2021-07-26 13:59
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

AOC wprowadza markę AGON by AOC

Obrazek AOC wprowadza markę AGON by AOC

Firma AOC prezentuje swoją markę parasolową AGON by AOC. Obejmuje ona wszystkie wyświetlacze i akcesoria dla graczy. Zarówno te, które już są dostępne w sprzedaży pod marką AOC, jak i przyszłe. Oferta AGON by AOC jest kierowana do wszystkich graczy − od okazjonalnych po najbardziej zaangażowanych i e-sportowców. AGON by AOC przybliża graczom wciągające doświadczenia, bez względu na ich umiejętności oraz gatunek gier, jaki lubią. Celem marki jest służenie graczom na całym świecie w tworzeniu jak najlepszego ekosystemu gamingowego.

Źródło: Info Prasowe / AOC czytaj więcej...
2021-07-23 15:28
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Yumisu 2050X z innowacyjnymi podłokietnikami X-CROSS

Obrazek Yumisu 2050X z innowacyjnymi podłokietnikami X-CROSS

Praca, spotkania, nauka, rozrywka - wszystkie te czynności wykonujemy bardzo często z jednego miejsca. Dlatego niezwykle ważne jest, aby podczas wielogodzinnego siedzenia, zapewnić naszemu ciału komfort i wygodę oraz upewnić się, że nie wpłynie to negatywnie na nasze zdrowie. Firma Yumisu wprowadziła właśnie na rynek nowy model fotela Yumisu 2050X, który w odpowiedzi na aktualną sytuację na świecie, wyposażony został w rewolucyjne podłokietniki X-CROSS, zapewniające odpowiednie wsparcie dla rąk i ramion użytkownika.

Źródło: Info Prasowe / Galaktus PR czytaj więcej...
2021-07-23 14:57
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC

Obrazek Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC

Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC to minimalistyczna konstrukcja z układem Nvidia Ampere. Całość ma 240 mm długości i zajmuje dwa sloty. Dzięki temu montaż nawet w ciasnych obudowach nie powinien być wyzwaniem. Przez radiator, którym przykryto całą płytkę drukowaną, powietrze pompują dwa wentylatory o średnicy dziewięciu centymetrów. O sprawny transfer ciepła dbają z kolei cztery ciepłowody. Ich łączna długość przekracza jeden metr, a całkowita powierzchnia wymiany cieplnej to blisko 0.4 m kw. Wyposażona w procesor GA104 karta Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC oferuje 4864 rdzenie CUDA. GPU sparowane z 8 GB pamięci VRAM typu GDDR6 (256-bit) ma osiągać w trybie Boost co najmniej 1680 MHz, a więc nieco więcej niż modele referencyjne.

Źródło: Info Prasowe / EntryMedia czytaj więcej...
2021-07-23 14:38
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

10 milionów dolarów za informacje o cyberprzestępcach

Obrazek 10 milionów dolarów za informacje o cyberprzestępcach

Departament Stanu USA oferuje do 10 milionów dolarów za wszelkie informacje, które mogą doprowadzić do zidentyfikowania osób lub grup przestępczych przeprowadzających cyberataki na krytyczne cele w USA. W ostatnich miesiącach Stany Zjednoczone znalazły się na celowniku hakerów. Jeszcze nigdy w historii tego kraju nie odnotowano tak dużej liczby ataków wymierzonych w cele mające strategiczne znaczenie dla gospodarki i funkcjonowania państwa. Jak się okazuje zabezpieczenia infrastruktury nie spełniają swojej roli, a Departament Stanów Zjednoczonych szuka proaktywnej metody ochrony przed cyberprzestępcami i obiecuje nagrody w wysokości do 10 milionów dolarów za informacje o napastnikach.

Źródło: Info Prasowe / Bitdefender czytaj więcej...
2021-07-22 14:57
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Gioteck VX4 - ergonomiczny pad dla długodystansowców

Obrazek Gioteck VX4 - ergonomiczny pad dla długodystansowców

Gioteck VX4 (wideo) w wersji przewodowej to ukłon w stronę graczy, którzy spędzają przed ekranem długie godziny. Producent zachwala jego ergonomiczny design i lekkość obudowy, które mają nie męczyć rąk. Z kolei stałe zasilanie z portu konsoli lub PC oznacza, że nie trzeba pamiętać o ładowaniu kontrolera przed gamingowymi maratonami. Tradycyjny zestaw i układ przycisków znany z padów do PlayStation 4 ma z kolei sprawić, że konsolowi gracze poczują się jak w domu. Całości dopełniają gumowe, antypoślizgowe elementy poprawiające chwyt oraz gniazdo audio typu mini-jack 3.5 mm. Gracz może więc podłączyć swój headset bezpośrednio do kontrolera.

