2023-08-31 21:00
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Gracze z kartami AMD Radeon, są już gotowi na premierę Starfield

Obrazek Gracze z kartami AMD Radeon, są już gotowi na premierę Starfield

firma AMD udostępniła dziś sterownik AMD Software: Adrenalin Edition 23.8.2, który zapewnia wsparcie dla gry Starfield w trybie Dnia-0, czyli jeszcze przed wydaniem gry oraz przed terminem udostępnienia gry nabywcom wersji Premium. Dzięki temu gracze korzystający z kart graficznych AMD Radeon RX 7000 i 6000 mogą od razu startować do lotu w kosmos ciesząc się optymalną wydajnością i funkcjonalnością ich sprzętu w najnowszej grze studia Bethesda. Premiera gry Starfield to także doskonała okazja do ulepszenia sprzętu, ponieważ przy zakupie wybranych kart graficznych AMD Radeon RX 7000 i 6000 oraz procesorów Ryzen 7000 można otrzymać ją bezpłatnie, jako gratis aż do 30 września.

Źródło: Info Prasowe - AMD czytaj więcej...
2023-08-31 20:41
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Optoma - Dwa nowe projektory laserowe – HZ40HDR i GT2000HDR

Obrazek Optoma - Dwa nowe projektory laserowe  – HZ40HDR i GT2000HDR

Optoma prezentuje dwa nowe projektory laserowe – HZ40HDR i GT2000HDR. Oba urządzenia charakteryzują się większą, w porównaniu do modeli z klasyczną lampą, jasnością oraz żywotnością wynoszącą aż 30 000 godzin. Ponadto nowe projektory są o 34% mniejsze od swoich poprzedników i w porównaniu z nimi zużywają o blisko połowę mniej energii. Modele HZ40HDR i GT2000HDR wyświetlają obraz o przekątnej nawet 300 cali przy użyciu wysokiej jakości lasera. Zapewnia on świetne odwzorowanie kolorów (zgodność z HDR i ze standardem Rec. 709), dużą jasność i ostrość. Dzięki temu filmy, sport i inne treści można komfortowo oglądać nawet w środku dnia.

Źródło: Info Prasowe - Optoma czytaj więcej...
2023-08-31 20:22
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Logitech Rally Bar Huddle - nowa jakość wideokonferencji

Obrazek Logitech Rally Bar Huddle - nowa jakość wideokonferencji

Logitech zaprezentował Rally Bar Huddle – zaawansowane urządzenie wideo typu all-in-one, stworzone z myślą o niewielkich salach spotkań w firmach. Produkt wyróżnia się prostą i intuicyjną obsługą, łatwą instalacją oraz bezproblemową integracją z dotykowym kontrolerem Logitech Tap IP, służącym do zarządzania spotkaniami wideo. Integracja jest możliwa poprzez system CollabOS. Rally Bar Huddle to najnowszy dodatek do rodziny kamer konferencyjnych od Logitech, który jest już dostępny w sprzedaży.

Źródło: Info Prasowe - Logitech czytaj więcej...
2023-08-30 21:12
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Słuchawki TWS Belkin SoundForm Bolt i SoundForm Pulse

Obrazek Słuchawki TWS Belkin SoundForm Bolt i SoundForm Pulse

Znana na całym świecie firma Belkin od 40 lat opracowuje rozwiązania z zakresu akcesoriów dla urządzeń mobilnych i komputerów. Bez względu na to, czy jesteś w domu czy w podróży, jej produkty charakteryzują się szczególnie wysoką wydajnością i jakością na bardzo konkurencyjnym rynku. Belkin w swojej ofercie posiada również słuchawki true wireless, a jedne z ciekawszych modeli to SoundForm Bolt i SoundForm Pulse. SoundForm Bolt mają ambicje bycia podstawowymi słuchawkami dla każdego. Na jednym ładowaniu możesz słuchać muzyki, podcastów i prowadzić rozmowy przez 9 godzin, a ich etui zapewnia dodatkowych 19 godzin pracy. Dynamiczne przetworniki 6 mm zapewniają niezmiennie płynną, czystą jakość dźwięku, a lekka, ergonomiczna konstrukcja wkładek dousznych pozwala na wygodne i dokładne dopasowanie słuchawek do uszu.

Źródło: Info Prasowe - Belkin czytaj więcej...
2023-08-30 20:53
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Garmin Venu 3 - Osiągnij swoje cele...

Obrazek Garmin Venu 3 - Osiągnij swoje cele...

Marka Garmin zaprezentowała dzisiaj Venu 3 i Venu 3S, smartwatche GPS zaprojektowane z myślą o wspieraniu użytkowników w osiąganiu celów związanych ze zdrowiem i kondycją. Wyposażona w zaawansowane funkcje fitness, doskonałe ekrany dotykowe AMOLED i imponującą żywotność baterii, seria Venu 3 została stworzona, aby dostarczyć użytkownikom komplet informacji na temat ich zdrowia. Wśród nowości są m.in. funkcje opracowane z myślą o osobach korzystających z wózków inwalidzkich - rejestrowanie pchnięć, monitorowanie aktywności na wózkach i specjalne zestawy ćwiczeń ułożone dla osób poruszających się na wózku. Wbudowany głośnik i mikrofon pozwalają użytkownikom wykonywać i odbierać połączenia (po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem).

