2024-02-06 16:01
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Bezgłośna Palit GeForce RTXT 3050 KalmX

Obrazek Bezgłośna Palit GeForce RTXT 3050 KalmX

Pierwszy na świecie model karty graficznej z serii GeForce RTX chłodzony w sposób pasywny już jest. To Palit GeForce RTX 3050 KalmX 6GB, który oferuje nie tylko bezgłośne działanie, kompaktowy format, ale także brak okablowania. Cała niezbędną energia wynoszącą 70W karta pobierze bezpośrednio ze złącza PCle. Ta niewielka karta graficzna zaoferuje nam 2048 procesorów strumieniujących oraz 6 GB pamięci VRAM na 96-bitowej szynie danych oraz taktowanie rdzenia na maksymalnym poziomie wynoszącym 1470 MHz. To oczywiście skromna karta, jeżeli chodzi o wydajność, ale nie ona jest tutaj najważniejsza. Co prawda nie możemy tutaj liczyć na podświetlenie RGB, to wygląd karty zaskakuje.

Źródło: Info Prasowe - PALIT czytaj więcej...
2024-02-05 15:29
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Creative Zen Hybrid 2

Obrazek Creative Zen Hybrid 2

Creative Zen Hybrid 2 to zestaw słuchawkowy, który możliwościami, jakością dźwięku, długością odtwarzania muzyki na jednym ładowaniu, może poszczyć się tak bardzo, że miłośnicy muzyki, podkastów, ulubionych materiałów dźwiękowych będą wyjątkowo mile zaskoczeni. Nowy model Zen Hybrid 2 osiąga do 67 godzin pracy na jednym ładowaniu z wyłączonym ANC, a na włączonym nawet do 49 godzin. W słuchawkach zastosowano takie technologie jak hybrydową redukcję szumów (ANC), tryb otoczenia (Ambient), funkcję Noise Control, łączność wielopunktową, obsługę asystentów i wiele innych technologicznych nowości. Zestaw wyposażono w 40 milimetrowe neodymowe przetworniki, pałąk 3D wyściełany pianką z pamięcią kształtu, Bluetooth 5.2, szybkie ładowanie za pomocą USB-C i złącze AUX 3.5mm dla połączeń analogowych.

Źródło: Info Prasowe - Creative czytaj więcej...
2024-02-02 16:01
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Lamzu Atlantis Pro - Magnetyczna klawiatura

Obrazek Lamzu Atlantis Pro - Magnetyczna klawiatura

Lamzu postanowił ponownie podnieść poprzeczkę, wprowadzając na rynek długo oczekiwaną klawiaturę w kompaktowym formacie. Nie jest to jednak kolejny „mechanik”, a urządzenie wyposażone w niszowe rozwiązanie jakim są przełączniki magnetyczne. To jednak nie koniec innowacji. Klawiatura Atlantis Pro od Lamzu wprowadza przełomowe przełączniki magnetyczne, wykorzystujące efekt Halla dla niezrównanej responsywności i możliwości dopasowania do własnych preferencji. Te switche z uwagi na swoją konstrukcję charakteryzują się niezawodnością, a dzięki fabrycznemu smarowaniu zapewniają płynną i gładką pracę.

Źródło: Info Prasowe - HardPC czytaj więcej...
2024-02-02 14:49
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Acer Connect X6E 5G CPE - nowy router 5G z Wi-Fi 6E

Obrazek Acer Connect X6E 5G CPE - nowy router 5G z Wi-Fi 6E

Acer zaprezentował dziś nowy router Connect X6E 5G CPE dla użytkowników domowych i małych przedsiębiorstw. Router 5G CPE zapewnia szybkie i stabilne połączenie szerokopasmowe, dzięki czemu dostęp do zaawansowanych aplikacji IoT staje się jeszcze prostszy. Dzięki Wi-Fi 6E i 4 x 4 MU-MIMO użytkownicy mogą korzystać z oprogramowania QoS (Quality of Service), aby zapewnić sobie optymalną wydajność i ustalić priorytety wykorzystania danych przez urządzenia podłączone w sieci. Router Connect X6E 5G CPE umożliwia jednoczesne podłączenie do 128 urządzeń w obrębie sieci. W filmie w rozwinięciu newsa, znajdziecie prezentację nowego modelu wraz z najważniejszymi jego funkcjami.

Źródło: Info Prasowe - ACER czytaj więcej...
2024-02-02 14:30
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Premiera Fury Shobo SH4F

Obrazek Premiera Fury Shobo SH4F

Kto powiedział, że w cenie ok. 180 zł nie można mieć obudowy ATX z 4 wentylatorami PWM? Otóż można! Fury Shobo SH4F oferuje 4 wydajne wentylatory 120 mm, przewiewny front typu „mesh” oraz kompatybilność z systemami chłodzenia cieczą AIO. Fury Shobo SH4F to klasycznej wielkości dwukomorowa obudowa komputerowa (midi tower) kompatybilna z płytami głównymi ATX. Mieści wydajną kartę graficzną o długości do 330 mm oraz powietrzne chłodzenie procesora o maksymalnej wysokości 161 mm. Entuzjaści zintegrowanych systemów chłodzenia cieczą (AIO LC) z pewnością docenią fakt, że chłodnice tych systemów można zamontować w każdym wariancie obudowy Fury Shobo zarówno z przodu (360/280/240/140/120 mm), z góry obudowy (240/120 mm), jak i z tyłu (120 mm)

Źródło: Info Prasowe - FURY czytaj więcej...
2024-02-02 13:47
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Bateria HONOR Magic6 Pro przetrwała wystrzelenie w kosmos

