2024-05-16 17:32
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Philips Evnia 49M2C8900L - Rozmiar ma znaczenie

Obrazek Philips Evnia 49M2C8900L - Rozmiar ma znaczenie

Philips, zaprezentował nowy wyświetlacz dla graczy o proporcjach 32:9. 49M2C8900L został wyposażony w 48,9-calową matrycę typu QD OLED, o rozdzielczości 5120 x 1440 px. Monitor wykorzystuje funkcję Ambiglow, czyli dynamiczne podświetlenie ambientowe, które dostosowuje kolor i natężenie iluminacji do treści wyświetlanych przez urządzenie. Jedną z najważniejszych cech 49M2C8900L jest duża przestrzeń robocza, która swoim rozmiarem odpowiada dwóm złączonym ze sobą ekranom 27-calowym. Dzięki zastosowaniu panelu QD OLED wyświetlacz cechuje się bardzo dobrym pokryciem przestrzeni barwowych, na poziomie 153,1% dla sRGB oraz 125,2% dla Adobe RGB. Dodatkowo, istotna dla graczy może być informacja, że matryca wykorzystana w tym modelu ma bardzo krótki czas reakcji, wynoszący 0,03 ms (GtG) oraz niski input lag.

Źródło: Info Prasowe - PHILIPS czytaj więcej...
2024-05-16 15:32
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Western Digital odświeża serie WD_BLACK oraz SanDisk Professional

Obrazek Western Digital odświeża serie WD_BLACK oraz SanDisk Professional

Każdego dnia tworzymy coraz więcej cyfrowych treści – nic więc dziwnego, że użytkownicy poszukują coraz bardziej pojemnych i niezawodnych rozwiązań do ich przechowywania. Odpowiadając na te potrzeby, Western Digital prezentuje nowe, bardziej pojemne wersje swoich popularnych produktów z serii WD, WD_BLACK oraz SanDisk Professional – wykorzystujące najbardziej pojemne na świecie dyski HDD 2.5”. WD My Passport HDD, WD_BLACK P10 Game Drive oraz SanDisk Professional G-DRIVE ArmorATD będą od teraz dostępne w wersjach o maksymalnej pojemności 6 TB. Rozszerzenie naszego portfolio o pierwszy na świecie przenośny dysk 2,5” o pojemności 6 TB to niesamowite osiągnięcie technologiczne, które pozwala nam po raz kolejny przesuwać granicę tego, co jest możliwie.

Źródło: Info Prasowe - Western Digital czytaj więcej...
2024-05-16 15:13
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Opera z natywnym wsparciem Windows na ARM

Obrazek Opera z natywnym wsparciem Windows na ARM

Opera właśnie doczekała się natywnej wersji dla komputerów z systemem Windows na ARM. Projekt jest wspierany przez zespół usługi Microsoft App Assure oraz Qualcomm Technologies. Nowa wersja Opery sprawi, że przeglądanie internetu w systemie Windows dla ARM stanie się nie tylko płynniejsze, ale także dwukrotnie szybsze1. Użytkownicy mogą już dziś skorzystać z nowej wersji przeglądarki - to idealny moment, ponieważ już w tym roku zadebiutuje długo wyczekiwana linia produktów z procesorami Qualcomm Snapdragon X Elite. Opera z natywnym wsparciem dla Windows na Arm to doświadczenie nowej generacji w przeglądaniu sieci.

Źródło: Info Prasowe - OPERA czytaj więcej...
2024-05-16 14:54
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Frostpunk 2 i SAPPHIRE PURE AMD Radeon RX 7700 XT

Obrazek Frostpunk 2 i SAPPHIRE PURE AMD Radeon  RX 7700 XT

SAPPHIRE Technology, we współpracy z 11 bit studios, uznanymi twórcami takich tytułów jak This War of Mine i serii Frostpunk, prezentuje kartę graficzną SAPPHIRE PURE AMD Radeon RX 7700 XT Frostpunk 2 Edition. Ta limitowana edycja karty zawiera ekskluzywne dodatki: emaliowane przypinki, nakładki na klawisze klawiatury oraz kod na Edycję Deluxe gry Frostpunk 2. Frostpunk 2 to kontynuacja przychylnie przyjętej gry o zarządzaniu miastem, która toczy się w surowym i bezlitosnym świecie pokrytym śniegiem i wieczną zmarzliną. Odnosząc się do tematyki tytułu, osłona wentylatorów karty SAPPHIRE jest w śnieżnobiałym kolorze. Z kolei backplate jest czarny jak ropa naftowa i pokryty rdzawymi akcentami.

Źródło: Info Prasowe - SAPHIRE czytaj więcej...
2024-05-16 13:38
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Questyle CMA Eighteen Master i CMA 18 Portable

Obrazek Questyle CMA Eighteen Master i CMA 18 Portable

Znana z doskonałych przetworników cyfrowo-analogowych oraz przenośnego audio, firma Questyle wprowadza dwa bardzo zaawansowane i ciekawe produkty. Pierwszy to stacjonarny DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym CMA Eighteen Master, drugim zaś jest przenośny przetwornik z wbudowanym akumulatorem – i także wzmacniaczem słuchawkowym - CMA 18 Portable. Oba urządzenia mają z założenia wyznaczać nowy poziom odniesienia w swoich kategoriach, oferując jednocześnie ponadczasowy i perfekcyjny design, z którego marka Questyle jest zresztą doskonale znana. To z pewnością nie lada gratka dla entuzjastów świetnie grającego sprzętu, który posiada przy tym niebagatelny design i perfekcyjne wykonanie.

