję oszustów, wykorzystującą wizerunek Sławomira Mentzena. Polityk znany jest z inwestowania w kryptowaluty, do czego zresztą publicznie namawia Polaków. Mentzen w swoim oświadczeniu majątkowym wykazał posiadanie bitcoinów o wartości niemal pięciu milionów złotych, co świadczy o tym, że dość sprawnie porusza się w świecie kryptowalut. Na czym zatem polega przekręt?

Źródło: Info Prasowe - G Data czytaj więcej...
2024-02-23 13:51
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Creative Sound Blaster GS3 z SuperWide i oświetleniem LED RGB

Obrazek Creative Sound Blaster GS3 z SuperWide i oświetleniem LED RGB

Firma Creative nie zatrzymuje się i postanawia wypuścić na rynek soundbarów kolejnego jej przedstawiciela. Mowa tutaj o Sound Blaster GS3, kompaktowej i eleganckiej listwie dźwiękowej od Creative, która wychodzi naprzeciw użytkownikom wbudowanych głośników w monitorach, telewizorach czy też laptopach. Obecna listwa dedykowana jest osobom lubiącym łączyć dźwięk z oprawą świetlną dla odpowiedniego nastroju. Soundbar oferuje bogatą scenę dźwiękową z przyjemnymi tonami niskimi, wyraźną średnicą i czystą górą. Producent do listwy dźwiękowej aplikuje technologię SuperWideTM, która przenosi dźwięk z filmów, gier na wyższy realistyczny ich poziom audio bez zniekształceń i przy ekstremalnie szybkim czasie reakcji. Dzięki wyjątkowo kompaktowym rozmiarom, soundbar można umieścić tam gdzie potrzebujesz dobrego dźwięku a nie posiadasz wiele miejsca na większe zestawy audio.

Źródło: Info Prasowe - Creative czytaj więcej...
2024-02-23 13:32
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Routery ZTE wspierają nowe pasma 5G

Obrazek Routery ZTE wspierają nowe pasma 5G

Zapowiadany od kilku lat Internet 5G stał się powszechnym faktem. Choć swego czasu technologia 5G budziła wiele kontrowersji i obaw, po rozstrzygnięciu w Polsce aukcji na nowe częstotliwości 5G, jest dostępna w coraz większej liczbie polskich miast i na terenach podmiejskich. By w pełni korzystać z możliwości nowej technologii, warto sięgnąć po najwyższej jakości routery ZTE 5G – najszybszy transfer danych można bowiem uzyskać na urządzeniach wspierających nowe pasma 5G. Warto wiedzieć, że nie wszystkie urządzenia 5G dostępne na rynku wspierają nowe pasma. Najczęstszym ograniczeniem technicznym uniemożliwiającym łączność jest brak wsparcia odpowiednich agregacji 5G przez urządzenie czy też starszy procesor nie obsługujący nowych pasm.

Źródło: Info Prasowe - ZTE czytaj więcej...
2024-02-23 09:32
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

myPhone CareWatch LTE

Obrazek myPhone CareWatch LTE

Możliwość kontaktu z bliskimi, monitorowanie stanu zdrowia oraz większe poczucie bezpieczeństwa, dzięki lokalizacji GPS, przyciskowi SOS i powiadomieniom w nagłych sytuacjach. Tak prezentuje się nowy zegarek, który właśnie trafił do sprzedaży. myPhone CareWatch LTE to zegarek przeznaczony dla seniorów oraz osób wymagających opieki. Wyposażone w 1,7-calowy wyświetlacz IPS oraz baterię 720 mAh urządzenie jest łatwe w obsłudze i oferuje nawet do 3 dni pracy na jednym ładowaniu. Jego trwałość oraz odporność na wodę i pył potwierdza certyfikat IP68.

Źródło: Info Prasowe - myPhone czytaj więcej...
2024-02-23 09:13
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

AMD - Computex 2024 z otwierającym wystąpieniem dr Lisy Su

Obrazek AMD - Computex 2024 z otwierającym wystąpieniem dr Lisy Su

TAITRA (Taiwan External Trade Development Council) opublikowała informację prasową, która zapowiada otwarcie targów Computex 2024 wystąpieniem przewodniczącej zarządu i dyrektor generalnej AMD, dr Lisy Su. Wystąpienie to będzie mieć miejsce rano 3 czerwca 2024, a jego głównym wątkiem będzie przedstawienie następnej generacji produktów AMD, które zapewnią nowe możliwości i doznania za sprawą AI - od sprzętu dla chmur obliczeniowych po rozwiązania brzegowe, PC i inteligentne urządzenia. Planowana jest transmisja na żywo (przypominamy o 7-godzinnej różnicy czasu), ale więcej szczegółów zostanie podane bliżej terminu. Więcej informacji o Computex 2024 można znaleźć w informacji prasowej i na stronie Computex.

Źródło: Info Prasowe - AMD czytaj więcej...
Strona 2 ze 100 <<<123456...100>>>