2024-04-08 12:22
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

HUAWEI MatePad 11.5’’ PaperMatte Edition

Obrazek HUAWEI MatePad 11.5’’ PaperMatte Edition

Huawei wprowadza na polski rynek tablet MatePad 11.5" PaperMatte Edition z wyjątkowym matowym wyświetlaczem. Ta unikalna cecha sprawia, że wyświetlany na nim obraz nawet w pełnym słońcu jest wyraźny i niemal pozbawiony odblasków. Zupełnie jakby był wydrukowany na matowym papierze. Dzięki temu czytanie, oglądanie czy pisanie na nowym urządzeniu HUAWEI MatePad 11.5" PaperMatte Edition to czysta przyjemność – niezależnie od tego, gdzie akurat znajduje się użytkownik. Ten tablet to także niezwykle wszechstronne urządzenie do pracy zdalnej i rozrywki. Wystarczy połączyć z nim klawiaturę, a zamieni się w lekki i poręczny notebook. O jego wszechstronności świadczą mocna antena Wi-Fi, 4 głośniki oraz dostępny dodatkowo rysik.

Źródło: Info Prasowe - HUAWEI czytaj więcej...
2024-04-05 19:42
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

GENESIS TORON 301

Obrazek GENESIS TORON 301

Toron 301 to, tuż obok GENESIS Toron 531, drugi przedstawiciel nowej serii słuchawek. Mimo niższej ceny, słuchawki oferują dźwięk o charakterystyce podobnej do swego starszego brata (chociaż bardziej podkreślającej bas) i równie funkcjonalny mikrofon. Walorem jest też zaskakująco lekka konstrukcja, pod kątem wagi pozostawiająca konkurencję daleko w tyle. Wprowadzając ten model, marka po raz kolejny udowadnia, że granie w gry wideo nie musi być drogim hobby. GENESIS Toron 301 z pewnością docenią osoby, które podczas zakupu akcesoriów kierują się stosunkiem ceny do jakości wybieranego sprzętu.

Źródło: Info Prasowe - Genesis czytaj więcej...
2024-04-04 21:54
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

HONOR z serii Magic od 5 kwietnia dostępne w Polsce

Obrazek HONOR z serii Magic od 5 kwietnia dostępne w Polsce

Globalna marka technologiczna HONOR wprowadzi w Polsce do sprzedaży nowe modele swoich urządzeń z serii HONOR Magic 2024. HONOR Magic6 Pro został wyposażony w szereg funkcji sztucznej inteligencji oraz interfejs IUI oparty na intencjach użytkowników. W urządzeniu dostępny jest m.in. Magiczny Portal, który za pomocą przeciągnięcia palca do krawędzi ekranu daje dostęp do wielu aplikacji i usług. Kolejną nowością jest duży model językowy MagicLM, który potrafi zrozumieć i interpretować naturalny język. Całość wspomaga najnowszy system MagicOS 8.0 oparty na Androidzie 14, zapewniając wyjątkową płynność. Smartfon posiada pełen dostęp do usług Google Play.

Źródło: Info Prasowe - HONOR czytaj więcej...
2024-04-04 19:10
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Razer Blade 18 - najpotężniejszy laptop w histori

Obrazek Razer Blade 18 - najpotężniejszy laptop w histori

Firma Razer zaprezentowała dziś najpotężniejszy laptop z rodziny Blade: Razer Blade 18. Opierając się na sukcesie wielokrotnie nagradzanych modeli Blade 16 i Blade 14 zaprezentowanych na targach CES 2024, Blade 18 wyznacza nowy standard dla gier i kreatywnej pracy. To możliwe dzięki wyjątkowej mocy na poziomie komputerów stacjonarnych, zamkniętej w eleganckiej obudowie z anodyzowanego aluminium. Udoskonalana z generacji na generację obudowa Razer Blade przekracza granice wydajności i designu. Jej aluminiowa konstrukcja zapewnia trwałość i wyższą odporność. To możliwe dzięki anodyzowanemu wykończeniu. W tej generacji, wszystkie laptopy Blade od Razer, tj: Blade 14, Blade 16 i teraz Blade 18, są dostępne w kolorach Signature Black i Mercury, dając graczom i twórcom większą możliwość wyboru preferowanego przez nich charakteru i stylu urządzenia.

