2021-07-28 16:45
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Mio MiVue C430

Obrazek Mio MiVue C430

Mio MiVue C430 to idealne połączenie wysokiej jakości zarejestrowanego obrazu i rozsądnej ceny. Jest to możliwe, ponieważ w urządzeniu zastosowano wysokiej jakości szklane soczewki, które w przeciwieństwie do ich plastikowych odpowiedników są o wiele bardziej wytrzymałe oraz mają większą odporność na zmiany temperatury. Nawet przy bardzo wysokich temperaturach szklana soczewka nie zniekształca się i przez cały czas eksploatacji kamera wiernie odwzorowuje otoczenie. Aby zagwarantować możliwie najlepszą jakość nagrań producent zamontował w Mio MiVue C430 sensor optyczny 2M. Zapewnił także możliwość nagrywania w rozdzielczości Full HD 1080P z tempem zapisu wynoszącym 30 klatek na sekundę przez co możemy być pewni, że kamera nagra wszystkie ważne szczegóły, a obraz będzie się płynnie odtwarzał na każdym ekranie.

Źródło: Info Prasowe / Mitac czytaj więcej...
2021-07-28 16:26
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Bezstykowa biometryczna karta płatnicza od Thales

Obrazek Bezstykowa biometryczna karta płatnicza od Thales

Karty płatnicze stanowią część naszego codziennego życia. Ich szybkiej ewolucji w ostatnich latach sprzyjało pojawienie się technologii bezstykowej. Firma Thales pomaga bankom na nowo odkrywać samą kartę oferując innowacyjne metody płatności z wykorzystaniem biometrii. Karta płatnicza Thales zawierająca czujnik biometryczny zapewnia użytkownikom większe bezpieczeństwo i wygodę – to prawdziwy kamień milowy w przestrzeni płatniczej. Bezstykowa karta biometryczna znacząco upraszcza płatności zbliżeniowe, a także zapewnia prywatność użytkownikom. Odciski linii papilarnych osoby użytkującej można wgrać na kartę podczas prostej i bezpiecznej osobistej rejestracji możliwej do przeprowadzenia w domu lub oddziale banku.

Źródło: Info Prasowe / Thales czytaj więcej...
2021-07-27 22:37
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Cooler Master V750 Gold V2 White

Obrazek Cooler Master V750 Gold V2 White

Cooler Master V750 Gold V2 White to zasilacz w formacie ATX wykonany w topologii half-bridge LLC. Zbudowano go wyłącznie z japońskich kondensatorów i zastosowano konwertery DC-DC, co ma zagwarantować niezawodne zasilanie przez lata. Jednostka ma moc 750 W i w procesie certyfikacji uzyskała typową sprawność przekraczającą 90%, spełniając tym samym wymogi standardu 80 Plus Gold. Cooler Master V750 Gold V2 White posiada w pełni modularne okablowanie. W pakiecie są dwie wtyczki EPS oraz przewody PCIe o przekroju 16 AWG. W porównaniu do typowych kabli 18 AWG mają one wyższą wydajność prądową (do 10 A vs 7 A), mniejszą rezystancję i wydzielają mniej ciepła. Jednocześnie producent obiecuje, że pozostają równie elastyczne i łatwe do ułożenia w obudowie.

Źródło: Info Prasowe / EntryMedia czytaj więcej...
2021-07-27 22:18
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

AOC GAMING G3 - nowa seria monitorów z 165 Hz i zakrzywieniem 1000R

Obrazek AOC GAMING G3 - nowa seria monitorów z 165 Hz i zakrzywieniem 1000R

Firma AOC zamieszcza całą swoją gamę produktów dla graczy pod markę AGON by AOC. Dotyczy to monitorów, słuchawek, klawiatur, myszek i podkładek. Pierwsze wyświetlacze pod nową nazwą wchodzą w skład debiutującej serii AOC GAMING G3. Jest to pięć modeli o odświeżaniu 165 Hz, mocnej krzywiźnie panelu 1000R i przekątnych ekranu od 27 do 34 cali. Najnowsza seria AOC GAMING G3 czerpie z popularnej serii G2, jednak jej nie zastępuje. Obie serie monitorów będą równolegle dostępne w sprzedaży. Nowe monitory dla graczy od AOC oparto na matrycach typu VA. Przy aktywnej funkcji Motion Blur Reduction ich czas reakcji wynosi 1 ms MPRT. Charakteryzuje je wysoki kontrast obrazu oraz żywe kolory.

Źródło: Info Prasowe / AOC czytaj więcej...
2021-07-27 21:59
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Zalman LXII - stabilne zasilanie w rozsądnej cenie

Obrazek Zalman LXII - stabilne zasilanie w rozsądnej cenie

Zasilacze Zalman ZM700-LXII, ZM600-LXII i ZM500-LXII to jednostki o mocy, kolejno 700 W, 600 W i 500 W. Posiadają aktywne układy PFC, a ich typowa sprawność ma oscylować w okolicach 85%. Producent obiecuje, że w środku znajdują się wytrzymałe kondensatory, które mają niezawodnie pracować przy temperaturach rzędu 105 stopni Celsjusza. Na pokładzie znalazły się także filtry przeciwzakłóceniowe EMI. W skutecznym rozpraszaniu ciepła generowanego przez podzespoły mają pomóc aluminiowe radiatory, które pokrywają newralgiczne elementy.

