2024-04-22 22:08
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

AOC Graphic Pro U3 - Cyfrowe płótna dla twórców treści

Obrazek AOC Graphic Pro U3 - Cyfrowe płótna dla twórców treści

Marka AOC wprowadza na rynek nową serię monitorów Graphic Pro U3. Są to wyświetlacze z możliwością sprzętowej kalibracji kolorów (1D i 3D LUT), przeznaczone dla twórców treści. Nowe modele otrzymały certyfikat Calman Ready, a ich błąd Delta E dla palety sRGB jest mniejszy niż 2. Oznacza to, że sprawdzą się w zastosowaniach wymagających precyzyjnego odwzorowania barw. Monitory z linii U3 zostały wzbogacone o port USB-C z funkcją przesyłania obrazu oraz ładowaniem z mocą do 96 W. Monitory Graphic Pro U3 pokrywają w 98% paletę kolorów DCI-P3 i wspierają sprzętową kalibrację 1D oraz 3D LUT (Look Up Table). Dodatkowo upraszcza ją technologia AutoCal. Jest ona elementem certyfikacji Calman Ready i polega na bezpośredniej komunikacji monitora z oprogramowaniem Calman. W przypadku korzystania z kolorymetru kompatybilnego z systemem Calman, proces profilowania wyświetlacza jest zautomatyzowany.

Źródło: Info Prasowe - AOC czytaj więcej...
2024-04-22 21:49
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Deepcool CH160 - Nowe obudowy w formacie ITX

Obrazek Deepcool CH160 - Nowe obudowy w formacie ITX

DeepCool przedstawia kompaktowe rozwiązanie dla entuzjastów komputerów PC poszukujących przenośności bez uszczerbku dla wydajności - obudowę CH160 ITX. CH160 wyznacza nowy standard dla przenośnych obudów PC, oferując doskonały przepływ powietrza w eleganckiej i stylowej obudowie. Kompaktowa obudowa pokazuje swoje potężne możliwości, z łatwością mieszcząc 140-milimetrowe zasilacze ATX i 172-milimetrowe chłodzenia powietrzem. Pożegnaj się z ograniczoną ilością miejsca na biurku. DeepCool CH160 obsługuje 3-slotowe karty graficzne o długości do 305 mm, które można podłączyć bezpośrednio do płyty głównej bez konieczności stosowania risera.

Źródło: Info Prasowe - DeepCool czytaj więcej...
2024-04-22 21:30
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

AURALiC Vega S1 oraz Aries S1 - nowa linia urządzeń

Obrazek AURALiC Vega S1 oraz Aries S1 - nowa linia urządzeń

Renomowany producent, znany przede wszystkim z doskonałych transportów cyfrowych oraz przetworników cyfrowo-analogowych w ciekawy sposób poszerza swoją ofertę. Bo prezentuje teraz światu zupełnie nową i przy tym ciekawą linię produktów posiadających literę „S” w nazwie. W jej skład wchodzą dwa nowe urządzenia: VEGA S1 oraz ALTAIR S1. Czyli przetwornik cyfrowo-analogowy z funkcją streamingu oraz dedykowany transport cyfrowy. Co jednocześnie zaskakujące – nowe urządzenia mają nie tylko inną, mniejszą formę, ale będą też niezwykle korzystnie wycenione.

Źródło: Info Prasowe - MIP czytaj więcej...
2024-04-22 21:11
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Creattive BT-W5 - Nadajnik audio BluetoothR 5.3 z aptXT Adaptive

Obrazek Creattive BT-W5 - Nadajnik audio BluetoothR 5.3 z aptXT Adaptive

Creative Technology oferuje obecnie już piątą na dzień dzisiejszy wersję swojego nadajnika Bluetooth w wersji 5.3, która ma za zadanie oferować końcowemu użytkownikowi wybór jakości dźwięku jaki chcieliby usłyszeć. Creative BT-W5 to zaawansowany nadajnik audio Bluetooth, stworzony z myślą o uzupełnieniu cyfrowego świata urządzeń o doskonałą jakość dźwięku. Wyposażony w adaptacyjny kodek aptX, BT-W5 daje użytkownikom możliwość wyboru priorytetu strumieniowania dźwięku, oferując tryb „Low Latency” (niskie opóźnienie) lub „High Quality” (wysoka jakość).

Źródło: Info Prasowe - Creative czytaj więcej...
2024-04-22 20:52
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Cooler Master - kolejna edycja prestiżowego Case Mod World Series

Obrazek Cooler Master - kolejna edycja prestiżowego Case Mod World Series

Cooler Master od lat wspiera środowisko zajmujące się moddingiem, czyli efektownym przerabianiem i stylizowaniem obudów komputerowych oraz całych komputerów. Warto wziąć udział w takiej imprezie bo i wygrane są niemałe. Pula nagród w tym roku wynosi blisko 70000 PLN. Zwycięzcy nie tylko otrzymają nagrody pieniężne, ale także zyskają uznanie w globalnych społecznościach modderów i graczy. Na tegoroczny konkurs składają się dwie kategorie: Scratch Build of the Year i Tower Mod of the Year. Zwycięzcy wspomnianych kategorii otrzymają ponad 20000 PLN. Zdobywcy drugiego miejsca zgarną po 10000 PLN, zaś za zajęcie trzeciego miejsca gwarantowana jest nagroda w wysokości 4000 PLN.