Źródło: Info Prasowe / EntryMedia czytaj więcej...
2021-07-22 14:38
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Rivacase Anvik - czyli jak transportować komputer stylowo i bezpiecznie

Obrazek Rivacase Anvik - czyli jak transportować komputer stylowo i bezpiecznie

Firma Rivacase – producent cenionych na rynku produktów do transportowania elektroniki – wprowadza na polski rynek nową serię toreb na komputery przenośne. Wyróżnia się ona interesującym, przyciągającym oko wzornictwem oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa. W skład serii Anvik (nazwą nawiązującą do miasta położonego w surowym alaskańskim klimacie) wchodzi 6 produktów, wśród których znalazły się etui, torby oraz plecaki na komputery przenośne. Znakiem rozpoznawczym toreb Rivacase od dawna jest oryginalne wzornictwo, które sprawia, że na pierwszy rzut oka produkty te wyglądają jak stylowe akcesoria modowe niż typowe torby „komputerowe”.

Źródło: Info Prasowe / Rivacase czytaj więcej...
2021-07-21 17:10
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

PNY LX2030 i LX3030 M.2 NVMe Gen3 x4

Obrazek PNY LX2030 i LX3030 M.2 NVMe Gen3 x4

PNY zaprezentowało dyski SSD LX2030 i LX3030 charakteryzujące się ultra-wysoką wytrzymałością. Nowa rodzina dysków LX oferuje jeszcze wyższy poziom wytrzymałości przeznaczony do zastosowań aplikacji używających modelu "dowód przestrzeni i czasu", takich jak plotting Chia (XCH). Dyski PNY to idealne rozwiązanie dla programów używających „dowodu przestrzeni i czasu” do plottingu, takich jak Chia Coin. W odróżnieniu od modeli wykorzystujących „dowód pracy” tj. jak bitcoin, pochłaniających duże ilości energii i wymagając od koparek skomplikowanych obliczeń matematycznych, programy „dowodu przestrzeni i czasu” używają niewykorzystaną przestrzeń systemów użytkowników, sprawiając, że jest to wydajny energetycznie oraz proekologiczny model.

Źródło: Info Prasowe / PNY czytaj więcej...
2021-07-21 16:51
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

CREATIVE CHAT Zestaw słuchawkowy z regulowanym mikrofonem

Obrazek CREATIVE CHAT Zestaw słuchawkowy z regulowanym mikrofonem

Creative Technology wprowadza na rynek europejski całkowicie nową linię słuchawek dedykowanych, w dużej mierze komunikacji głosowej. Pierwszym zestawem ze wspomnianej serii jest zestaw słuchawkowy o nazwie Creative Chat. Priorytetowymi cechami dla serii „Chat” ma być bardzo dobra jakość komunikacji głosowej i długotrwała wygoda użytkowania. Producent deklaruje, że niebawem pojawią się kolejne warianty z linii „Chat”, a będzie to wersja na USB i wersja bezprzewodowa. Cała seria będzie zoptymalizowana w kierunku jakości dźwięku dla komunikacji online.

Źródło: Info Prasowe / Creative czytaj więcej...
2021-07-21 16:32
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

WD_BLACK SN750 SE dla fanów gry Battlefield 2042

Obrazek WD_BLACK SN750 SE dla fanów gry Battlefield 2042

Przygotuj się na totalną wojnę w Battlefield 2042 z marką WD_BLACK - firma Western Digital już dziś ujawniła szczegóły swojego pakietu z dyskiem WD_BLACK SN750 SE NVMe SSD Battlefield 2042 dla PC. Western Digital i EA połączyły siły, aby zaoferować pakiet z limitowanej edycji fanom gry Battlefield w USA, Kanadzie i całej Europie. Gracze w wybranych krajach mogą już teraz zamawiać swój zestaw w sklepie Western Digital oraz u wybranych sprzedawców detalicznych w sugerowanej cenie detalicznej 114.99 USD (zestaw 500 GB) i 179.99 USD w sugerowanej cenie detalicznej (1 TB).

Źródło: Info Prasowe / WD czytaj więcej...
2021-07-20 17:25
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

PowerWalker - nowe zasilacze UPS zintegrowane z chmurą

Obrazek PowerWalker - nowe zasilacze UPS zintegrowane z chmurą

Zasilacze UPS oznaczone symbolami PowerWalker VFI ICR IoT i ICT IoT to pierwsze konstrukcje niemieckiej marki osadzone w chmurze. Dzięki wykorzystaniu Microsoft Azure urządzenia są dostępne dla użytkowników z dowolnego miejsca na ziemi. Wystarczy podłączyć je do sieci wykorzystując port LAN lub moduł WLAN i skorzystać z aplikacji WinPower View. Jest ona darmowa i dostępna dla systemów iOS oraz Android. Osoby, które zdecydują się na instalację zyskają dostęp do wszystkich skojarzonych z kontem zasilaczy UPS. Z poziomu aplikacji można monitorować ich aktualne parametry pracy, takie jak: tryb pracy, obciążenie, poziom naładowania ogniw czy napięcia wejściowe i wyjściowe. Możliwe jest także utworzenie np. harmonogramu testu akumulatorów dla każdego UPS-a czy skonfigurowanie powiadomień mobilnych (push) i e-mail.

Źródło: Info Prasowe / EntryMedia czytaj więcej...
Strona 3 ze 100 <<<1234567...100>>>