Źródło: Info Prasowe - Razer czytaj więcej...
2024-04-04 13:38
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Hama wprowadza powerbanki Pocket 5 i 10

Obrazek Hama wprowadza powerbanki Pocket 5 i 10

Marka HAMA postanowiła jak najbardziej zminiaturyzować swoje power packi, oferując dwa nowe i zgrabne modele Pocket o pojemnościach 5000 mAh i 10000 mAh. Każdy z nich dysponuje portem USB-C i dwoma złączami USB-A oraz lampkami LED. Najnowsze propozycje w szerokim portfolio firmy, dotyczące banków energii, wyróżniają się na tle innych wyjątkowo kompaktowymi rozmiarami. Szerokość modelu Pocket 5 o pojemności akumulatora 5000 mAh wynosi 6.4 cm, wysokość 10,2 cm, a głębokość 1.45 cm przy 117 g wagi. Te wymiary w przypadku wersji Pocket 10 (10000 mAh) wynoszą odpowiednio 6.55 cm x 10.45 cm x 2.5 cm przy 215 g wagi. Zmieszczą się więc w kieszeni spodni czy kurtki albo małej przegrodzie plecaka.

Źródło: Info Prasowe - HAMA czytaj więcej...
2024-04-04 11:47
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Panasonic uruchamia testową sieć 5G w nowym centrum dla klientów

Obrazek Panasonic uruchamia testową sieć 5G w nowym centrum dla klientów

Panasonic Connect Europe przedstawiło nową prywatną sieć 5G w swoim Centrum Doświadczeń Klienta (CXC) w Monachium. Ma to pomóc klientom w zapewnieniu nieprzerwanej łączności, komunikacji w czasie rzeczywistym oraz zwiększeniu bezpieczeństwa dla kluczowych aplikacji w różnych sektorach. Współpracując z czołowymi dostawcami usług 5G-as-a-Service (5GaaS), Panasonic od teraz oferuje dedykowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb prywatne sieci 5G. Charakteryzują się one minimalnymi opóźnieniami, co przekłada się na szybszą reakcję, doskonałą przepustowość danych i komunikację, a także wysoką wydajność i niezawodność. Prosta instalacja, konfiguracja i konserwacja prywatnego rozwiązania 5G firmy Panasonic została przedstawiona w innowacyjnym Centrum Obsługi Klienta w kampusie Panasonic w Monachium, demonstrując bezpieczne, superszybkie prędkości wysyłania i pobierania.

Źródło: Info Prasowe - Panasonic czytaj więcej...
2024-04-04 11:10
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Czy trzęsienie ziemi na Taiwanie wstrząśnie rynkiem IT?

Obrazek Czy trzęsienie ziemi na Taiwanie wstrząśnie rynkiem IT?

Wczoraj około godziny 07:58 czasu lokalnego, Tajwan nawiedziło trzęsienie ziemi o magnitudzie 7.4 w skali Richtera, które wystąpiło na wschodnim wybrzeżu i było odczuwalne w całym kraju, a także w południowo-wschodniej części Chin i południowej Japonii. Spowodowało to poważne zniszczenia w mieście Hualien na wschodnim wybrzeżu, gdzie znajdowało się epicentrum trzęsienia, a także w jego okolicach. Według doniesień na całej wyspie w wyniku trzęsienia ziemi zginęło dziewięć osób, a ponad 900 zostało rannych. Firmy TSMC, UMC, PSMC i Innolux wstrzymały niektóre swoje linie produkcyjne układów elektronicznych w parku naukowym Hsinchu na zachodnim wybrzeżu wyspy, chociaż uważa się, że było to krokiem zapobiegawczym, a nie spowodowanym rzeczywistymi zniszczeniami spowodowanymi trzęsieniem ziemi.

