2021-07-16 11:45
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

TRANSCEND - Ekonomiczne dyski SSD

Obrazek TRANSCEND -  Ekonomiczne dyski SSD

Firma TRANSCEND prezentuje nową linię przemysłowych dysków SSD. Seria składa się z czterech nośników z interfejsami: M.2 NVMe PCIe, M.2 SATA III oraz 2,5” SATA. Ekonomiczne dyski SSD wyposażono w wiele funkcji dodatkowych oraz zestaw narzędzi SDK umożliwiający zespołowi zdalny dostęp i zarządzanie danymi przedsiębiorstwa. Nowa seria dysków pozbawionych pamięci DRAM wykorzystuje technologię pamięci podręcznej Dynamic SLC Cache, która pozwala osiągać prędkości na poziomie dysków SLC. Zrezygnowanie z DRAM ogranicza zużycie energii, a także obniża ostateczny koszt urządzenia.

Źródło: Info Prasowe / Transcend czytaj więcej...
2021-07-16 11:26
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Xiaomi - drugie miejsce na globalnym rynku smartfonów

Obrazek Xiaomi - drugie miejsce na globalnym rynku smartfonów

Canalys, jedna z wiodących światowych firm badawczych, przedstawiła raport dotyczący globalnego rynku smartfonów za II kwartał 2021 roku. Xiaomi zajęło w nim drugie miejsce z udziałem 17%. Osiągnęło też 83% wzrostu rok do roku, wyprzedzając Apple. W opinii Canalys, Xiaomi przekształca swój model biznesowy z gracza aspirującego w lidera, dzięki takim działaniom jak konsolidacja partnerów handlowych i precyzyjne zarządzanie sprzedażą na otwartym rynku. Canalys skomentował, że nowym, naturalnym celem Xiaomi jest wyparcie marki Samsung, aby stać się największym sprzedawcą na świecie.

Źródło: Info Prasowe / Xiaomi czytaj więcej...
2021-07-15 15:21
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Mio Cyclo Discover Connect - rowerowa nawigacja

Obrazek Mio Cyclo Discover Connect - rowerowa nawigacja

Mio, marka należąca do MiTAC Digital Technology Corporation, wprowadza na rynek nową nawigację - Mio Cyclo Discover Connect dedykowaną turystyce rowerowej i trekkingowej. Dzięki najnowszej wersji aplikacji MioShare rowerzyści i miłośnicy pieszych wędrówek korzystając z urządzenia mogą bezprzewodowo synchronizować dane, wspólnie zaplanować trasę i łatwiej odkrywać nowe, warte odwiedzenia miejsca. Zgodnie z oświadczeniem wydanym przez Europejską Federację Cyklistów (ECF) 18 maja, ustanowiono międzynarodową politykę rowerową.

Źródło: Info Prasowe / MiTAC czytaj więcej...
2021-07-15 15:02
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Cztery Ładowarki sieciowe Aukey

Obrazek Cztery Ładowarki sieciowe Aukey

Aukey to coraz lepiej rozpoznawalny i cieszący się na rynku polskim coraz większym uznaniem producent ładowarek sieciowych i samochodowych, powerbanków, kabli, uchwytów i słuchawek, a także hubów USB-C i kamer internetowych. Aktualnie na rynek polski trafiają cztery nowe modele ładowarek sieciowych od Aukey: PA-R1S, PA-R1S-W, PA-R1 i PA-R1-W. Podobnie jak w przypadku innych produktów tej marki wyróżniają je wysoka jakość, minimalistyczny design, a także umiarkowana cena. Uwagę zwracają również ich kompaktowe wymiary i bardzo niewielka waga. To idealne ładowarki dla tych wszystkich, którzy poszukują dla siebie niedrogiego, niezawodnego, a przy tym łatwego w transporcie sprzętu, dzięki któremu szybko uzupełnią w niezbędną moc swoje urządzenia mobilne.

Źródło: Info Prasowe / Aukey czytaj więcej...
2021-07-15 14:29
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Razer prezentuje nowego Blade 17

Obrazek Razer prezentuje nowego Blade 17

Razer zaprezentował dzisiaj nową generację gamingowych laptopów Razer Blade 17, opartych na najnowszych procesorach Intel Core H-Series 11. generacji i wyposażonych w karty graficzne NVIDIA GeForce RTX 30 do laptopów (do RTX3080 włącznie). Po raz pierwszy w laptopach z serii Blade 17 pojawia się Intel Core i9-11900H, najmocniejszy procesor Intela, jaki kiedykolwiek znalazł się w laptopach z linii Razer Blade. Dzięki licznym ulepszeniom nowy ultracienki Blade 17 nadal pozostaje potężnym zamiennikiem komputerów stacjonarnych zarówno dla graczy, jak i twórców.