Źródło: Info Prasowe - Cooler Master czytaj więcej...
2024-04-22 20:33
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Razer w drodze ku zrównoważonej przyszłości

Obrazek Razer w drodze ku zrównoważonej przyszłości

Firma Razer z okazji Dnia Ziemi ogłosiła postęp w realizacji swojego 10-letniego planu zrównoważonego rozwoju. Program koncentruje się na minimalizowaniu wpływu na środowisko w całym cyklu życia produktu, operacjach i łańcuchach dostaw. Razer ogłosił również przebudowę swoich linii produkcyjnych, aby wykorzystać do 85 procent materiałów pochodzących z recyklingu w trzech podstawowych kategoriach: myszkach, klawiaturach i zestawach słuchawkowych. Celem firmy Razer jest redukcja emisji gazów cieplarnianych o 1.5 stopnia Celsjusza, co oznacza, że założenia firmy są zgodne z ambitnym planem paryskiego porozumienia klimatycznego.

Źródło: Info Prasowe - Razer czytaj więcej...
2024-04-19 12:21
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

ViewSonic - Monitory dokujące VG2757V-2K i VG2457V

Obrazek ViewSonic - Monitory dokujące VG2757V-2K i VG2457V

ViewSonic przedstawia kolejną generację monitorów do wideokonferencji. Monitory dokujące VG2757V-2K i VG2457V są dostępne w rozmiarach 27 i 24 cali i zostały opracowane z myślą o wyjątkowej produktywności, z certyfikowaną kamerą Windows Hello i certyfikatem Zoom. Seria VG57V jest wyposażona w kamerę IR z certyfikatem Windows Hello, która oferuje wygodne rozpoznawanie twarzy w celu bezpiecznego, bezhasłowego logowania dla jednego użytkownika. Wyskakująca kamera internetowa Zoom o rozdzielczości 5 MP z regulowanym oświetleniem LED, mikrofonami i skierowanymi do przodu głośnikami o mocy 5 W zapewnia czysty dźwięk i optymalny obraz dla efektywnej komunikacji. Monitory oferują ogromną elastyczność i funkcjonalność, zarówno podczas pracy w domu, jak i w biurze.

Źródło: Info Prasowe - ViewSonic czytaj więcej...
2024-04-19 12:02
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Nowe obudowy GENESIS Diaxid 605F i Diaxid 605 ARGB

Obrazek Nowe obudowy GENESIS Diaxid 605F i Diaxid 605 ARGB

GENESIS Diaxid 605F oraz GENESIS Diaxid 605 ARGB to zupełnie nowe obudowy, zaprojektowane z myślą o fanach kompaktowych konstrukcji, którzy oczekują bardzo dobrej wentylacji oraz możliwości zamontowania wydajnych podzespołów (w tym chłodzenia AIO 420) w optymalny sposób. budowy z rodziny Diaxid to modele, których dużym wyróżnikiem są wentylatory. GENESIS Diaxid 605F wyposażono w aż 5 jednostek GENESIS Oxal 120. Z kolei w GENESIS Diaxid 605 ARGB znalazły się 4 zupełnie nowe, podświetlane jednostki GENESIS Oxal 120 ARGB. Co istotne – obie wersje zapewniają wydajność standardowego wentylatora (1400 RPM) już przy znacznie niższych obrotach. To z kolei oznacza ciszę i niższe temperatury nawet w najgorętsze dni, a to jeszcze nie wszystko.

Źródło: Info Prasowe - Genesis czytaj więcej...
2024-04-19 11:43
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Hama Colour 10 i 20 - Premiera dwóch power packów

Obrazek Hama Colour 10 i 20 - Premiera dwóch power packów

Firma HAMA wprowadza na rynek nową linię powerbanków Colour, które łączą w sobie dużą pojemność akumulatora (10000 i 20000 mAh), nowoczesną niebanalną stylistykę i funkcjonalność. Obie wersje dysponują złączami USB-C i A oraz diodami LED, występują też w kolorach zielonym, czerwonym i śliwkowym. Obiecują utrzymać nasz sprzęt mobilny naładowany i gotowy do działania w każdej sytuacji. Modele Colour 10 (pojemność 10000 mAh) i Colour 20 (20000 mAh) to uzupełnienie oferty przenośnych banków energii od niemieckiej marki. Są doskonałym, kompaktowym i niedrogim rozwiązaniem dla wszystkich, którzy stawiają na mobilność. Każdy z power packów potrafi naładować do pełna telefon z prędkością Fast Charge co najmniej parę razy, gwarantując nawet do 85 godzin dodatkowego działania.

Źródło: Info Prasowe - HAMA czytaj więcej...
2024-04-18 20:34
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Razer Kishi Ultra

Obrazek Razer Kishi Ultra

Firma Razer zaprezentowała dziś Razer Kishi Ultra, przełomowy kontroler do gier mobilnych, który dzięki złączu USB typu C, jest kompatybilny z urządzeniami z systemem Android, iPhone’ami 15 oraz iPadami Mini. Razer Kishi Ultra wprowadza prawdziwą rewolucję w świecie gier mobilnych, oferując graczom możliwości sterowania na poziomie konsol oraz niezwykle realistyczne wrażenia haptyczne oraz podświetlenie Razer Chroma RGB. Razer Kishi Ultra rozpoczyna nową erę gier mobilnych, łącząc moc pełnoprawnego kontrolera konsolowego z mobilnością niezbędną dla współczesnego gracza. Został on zaprojektowany z myślą o zapewnieniu realistycznych wrażeń z gry na konsoli na urządzeniach iPhone z serii 15, iPad Mini i tabletach z systemem Android z 8-calowymi wyświetlaczami.

Źródło: Info Prasowe - Razer czytaj więcej...
Strona 10 ze 100 <<<1...67891011121314...100>>>