Źródło: TechPowerUP czytaj więcej...
2024-04-04 10:48
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

nubia Redmagic 9 Pro – premierowa promocja trwa

Obrazek nubia Redmagic 9 Pro – premierowa promocja trwa

nubia Redmagic 9 Pro już podbija polski, gamingowy rynek. Nowy smartfon urzeka niezwykłym designem z płaskimi pleckami bez wyspy aparatów oraz podświetlonym wentylatorem chłodzącym z tyłu. Smartfon kusi nie tylko futurystycznym wyglądem, ale też niezwykle atrakcyjną ceną w promocji, która trwa do 7 kwietnia! Za model 16/512 GB zapłacicie 400 PLN mniej, a wersja 12/256 GB kosztuje 300 PLN taniej. W nubii Redmagic 9 Pro aparaty fotograficzne schowano całkowicie pod pokrytą szkłem tylną obudową, a na powierzchnię wyprowadzić tylko oczy obiektywów – dzięki temu na tylnej pokrywie nie ma wypukłej wyspy aparatów. Poniżej obiektywów znajduje się podświetlany turbowentylator chłodzący, który jest częścią systemu chłodzenia urządzenia. Kolor wentylacji zmienia się w zależności od obciążenia smartfona i szybkości pracy wentylatora.

Źródło: Info Prasowe - ZTE czytaj więcej...
2024-04-03 16:45
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Creative GaN Charger – szybkie ładowanie z GaNFast Power IC

Obrazek Creative GaN Charger – szybkie ładowanie z GaNFast Power IC

Creative Technology to firma, którą można kojarzyć wyłącznie ze sprzętem i peryferiami multimedialnymi, typu głośniki, kamerki internetowe, karty dźwiękowe, słuchawki itp. Kto by się mógł spodziewać, że firma zadba również o inne peryferia, które są niezbędne dla urządzeń bezprzewodowych, nie tylko muzycznych, ale również codziennego użytku, laptopy czy też smartfony. Mowa o urządzeniu, bez którego, w dzisiejszych czasach, kontakt, praca, postęp technologiczny i zabawa była by niemożliwa. Creative stworzył dla swoich bezprzewodowych produktów wysokiej klasy ładowarki typu GaN, które są również dedykowane dla wielu innych rozwiązań korzystających z pracy na akumulatorach. Creative obecnie dysponuje trzema ładowarkami typu GaN Charger. Są to zasilacze odpowiednio o łącznych mocach wyjściowych 67W, 100W i 140W, a każda z nich dysponuje różnymi portami zasilającymi i ładującymi.

Źródło: Info Prasowe - Creative czytaj więcej...
2024-04-03 16:26
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

NVIDIA ACE ulepszy gry dzięki realistycznym postaciom niezależnym

Obrazek NVIDIA ACE ulepszy gry dzięki realistycznym postaciom niezależnym

Na zakończonych niedawno konferencjach GDC oraz GTC szerokie grono partnerów firmy NVIDIA zaprezentowało rozwiązania oparte na rewolucyjnej technice NVIDIA Avatar Cloud Engine (w skrócie ACE), wykorzystującej generatywną sztuczną inteligencję. W tym tygodniu, w ramach cyklu AI Decoded, NVIDIA prezentuje jej potencjał zrewolucjonizowania sposobu interakcji z cyfrowymi postaciami w grach i w zastosowaniach profesjonalnych. NVIDIA ACE wykorzystuje moc technik NVIDIA Riva i NVIDIA Audio2Face, które w połączeniu z dużymi modelami językowymi (LLM) umożliwiają postaciom niezależnym (NPC) słuchanie, przetwarzanie mowy, generowanie dialogów i odpowiadanie. Deweloperzy są w stanie tworzyć postacie niezależne zdolne do prowadzenia naturalnych rozmów, które się adaptują i toczą w zależności od wyborów gracza.

Źródło: Info Prasowe - NVIDIA czytaj więcej...
Strona 3 ze 100 <<<1234567...100>>>