Źródło: Info Prasowe / Razer czytaj więcej...
2021-07-15 13:03
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Acer - Plecak za zdjęcie z puszką napoju PredatorShot

Obrazek Acer - Plecak za zdjęcie z puszką napoju PredatorShot

Acer nie poprzestał na Predator Days i cały czas promuje produkty ze swojej gamingowej serii. W najnowszym konkursie można wygrać plecak Predator Rolltop (o wartości 349złotych) - wystarczy zrobić zdjęcie lub film z puszką napoju PredatorShot i wrzucić je do mediów społecznościowych z hashtagami #Precyzja, #PredatorShot, #Gaming oraz wypełnić dedykowany Formularz Zgłoszeniowy. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie produktami skierowanymi do osób pasjonujących się grami oraz współzawodnictwem w grach komputerowych, marka Predator organizuje kolejną kampanię promocyjną swojego produktu PredatorShot - napoju energetycznego występującego w wersjach: 250 ml oraz 500 ml.

Źródło: Info Prasowe / Acer czytaj więcej...
2021-07-14 12:14
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

iiyama prezentuje G-Master GB3271QSU-B1 Red Eagle

Obrazek iiyama prezentuje G-Master GB3271QSU-B1 Red Eagle

iiyama rozszerza swoją ofertę monitorów dla graczy G-Master o 32-calowy model GB3271QSU-B1, który idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy większego ekranu, przenosząc kooperację i gry społecznościowe na wyższy poziom. G-Master GB3271QSU-B1 Red Eagle wyposażony jest w matrycę IPS, która zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia (178 stopni w pionie i poziomie), oferując żywy obraz podczas rozgrywki, który jest najbliższy pierwotnym zamierzeniom twórców gry. Technologia IPS konsekwentnie zachowuje poziomy jasności, zapewnia dużą elastyczność pod względem pozycji użytkownika podczas grania i pozwala na grę wielu osób na jednym ekranie lub po prostu oglądanie rozgrywki lub filmów w większej grupie.

Źródło: Info Prasowe / iiyama czytaj więcej...
2021-07-14 11:55
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Razer Barracuda X

Obrazek Razer  Barracuda X

Razer zaprezentował dzisiaj bezprzewodowy, wieloplatformowy i mobilny zestaw słuchawkowy Barracuda X, przeznaczony do grania na różnych urządzeniach w domu lub poza nim. Barracuda X to uniwersalny, bezprzewodowy headset typu 4 w 1, wyposażony w potężne przetworniki oraz mikrofon zapewniającym krystalicznie czysty dźwięk. Słuchawki są kompatybilne z komputerami PC, PlayStation, Nintendo Switch i urządzeniami z systemem Android. Barracuda X oferują prawdziwą wszechstronność i swobodę użytkowania przy zachowaniu komfortu na długie godziny.

czytaj więcej...
2021-07-13 17:03
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Creative T60 - głośniki biurkowe w systemie 2.0 z technologią Clear Dialog

Obrazek Creative T60 - głośniki biurkowe w systemie 2.0 z technologią Clear Dialog

Creative Technology wprowadza na rynek nowy zestaw głośnikowy Creative T60, które są najnowszym dodatkiem do dobrze znanej serii „T”. Charakterystyczną cechą zestawu jest wyjątkowo minimalistyczny, elegancki wygląd obudowy głośników i bogactwo autorskich technologii od Sound Blastera. Creative T60 rozpieszczają mnogością połączeń z innymi źródłami dźwięku. W Creative T60 za wysoką jakość dźwięku odpowiadają dwa pełnozakresowe przetworniki 2,75”, które napędzane są przez aktywny wzmacniacz cyfrowy. Za reprodukcję i wzmocnienie niskich tonów odpowiada nowa technologia BasXPort.

Źródło: Info Prasowe / Creative czytaj więcej...
2021-07-13 16:27
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

CORSAIR - premiera pompo-zbiornika Hydro X Series XD7 RGB

Obrazek CORSAIR - premiera pompo-zbiornika Hydro X Series XD7 RGB

CORSAIR wprowadził do sprzedaży nowy produkt z serii Hydro X – Hydro X Series XD7 RGB. Unikatowy i uniwersalny układ 360 mm dzięki akrylowej płycie dystrybucyjnej napędza niestandardowy układ chłodzenia mocnym strumieniem chłodziwa. Charakterystyczna estetyka XD7 pomysłowo nawiązuje do wyglądu standardowych wentylatorów znanych z obudów CORSAIR, a podświetlenie emitowane jest przez 36 indywidualnie adresowanych diod LED RGB. Premierowy zestaw z serii Hydro X jest dostępny w wersji białej lub czarnej i umożliwia budowę zaawansowanych konfiguracji nawet początkującym użytkownikom chłodzeń cieczą.

Źródło: Info Prasowe / Corsair czytaj więcej...
Strona 5 ze 100 <<<123456789...100>>>