Źródło: Info Prasowe / EntryMedia czytaj więcej...
2021-07-27 21:40
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Nowa stacja Never Stop Exploring - Brzmienie z krańców świata

Obrazek Nowa stacja Never Stop Exploring - Brzmienie z krańców świata

Sonos i The North Face rozpoczynają współpracę, której efektem jest nowa stacja radiowa Never Stop Exploring. Znajdują się na niej treści przygotowane wspólnie ze wspinaczami podczas wypraw do Peru, Etiopii czy na Alaskę. Efektem współpracy marek jest stacja dostępna w Sonos Radio i na platformie Mixcloud (KLIK): Never Stop Exploring z dziewięcioma kompozycjami nagrań terenowych. Zarejestrowano je podczas filmowania ekspedycji The North Face. Utwory zabierają słuchaczy w podróż dookoła świata — od Alaski po Peru, Etiopię czy Japonię. Stacja przedstawia opowieści światowej klasy sportowców i wspinaczy, m.in. Alexa Honnolda, Hilaree Nelson, Matty Honga czy Emily Harrington. Pozwala przenieść się w samo serce tych niesamowitych wypraw.

Źródło: Info Prasowe / Sonos czytaj więcej...
2021-07-27 21:21
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Hyperbook V15 nowymi procesorami

Obrazek Hyperbook V15 nowymi procesorami

Hyperbook wprowadza do swojej oferty mocniejsza e konfigurację modelu Pulsar V15. Wersje z kartami NVIDIA GeForce RTX 3060 lub RTX 3080 można teraz wyposażyć w świetny procesor Intel i7-11800H lub AMD R9 5900HX. Laptop Hyperbook V15 to sprzęt dla wymagającego gracza, który szuka jednocześnie wydajności i mobilności. Oba te postulaty realizuje właśnie V15. Najnowszy procesor i7 z 11 generacji układów Intela – i7-11800H (Tiger Lake-H) lub AMD Ryzne R9 5900HX dysponują 8 rdzeniami i są w stanie przetwarzac do 16 wątków jednocześnie. Mogą współpracować z 64 GB pamięci DDR4 taktowanej zegarem 3200 MHz i wydajną karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3060 lub RTX 3080 (w wypadku CPU Intela) lub RTX 3070 (w wypadku CPU AMD).

Źródło: Info Prasowe / Hyperbook czytaj więcej...
2021-07-26 14:56
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Xiaomi wprowadza pięć nowych urządzeń

Obrazek Xiaomi wprowadza pięć nowych urządzeń

Nowa linia produktów obejmuje router Mi AX9000, monitor dla graczy Mi 2K Gaming Monitor 27’’, elektryczną hulajnogę Mi Electric Scooter 3, słuchawki Redmi Buds 3 Pro oraz beztłuszczową frytkownicę Mi Smart Air Fryer 3.5L. Mi Router AX9000: Zaprojektowany z myślą o domu przyszłości i jako centrum cyfrowej rozrywki, nowy Mi Router AX9000 jest pierwszym routerem Tri-Band WI-FI 6 firmy Xiaomi1 wyposażonym w procesor Qualcomm Hexa-core. Dzięki jednemu pasmu 2,4 GHz i dwóm pasmom 5 GHz, router produkt jest w stanie zapewnić pewną łączność podczas gier online, nawet jeśli jednocześnie obsługuje wiele podłączonych urządzeń inteligentnych.

Źródło: Info Prasowe / Xiaomi czytaj więcej...
2021-07-26 14:37
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Genesis rozpoczyna kolejną dekadę działalności i ogłasza rebranding marki

Obrazek Genesis rozpoczyna kolejną dekadę działalności i ogłasza rebranding marki

Powstała w 2011 roku marka Genesis obchodzi swój jubileusz. Przez ostatnią dekadę, zgodnie z nazwą, stawała się i wzrastała, starając się jak najlepiej odpowiadać na zachodzące zmiany i potrzeby fanów. To oni budują społeczność i stanowią nieodzowny „pierwiastek” marki. Firma nawiązuje do niego w nazewnictwie swoich produktów, które pochodzi od pierwiastków (np. Holm, Radon, Xenon, Argon). Nadszedł jednak czas, by zrobić kolejny krok. Dwa lata temu rozpoczął się proces rebrandingu, który miał uchwycić zachodzące zmiany, zdefiniować na nowo tożsamość marki i dać projektantom nowe możliwości.

Źródło: Info Prasowe / EntryMedia czytaj więcej...
2021-07-26 14:18
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Viki Gabor i Minecraft RTX

Obrazek Viki Gabor i Minecraft RTX

Pomimo zniesienia części obowiązujących dotąd obostrzeń organizacja koncertów nadal jest obwarowana szeregiem ograniczeń. Wychodząc naprzeciw potrzebom, szczególnie młodszej widowni, NVIDIA wraz z marką x-kom organizują koncert… wirtualny! Viki Gabor, zwyciężczyni 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, wystąpi ze swoim zespołem 30 lipca o 19:00 na prawdziwej scenie, a ich awatary razem z całą choreografią będą odzwierciedlone w grze Minecraft RTX. Publiczność stanowić będą zaproszeni gracze, którzy będą mogli obejrzeć koncert z perspektywy wirtualnej widowni oraz obserwatorzy relacji na żywo na kanale NVIDIA Polska w serwisie Twitch.

Źródło: Info Prasowe / NVIDIA czytaj więcej...
Strona 2 ze 100 <<<123456...100>>>