Źródło: Info Prasowe - Garmin czytaj więcej...
2023-08-30 20:17
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Sześciocalowe PocketBook Verse i PocketBook Verse Pro

Obrazek Sześciocalowe PocketBook Verse i PocketBook Verse Pro

Na rozpoczynających się jutro targach IFA PocketBook zaprezentuje nowe czytniki z wyświetlaczem E Ink Carta o przekątnej 6 cali. PocketBook Verse i PocketBook Verse Pro będą w Polsce dostępne od połowy września. PocketBook Verse wyposażony w wyświetlacz o rozdzielczości 758 × 1024 pikseli, 8GB pamięci wewnętrznej, gniazdo kart pamięci do 128 GB, podświetlenie SMARTlight jest uniwersalnym czytnikiem dla miłośników beletrystyki. Minimalistyczny design i przyciągające wzrok kolory Bright Blue (o odcieniu szaro-niebieskim) i Mist Grey (mglisto-szarym) dodają mu atrakcyjności. Model PocketBook Verse będzie dostępny z aplikacjami Legimi i Empik Go w cenie 589 PLN.

Źródło: Info Prasowe - PocketBook czytaj więcej...
2023-08-29 19:06
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

CORSAIR SCIMITAR ELITE bez przewodów...

Obrazek CORSAIR SCIMITAR ELITE bez przewodów...

Firma CORSAIR zapowiedziała premierę myszy do gier MMO SCIMITAR ELITE WIRELESS. Ta długo wyczekiwana przedstawicielka dynastii SCIMITAR wyróżnia się nie tylko zaawansowanymi możliwościami konfiguracji, których oczekują gracze MMO, ale też łącznością bezprzewodową o niskim poziomie opóźnień. Mysz towarzyszy graczom w wirtualnym świecie i można ją odpowiednio wyposażyć, przypisując do niej zaklęcia, działania oraz polecenia. Dzięki myszy SCIMITAR ELITE WIRELESS spektakularne osiągnięcia w grach MMO są w zasięgu ręki. Każde działanie można przypisać do 16 w pełni programowalnych przycisków, a panel boczny Key Slider z 12 przyciskami można przesunąć tak, by pasował do dłoni, dzięki czemu udana misja to kwestia ruchu kciukiem.

Źródło: Info Prasowe - CORSAIR czytaj więcej...
2023-08-29 18:47
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Alienware 500Hz - Najszybszy IPS w wersji AMD FreeSync Premium

Obrazek Alienware 500Hz - Najszybszy IPS w wersji AMD FreeSync Premium

W serii Alienware swoją premierę miał już przełomowy, najszybszy na świecie monitor gamingowy z matrycą IPS i częstotliwością odświeżania 500Hz. Teraz Dell Technologies prezentuje wersję AMD FreeSync Premium. Zaprojektowany dla graczy mających najwyższe oczekiwania wobec technologii, nowy monitor gamingowy Alienware 500Hz wyróżnia się niewiarygodną czystością i płynnością obrazu, idealną na potrzeby gier pełnych akcji i rywalizacji z innymi. Efekty wzmacnia nowość w postaci opcji płynnej współpracy z każdym nowoczesnym procesorem graficznym, w tym najnowszymi komponentami AMD.

Źródło: Info Prasowe - Dell czytaj więcej...
2023-08-29 18:28
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Razer wznosi bijatyki na wyższy poziom na PS5 oraz PC

Obrazek Razer wznosi bijatyki na wyższy poziom na PS5 oraz PC

Firma Razer ogłosiła dostępność Razer Kitsune, pierwszego w historii optycznego kontrolera arcade, wyposażonego tylko w przyciski i zaprojektowanego specjalnie z myślą o zmianie krajobrazu gier walki. Razer Kitsune to odejście od konwencjonalnych kontrolerów. Urządzenie łączy dotykową satysfakcję korzystania z arcadowego panelu sterowania z najnowocześniejszą technologią przełączników optycznych Razera. Kontroler został starannie opracowany z myślą o wymaganiach graczy rywalizujących w grach walki, oferując im niesamowitą precyzję i doskonałą kontrolę nad przebiegiem starć. Obudowa Kistune jest przy tym smukła, co równocześnie pozwala na jego łatwe przenoszenie i ułatwia jego konfigurację i przechowywanie.

Źródło: Info Prasowe - Razer czytaj więcej...
2023-08-29 18:09
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16 GB Twin X2 OC

Obrazek INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16 GB Twin X2 OC

18 lipca bieżącego roku na rynku zadebiutowała karta graficzna GeForce RTX 4060 Ti z 16 GB pamięci VRAM. Firma INNO3D przygotowała już kilka jej niereferencyjnych wariantów, w tym atrakcyjny cenowo model Twin X2 OC. Pod względem specyfikacji RTX 4060 Ti 16 GB Twin X2 OC nie różni się znacząco od innych wariantów. To układ oparty na rdzeniu AD107 z 3072 jednostkami CUDA, który pracuje z taktowaniem bazowym 2310 MHz i rozpędza się do 2595 MHz. Na pokładzie znajdują się także rdzenie Ray Tracing 3. generacji i rdzenie Tensor 4. generacji. Istotną zaletą układu jest obsługa techniki DLSS 3.0.

Źródło: Info Prasowe - Entrymedia czytaj więcej...
Strona 8 ze 100 <<<1...456789101112...100>>>