2024-03-14 18:55
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Routery ZTE w czerni i bieli – dopasuj kolor do wnętrza

Obrazek Routery ZTE w czerni i bieli – dopasuj kolor do wnętrza

Routery 5G i LTE firmy ZTE zdobyły przychylność oraz zaufanie użytkowników dzięki stabilnej transmisji danych, niezawodności oraz innowacyjnym funkcjom. Urządzenia producenta charakteryzuje również niebanalny i elegancki wygląd, który świetnie wpasowuje się w wystrój nowoczesnych biur i mieszkań. Teraz zaawansowane routery Wi-Fi ZTE T5400 oraz ZTE T3000 będą dostępne, oprócz dostępnej już wersji białej, także w klasycznej czerni, by jeszcze lepiej wpasować się w wystrój i kolorystykę Twojego otoczenia.

Źródło: Info Prasowe - ZTE czytaj więcej...
2024-03-14 18:36
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Wzrost rentowności Allegro przerósł oczekiwania

Obrazek Wzrost rentowności Allegro przerósł oczekiwania

Allegro ma obecnie już prawie 20 milionów aktywnych kupujących w całej Europie Środkowej i liczba ta rośnie zarówno w Polsce, jak i za granicą, w miarę udostępniania naszej platformy na nowych rynkach. Z naszych badań wynika, że przywiązanie kupujących do Allegro idzie w parze z częstotliwością zakupów. Ogólnie rzecz biorąc, im więcej ktoś u nas kupuje, tym bardziej staje się lojalny. Dzięki temu, pomimo nie najłatwiejszego czwartego kwartału, kiedy konsumenci wciąż wstrzymywali się z większymi wydatkami, radziliśmy sobie lepiej niż większość firm sektora sprzedaży detalicznej.

Źródło: Info Prasowe - ALLEGRO czytaj więcej...
2024-03-13 17:59
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Infinix NOTE 40 z autorskim chipsetem Cheetah X1 i dźwiękiem od JBL

Obrazek Infinix NOTE 40 z autorskim chipsetem Cheetah X1 i dźwiękiem od JBL

Producent smartfonów Infinix zapowiedział premierę serii NOTE 40, wyposażonej w nową generację technologii ładowania All-Round FastCharge 2.0. Podstawą jej działania będzie pierwszy autorski chipset Infinix Cheetah X1. Infinix poinformował również o przedłużeniu partnerstwa z marką JBL. Technologia All-Round FastCharge 2.0 zapewni możliwość ładowania przewodowego do 100 W, ładowania bezprzewodowego, przewodowego i bezprzewodowego ładowania zwrotnego, ładowania obejściowego, inteligentnego ładowania nocą, ładowania w temperaturach do -20°C oraz wieloprotokołowego. Cheetah X1 samodzielnie monitoruje proces zasilania oraz temperaturę urządzenia dzięki wsparciu sztucznej inteligencji i zarządza nimi tak, by zapewnić bezpieczeństwo i jak najdłuższą żywotność baterii. Infinix znacząco zmniejszył rozmiar układu scalonego, czyniąc go jednym z najmniejszych dostępnych na rynku.

Źródło: Info Prasowe - Infinix czytaj więcej...
2024-03-13 15:28
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

HAMA - Nowy wymiar szybkiego przesyłania danych

Obrazek HAMA - Nowy wymiar szybkiego przesyłania danych

W dobie rosnącego zapotrzebowania na błyskawiczny transfer danych i jak najskuteczniejsze ładowanie urządzeń, niemiecka marka HAMA wprowadza na rynek nową serię przewodów. Duża przepustowość to znak firmowy kabla USB-C Thunderbolt 4 o transferze danych do 40 Gb/s, obsługującego rozdzielczość 8K. Do wyboru mamy też przewód USB-C USB4 Gen 2 o transmisji danych do 20 Gb/s oraz obsługujący taką samą szybkość kabel USB-C USB4 Gen2 o maksymalnej wydajności 240 W. Nowa linia kabli z logo Hama udowadnia, że wybór przewodu – z reguły lekceważony na tle selekcji innego typu sprzętów - ma istotne znaczenie. Wszystkie zaopatrzono w najnowsze obustronne wtyczki USB typu C. Liczą się w tym przypadku oferowana szybkość, obsługiwana moc, długość, solidność wykonania i uniwersalność. Potwierdzą to wszyscy miłośnicy nowinek technologicznych, otoczeni na co dzień mnóstwem akcesoriów.

Źródło: Info Prasowe - HAMA czytaj więcej...
2024-03-13 15:09
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Ze smartfonem w kosmosie – lekcja w ramach programu Stacja Galaxy

Obrazek Ze smartfonem w kosmosie – lekcja w ramach programu Stacja Galaxy

Stacja Galaxy. Bezpieczne miejsce w sieci” to nowy program edukacyjny Samsung, który wspiera bezpieczeństwo online oraz higienę cyfrową dzieci. Dzisiaj uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście mogli wziąć udział w lekcji pokazowej, poprowadzonej w oparciu o scenariusz przygotowany przez ekspertów programu. W ramach zajęć pt. „Stacja Galaxy. Bezpieczne miejsce w sieci” dzieci mogły m.in. zbudować własny smartfon oraz wyposażyć go w niezbędne funkcje – i to bez korzystania z technologii. rogram „Stacja Galaxy. Bezpieczne miejsce w sieci” skierowany jest do dzieci w wieku 7-9 lat, do ich rodziców, opiekunów, a także do nauczycieli i szkół.