Obrazek Bateria HONOR Magic6 Pro przetrwała wystrzelenie w kosmos

Globalna marka technologiczna HONOR przeprowadziła szereg ekstremalnych testów, którym poddano baterię drugiej generacji w smartfonie HONOR Magic6 Pro. Urządzenie, które będzie miało swoją europejską premierę na targach MWC w Barcelonie zostało wystrzelone w przestrzeń kosmiczną oraz umieszczone w temperaturze –20°C. Wyniki testów krzemowo-węglowej baterii drugiej generacji, dały zaskakujące rezultaty. W ramach efektownego testu urządzenie zostało wysłane w przestrzeń kosmiczną. Po prawie 3 godzinach lotu z włączonym ekranem smartfon wrócił na Ziemię, z poziomem naładowania baterii wynoszącym 86%. Całe wydarzenie zostało uwiecznione na widowiskowym nagraniu - KLIK.

Źródło: Info Prasowe - HONOR czytaj więcej...
2024-02-02 13:28
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

HAMA - wielozadaniowy uchwyt z czterema ramionami

Obrazek HAMA - wielozadaniowy uchwyt z czterema ramionami

Marka HAMA prezentuje uniwersalny uchwyt, wprost stworzony do streamingu, wideokonferencji i wszelkiej pracy ze sprzętem elektronicznym przy biurku. Gadżet, który z pewnością zainteresuje influencerów, graczy i wszelkich twórców internetowych, bazujących na nagrywaniu materiałów wideo. Tak samo jak każdego, kto spędza długie godziny przy komputerze - hobbystycznie lub zawodowo. Swoją premierę ma właśnie uchwyt, wyposażony w cztery długie i w pełni regulowane ramiona. Umożliwia on sprawne zainstalowanie różnych urządzeń, takich jak monitory komputerowe, smartfon, tablet, notebook, mikrofon, kamerka internetowa czy lampa pierścieniowa LED.

Źródło: Info Prasowe - HAMA czytaj więcej...
2024-02-01 21:24
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Teufel ROCKSTER GO 2 – przenośne stereo do zadań specjalnych

Obrazek Teufel ROCKSTER GO 2 – przenośne stereo do zadań specjalnych

Teufel prezentuje ROCKSTER GO 2 – drugą generację wytrzymałego głośnika Bluetooth. Dwa pełnozakresowe przetworniki zamknięte są w wytrzymałej, wodoodpornej budowie i zapewniają prawdziwy dźwięk stereo. Charakterystyczna pasywna membrana niskotonowa z przodu urządzenia dostarcza pełny bas. Po naciśnięciu przycisku aktywowana jest opracowana przez Teufel technologia Dynamore, która wyraźnie poszerza panoramę stereo. Pojemna bateria pozwala nawet na 28 godzin odsłuchu. Za precyzyjne dostarczanie dźwięku w ROCKSTER GO 2 odpowiadają dwa pełnozakresowe aluminiowe przetworniki oraz pasywna membrana basowa. Są one wspierane przez technologię Dynamic Bass, która optymalnie dostosowuje niskie tony do wybranej głośności.

Źródło: Info Prasowe - Teufel czytaj więcej...
2024-02-01 21:05
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Polska premiera monitora LG UltraGear OLED 27GS95QE

Obrazek Polska premiera monitora LG UltraGear OLED 27GS95QE

Do przedsprzedaży w Polsce trafił monitor gamingowy LG UltraGear OLED 27GR95QE. To kolejny model z ekranem OLED, który dzięki samoświecącym pikselom gwarantuje nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale także minimalny poziom czasu reakcji – zaledwie 0.03 sekundy. Monitor będzie można wypróbować podczas święta graczy - Intel Extreme Masters 2024 w Katowicach. W okresie przedsprzedaży klienci otrzymają 10% rabatu na zakup w oficjalnym sklepie online LG. Zeszłoroczna premiera monitorów LG UltraGear z ekranami OLED spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem wśród graczy. Dzięki technologii samoświecących pikseli zyskują oni nie tylko obraz o nieskończonym kontraście i wiernie odwzorowanych kolorach, ale również zredukowanie czasu reakcji wyświetlacza do 0.03 sekundy (GtG). Czas reakcji na ruch w wielu grach może oznaczać wygraną lub przegraną w rozgrywce.

Źródło: Info Prasowe - LG czytaj więcej...
2024-02-01 20:46
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Głośniki SVEN PS-710, PS-800 i PS-440 – towarzysze każdej imprezy

Obrazek Głośniki SVEN PS-710, PS-800 i PS-440 – towarzysze każdej imprezy

Marka SVEN prezentuje trzy wszechstronne modele głośników bezprzewodowych: PS-710, PS-800 i PS-440. Powstały one z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości dźwięku i niezapomnianych wrażeń na każdej imprezie. Głośnik SVEN PS-710, choć o prostym designie, kryje w sobie potężne możliwości. Ważąc 4,5 kg przy mocy 100W, może być idealnym towarzyszem imprez i innych spotkań ze znajomymi. Jego dynamiczne podświetlenie RGB dodaje nastroju każdemu wydarzeniu, a szeroki zakres częstotliwości od 40 Hz do 22 kHz zapewnia krystalicznie czysty dźwięk. Głośnik łączy się za pomocą Bluetooth oraz NFC i daje również opcję połączenia przewodowego.

Źródło: Info Prasowe - SVEN czytaj więcej...
Strona 8 ze 100 <<<1...456789101112...100>>>