2024-04-23 17:34
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Razer Viper V3 Pro

Obrazek Razer Viper V3 Pro

Firma Razer zaprezentowała ważący zaledwie 53 gramy, majstersztyk e-sportowej inżynierii: myszkę - Razer Viper V3 Pro. Ultra lekka konstrukcja w połączeniu z pierwszym na świecie autorskim sensorem o odświeżaniu 8000 Hz, zapewnia wszystko to, czego potrzebujesz podczas rywalizacji. Nowy produkt Razer został stworzony w ścisłej współpracy z najlepszymi e-sportowymi graczami, m.in. Zekkenem - mistrzem i MVP ostatniego VALORANT Champions Tour Masters Madrid. Sercem Viper V3 Pro jest czujnik optyczny Razer Focus Pro 35K Gen-2, zapewniający najlepszą w swojej klasie precyzję przy 99.8% poziomie rozdzielczości. Gracze dzięki niej będą mogli precyzyjnie dostroić sterowanie za pomocą regulacji co jeden DPI i funkcji dopasowania czułości, aby precyzyjnie dopasować Viper V3 Pro do ustawienia innych myszy, do których byli wcześniej przyzwyczajeni.

Źródło: Info Prasowe - Razer czytaj więcej...
2024-04-22 22:08
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

AOC Graphic Pro U3 - Cyfrowe płótna dla twórców treści

Obrazek AOC Graphic Pro U3 - Cyfrowe płótna dla twórców treści

Marka AOC wprowadza na rynek nową serię monitorów Graphic Pro U3. Są to wyświetlacze z możliwością sprzętowej kalibracji kolorów (1D i 3D LUT), przeznaczone dla twórców treści. Nowe modele otrzymały certyfikat Calman Ready, a ich błąd Delta E dla palety sRGB jest mniejszy niż 2. Oznacza to, że sprawdzą się w zastosowaniach wymagających precyzyjnego odwzorowania barw. Monitory z linii U3 zostały wzbogacone o port USB-C z funkcją przesyłania obrazu oraz ładowaniem z mocą do 96 W. Monitory Graphic Pro U3 pokrywają w 98% paletę kolorów DCI-P3 i wspierają sprzętową kalibrację 1D oraz 3D LUT (Look Up Table). Dodatkowo upraszcza ją technologia AutoCal. Jest ona elementem certyfikacji Calman Ready i polega na bezpośredniej komunikacji monitora z oprogramowaniem Calman. W przypadku korzystania z kolorymetru kompatybilnego z systemem Calman, proces profilowania wyświetlacza jest zautomatyzowany.

Źródło: Info Prasowe - AOC czytaj więcej...
2024-04-22 21:49
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Deepcool CH160 - Nowe obudowy w formacie ITX

Obrazek Deepcool CH160 - Nowe obudowy w formacie ITX

DeepCool przedstawia kompaktowe rozwiązanie dla entuzjastów komputerów PC poszukujących przenośności bez uszczerbku dla wydajności - obudowę CH160 ITX. CH160 wyznacza nowy standard dla przenośnych obudów PC, oferując doskonały przepływ powietrza w eleganckiej i stylowej obudowie. Kompaktowa obudowa pokazuje swoje potężne możliwości, z łatwością mieszcząc 140-milimetrowe zasilacze ATX i 172-milimetrowe chłodzenia powietrzem. Pożegnaj się z ograniczoną ilością miejsca na biurku. DeepCool CH160 obsługuje 3-slotowe karty graficzne o długości do 305 mm, które można podłączyć bezpośrednio do płyty głównej bez konieczności stosowania risera.

Źródło: Info Prasowe - DeepCool czytaj więcej...
2024-04-22 21:30
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

AURALiC Vega S1 oraz Aries S1 - nowa linia urządzeń

Obrazek AURALiC Vega S1 oraz Aries S1 - nowa linia urządzeń

Renomowany producent, znany przede wszystkim z doskonałych transportów cyfrowych oraz przetworników cyfrowo-analogowych w ciekawy sposób poszerza swoją ofertę. Bo prezentuje teraz światu zupełnie nową i przy tym ciekawą linię produktów posiadających literę „S” w nazwie. W jej skład wchodzą dwa nowe urządzenia: VEGA S1 oraz ALTAIR S1. Czyli przetwornik cyfrowo-analogowy z funkcją streamingu oraz dedykowany transport cyfrowy. Co jednocześnie zaskakujące – nowe urządzenia mają nie tylko inną, mniejszą formę, ale będą też niezwykle korzystnie wycenione.

Źródło: Info Prasowe - MIP czytaj więcej...
2024-04-22 21:11
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Creattive BT-W5 - Nadajnik audio BluetoothR 5.3 z aptXT Adaptive

Obrazek Creattive BT-W5 - Nadajnik audio BluetoothR 5.3 z aptXT Adaptive

Creative Technology oferuje obecnie już piątą na dzień dzisiejszy wersję swojego nadajnika Bluetooth w wersji 5.3, która ma za zadanie oferować końcowemu użytkownikowi wybór jakości dźwięku jaki chcieliby usłyszeć. Creative BT-W5 to zaawansowany nadajnik audio Bluetooth, stworzony z myślą o uzupełnieniu cyfrowego świata urządzeń o doskonałą jakość dźwięku. Wyposażony w adaptacyjny kodek aptX, BT-W5 daje użytkownikom możliwość wyboru priorytetu strumieniowania dźwięku, oferując tryb „Low Latency” (niskie opóźnienie) lub „High Quality” (wysoka jakość).