Źródło: Info Prasowe - MIP czytaj więcej...
2024-05-16 13:18
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

HONOR udostępnia Androida 15 Beta dla twórców oprogramowania

Obrazek HONOR udostępnia Androida 15 Beta dla twórców oprogramowania

Globalna marka technologiczna HONOR ogłosiła, że system Android 15 w wersji Beta 1 jest już dostępny dla programistów, a HONOR Magic6 Pro i HONOR Magic V2 będą pierwszymi urządzeniami, które otrzymają aktualizację. Specjalny program testowy oferuje wczesny dostęp do uaktualnień Androida, pozwalając deweloperom na sprawdzenie nowych możliwości oraz kompatybilności ich aplikacji na smartfonach HONOR. Nowy system znacznie poprawi bezpieczeństwo i prywatność użytkowników a także zoptymalizuje zarządzanie zasobami urządzeń.

Źródło: Info Prasowe - HONOR czytaj więcej...
2024-05-15 21:43
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Hama Passion Clear II z technologią ANC

Obrazek Hama Passion Clear II z technologią ANC

Do portfolio marki HAMA trafiły słuchawki douszne Bluetooth 5.3. Najnowsza konstrukcja oferuje: aktywną redukcję szumów z trzema zróżnicowanymi trybami, wbudowany mikrofon z ENC do prowadzenia rozmów, sterowanie dotykowe, obsługę komend głosowych i za pomocą aplikacji oraz szybkie ładowanie. Słuchawki mogą pracować na jednym ładowaniu baterii przez 20 godz. To następca modelu słuchawek bezprzewodowych True Wireless Passion Clear od niemieckiego producenta, ale mocno udoskonalony. Teraz jakość dźwięku i komfort noszenia zyskują nowy wymiar. Słuchawki nadal mają kompaktową formę (waga 50 g) i szczelnie przylegają do małżowin usznych, co przekłada się na skuteczne pasywne tłumienie szumu. Łączą się z urządzeniem docelowym (smartfon, tablet czy laptop) automatycznie po wyjęciu z pokrowca poprzez technologię Bluetooth w najnowszej wersji 5.3, co daje większy zasięg i lepszą stabilność sparowania.

Źródło: Info Prasowe - HAMA czytaj więcej...
2024-05-15 21:24
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

AOC 24G4XE oraz 27G4XE - przystępne cenowo monitory G4

Obrazek AOC 24G4XE oraz 27G4XE - przystępne cenowo monitory G4

Marka czołowego producenta monitorów gamingowych
i akcesoriów − AGON by AOC – przedstawia wyświetlacze AOC GAMING 24G4X oraz AOC GAMING 27G4X. Rozszerzają one ofertę nowej linii G4. Oba monitory wyświetlają obraz w rozdzielczości Full HD przy 180 Hz-owym odświeżaniu ekranu. Zostały one oparte na matrycach typu Fast IPS o przekątnych odpowiednio 23,8” oraz 27”. Nowe modele uzupełniają niedawno zaprezentowane monitory 24G4X, 27G4X oraz Q27G4X. Są one jeszcze bardziej przystępną opcją dla graczy oczekujących dobrych parametrów obrazu w niewygórowanej cenie. Specyfikacje 24G4XE oraz 27G4XE są takie jak modeli bez litery „E” w nazwie. Różnicą jest prostsza konstrukcja podstawy.

Źródło: Info Prasowe - AOC czytaj więcej...
2024-05-15 21:05
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Games Marketing Summit na konferencji Digital Dragons 2

Obrazek Games Marketing Summit na konferencji Digital Dragons 2

Przygotowany przez profesjonalistów dla profesjonalistów Games Marketing Summit to okazja do rozszerzenia wiedzy z zakresu marketingu w branży gamedev. Podczas siedmiu paneli prowadzonych przez profesjonalistów z rozpoznawalnych w branży firm, jak chociażby CD PROJEKT RED, Blackbird Interactive czy Crunching Koalas, uczestnicy poznają strategie, które umożliwiają efektywne promowanie gier. Wydarzenie odbędzie się 20 maja w godzinach od 10 do 18-tej. Wystąpienie Oskara Porębskiego oraz Konrada Chowańca z GrowThunders, zatytułowane What We Learned from Spending Over $1M on Influencer Campaigns?, dotyczyć będzie influencer marketingu. Prelegenci opowiedzą o doborze odpowiednich influencerów do kampanii, zdradzą sekrety efektywnego zarządzania budżetem oraz podzielą się wiedzą dotyczącą skutecznej promocji gier i aplikacji mobilnych.

Źródło: Info Prasowe - Digital Dragons czytaj więcej...
2024-05-15 20:46
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Mozilla Firefox otrzymuje wsparcie techniki NVIDIA RTX Video

Obrazek Mozilla Firefox otrzymuje wsparcie techniki NVIDIA RTX Video

Dostęp do wysokiej jakości filmów, czy to w ulubionym odtwarzaczu multimedialnym, czy też w usłudze przesyłania strumieniowego, jest w dzisiejszej erze cyfrowej koniecznością. Technika NVIDIA RTX Video wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby automatycznie zwiększyć jakość materiałów wideo za pomocą jednego kliknięcia, płynnie integrując się w tle bez żadnych opóźnień. Mozilla Firefox to kolejna popularna przeglądarka internetowa, która wykorzystuje opartą na AI technikę NVIDIA RTX Video. Filmy przesyłane strumieniowo na komputery osobiste i stacje robocze wyposażone w karty graficzne NVIDIA GeForce RTX będą zdecydowanie ostrzejsze i bardziej szczegółowe, bez konieczności korzystania z pliku źródłowego o wyższej rozdzielczości.

Źródło: Info Prasowe - NVIDIA czytaj więcej...
Strona 6 ze 100 <<<12345678910...100>>>