Źródło: Info Prasowe - SAMSUNG czytaj więcej...
2024-03-13 14:50
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Skorzystaj z technologii RTX i Xtreme Tuner w kartach KFA2

Obrazek Skorzystaj z technologii RTX i Xtreme Tuner w kartach KFA2

Jesteś streamerem lub chcesz rozpocząć swoją przygodę ze strumieniowaniem gier? To świetnie się składa, ponieważ jeden z liderów branży podzespołów komputerowych przygotował sprzęt i oprogramowanie, które zostaną Twoimi głównymi narzędziami w tym przedsięwzięciu. KFA2 GeForce RTX 4070 1-Click OC 3X to zaawansowana karta graficzna bazująca na architekturze Ada Lovelace, w pełni zgodna z najnowszymi standardami generowania grafiki i streamowania rozgrywki do sieci. Za jej wydajność odpowiada zarówno centralny procesor GPU, składający się z 5888 jednostek CUDA, 46 rdzeni RT oraz 184 rdzeni Tensor, jak i rozbudowany układ chłodzenia, w skład którego wchodzą trzy wydajne wentylatory oraz pełnoprawny aluminiowy radiator, zapewniający optymalne warunki termiczne i akustyczne. W karcie nie zabrakło również subtelnego podświetlenia logo GeForce RTX.

Źródło: Info Prasowe - KFA2 czytaj więcej...
2024-03-13 14:11
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

World of Warships - Polowanie na Piñatę już w marcu

Obrazek World of Warships - Polowanie na Piñatę już w marcu

Studio Wargaming, twórcy i wydawcy wiodącej wieloosobowej gry morskiej World of Warships, wprowadza długo oczekiwane krążowniki Wspólnoty w fazie wczesnego dostępu. Razem z premierą nowej linii okrętów do gry trafia też przepustka wydarzenia z dwiema liniami progresji i mnóstwem nagród do odblokowania. Ponadto, w samą porę na prima aprilis, na kapitanów czeka też wydarzenie Polowanie na Piñatę jako oddzielny tryb bitwy. Marcowa aktualizacja zmieni też rozgrywkę okrętami podwodnymi, wycofa amerykańskie lotniskowce ze wczesnego dostępu, a także wprowadzi moc akcji w nowym sezonie bitw rankingowych i potyczek.

Źródło: Info Prasowe - Wargaming czytaj więcej...
2024-03-12 16:44
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

CORSAIR XH405i obsługujący technologię iCUE LINK

Obrazek CORSAIR XH405i obsługujący technologię iCUE LINK

Firma CORSAIR przedstawia najnowszy dodatek do swojej wielokrotnie nagradzanej linii niestandardowych układów chłodzenia Hydro X – model iCUE LINK XH405i RGB. Od wprowadzenia do sprzedaży oryginalnych zestawów XH305i w 2020 roku firma CORSAIR zrewolucjonizowała rynek niestandardowych układów chłodzenia przez udostępnienie entuzjastom kompletnych pakietów pozwalających na łatwe rozpoczęcie przygody z indywidualnie dostosowanym chłodzeniem. Zestawy te pozwoliły tysiącom miłośników majsterkowania rozpocząć nowe hobby. Zestaw XH405i RGB bazuje na tym dziedzictwie i dodatkowo jest wyposażony w zaawansowany zestaw elementów chłodzących z podświetleniem RGB. Ponadto został idealnie zintegrowany z innowacyjną technologią CORSAIR iCUE LINK, która jeszcze bardziej ułatwia proces budowy komputera.

Źródło: Info Prasowe - CORSAIR czytaj więcej...
2024-03-12 13:11
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

realme 12 Pro+ 5G i 12 Pro 5G oficjalnie...

Obrazek realme 12 Pro+ 5G i 12 Pro 5G oficjalnie...

Dziś, w warszawskim Art Box, marka realme oficjalnie zaprezentowała swoje najnowsze smartfony, a także ujawniła specjalną ofertę cenową dla obu produktów. realme 12 Pro+ 5G oraz realme 12 Pro 5G na nowo wyznaczają granice mobilnej fotografii w swoim segmencie oraz innowacji w dziedzinie designu. realme 12 Pro+ 5G wyposażony został w aparat Sony lMX890 OlS o rozdzielczości 50 MP, któremu towarzyszy innowacyjny obiektyw peryskopowy z 3-krotnym zoomem optycznym, 6-krotnym zoomem hybrydowym oraz 120-krotnym zoomem cyfrowym. Serce tej innowacji stanowi czujnik OV64B Omnivision 1/2", sparowany ze wspaniałą rozdzielczością 64 MP, zapewniając ostre, szczegółowe obrazy z kontrolą szumu nawet w słabym świetle lub ujęciach przybliżonych.

Źródło: Info Prasowe - realmy czytaj więcej...
2024-03-12 12:52
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Trwa hossa na rynku kryptowalut

Obrazek Trwa hossa na rynku kryptowalut

W lutym rynek kryptowalut odnotował silną dynamikę wzrostową, a jego kapitalizacja wzrosła o 40% do 2.3 biliona dolarów. Hossa zdaje się trwać w najlepsze, bo w pierwszych 10 dniach marca wartość tego rynku urosła o kolejne 300 miliardów dolarów do 2.6 biliona dolarów, a Bitcoin pobił swój historyczny rekord notowań – wynika z najnowszego raportu „Monthly Market Insights – March 2024” autorstwa Binance Research, który jest częścią największej na świecie globalnej giełdy kryptowalut Binance. Tak silny poziom wzrostów nie był obserwowany na rynku krypto od października 2021 roku. Do hossy w największym stopniu przyczyniło się zatwierdzenie w styczniu funduszy ETF na Bitcoina, które w minionym miesiącu przyciągnęły środki o wartości ponad 4.9 mld dolarów.

Źródło: Info Prasowe - Binance czytaj więcej...