Źródło: Info Prasowe - Creative czytaj więcej...
2024-04-22 20:52
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Cooler Master - kolejna edycja prestiżowego Case Mod World Series

Obrazek Cooler Master - kolejna edycja prestiżowego Case Mod World Series

Cooler Master od lat wspiera środowisko zajmujące się moddingiem, czyli efektownym przerabianiem i stylizowaniem obudów komputerowych oraz całych komputerów. Warto wziąć udział w takiej imprezie bo i wygrane są niemałe. Pula nagród w tym roku wynosi blisko 70000 PLN. Zwycięzcy nie tylko otrzymają nagrody pieniężne, ale także zyskają uznanie w globalnych społecznościach modderów i graczy. Na tegoroczny konkurs składają się dwie kategorie: Scratch Build of the Year i Tower Mod of the Year. Zwycięzcy wspomnianych kategorii otrzymają ponad 20000 PLN. Zdobywcy drugiego miejsca zgarną po 10000 PLN, zaś za zajęcie trzeciego miejsca gwarantowana jest nagroda w wysokości 4000 PLN.

Źródło: Info Prasowe - Cooler Master czytaj więcej...
2024-04-22 20:33
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Razer w drodze ku zrównoważonej przyszłości

Obrazek Razer w drodze ku zrównoważonej przyszłości

Firma Razer z okazji Dnia Ziemi ogłosiła postęp w realizacji swojego 10-letniego planu zrównoważonego rozwoju. Program koncentruje się na minimalizowaniu wpływu na środowisko w całym cyklu życia produktu, operacjach i łańcuchach dostaw. Razer ogłosił również przebudowę swoich linii produkcyjnych, aby wykorzystać do 85 procent materiałów pochodzących z recyklingu w trzech podstawowych kategoriach: myszkach, klawiaturach i zestawach słuchawkowych. Celem firmy Razer jest redukcja emisji gazów cieplarnianych o 1.5 stopnia Celsjusza, co oznacza, że założenia firmy są zgodne z ambitnym planem paryskiego porozumienia klimatycznego.

Źródło: Info Prasowe - Razer czytaj więcej...
2024-04-19 12:21
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

ViewSonic - Monitory dokujące VG2757V-2K i VG2457V

Obrazek ViewSonic - Monitory dokujące VG2757V-2K i VG2457V

ViewSonic przedstawia kolejną generację monitorów do wideokonferencji. Monitory dokujące VG2757V-2K i VG2457V są dostępne w rozmiarach 27 i 24 cali i zostały opracowane z myślą o wyjątkowej produktywności, z certyfikowaną kamerą Windows Hello i certyfikatem Zoom. Seria VG57V jest wyposażona w kamerę IR z certyfikatem Windows Hello, która oferuje wygodne rozpoznawanie twarzy w celu bezpiecznego, bezhasłowego logowania dla jednego użytkownika. Wyskakująca kamera internetowa Zoom o rozdzielczości 5 MP z regulowanym oświetleniem LED, mikrofonami i skierowanymi do przodu głośnikami o mocy 5 W zapewnia czysty dźwięk i optymalny obraz dla efektywnej komunikacji. Monitory oferują ogromną elastyczność i funkcjonalność, zarówno podczas pracy w domu, jak i w biurze.

Źródło: Info Prasowe - ViewSonic czytaj więcej...
2024-04-19 12:02
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Nowe obudowy GENESIS Diaxid 605F i Diaxid 605 ARGB

Obrazek Nowe obudowy GENESIS Diaxid 605F i Diaxid 605 ARGB

GENESIS Diaxid 605F oraz GENESIS Diaxid 605 ARGB to zupełnie nowe obudowy, zaprojektowane z myślą o fanach kompaktowych konstrukcji, którzy oczekują bardzo dobrej wentylacji oraz możliwości zamontowania wydajnych podzespołów (w tym chłodzenia AIO 420) w optymalny sposób. budowy z rodziny Diaxid to modele, których dużym wyróżnikiem są wentylatory. GENESIS Diaxid 605F wyposażono w aż 5 jednostek GENESIS Oxal 120. Z kolei w GENESIS Diaxid 605 ARGB znalazły się 4 zupełnie nowe, podświetlane jednostki GENESIS Oxal 120 ARGB. Co istotne – obie wersje zapewniają wydajność standardowego wentylatora (1400 RPM) już przy znacznie niższych obrotach. To z kolei oznacza ciszę i niższe temperatury nawet w najgorętsze dni, a to jeszcze nie wszystko.

Źródło: Info Prasowe - Genesis czytaj więcej...
2024-04-19 11:43
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Hama Colour 10 i 20 - Premiera dwóch power packów

Obrazek Hama Colour 10 i 20 - Premiera dwóch power packów

Firma HAMA wprowadza na rynek nową linię powerbanków Colour, które łączą w sobie dużą pojemność akumulatora (10000 i 20000 mAh), nowoczesną niebanalną stylistykę i funkcjonalność. Obie wersje dysponują złączami USB-C i A oraz diodami LED, występują też w kolorach zielonym, czerwonym i śliwkowym. Obiecują utrzymać nasz sprzęt mobilny naładowany i gotowy do działania w każdej sytuacji. Modele Colour 10 (pojemność 10000 mAh) i Colour 20 (20000 mAh) to uzupełnienie oferty przenośnych banków energii od niemieckiej marki. Są doskonałym, kompaktowym i niedrogim rozwiązaniem dla wszystkich, którzy stawiają na mobilność. Każdy z power packów potrafi naładować do pełna telefon z prędkością Fast Charge co najmniej parę razy, gwarantując nawet do 85 godzin dodatkowego działania.

Źródło: Info Prasowe - HAMA czytaj więcej...
Strona 1 ze 100 12345...100>>>