2024-02-08 13:33
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Odwiedź stoisko Predatora na IEM 2024... Osobiście lub na streamie

Obrazek Odwiedź stoisko Predatora na IEM 2024... Osobiście lub na streamie

Predator po raz kolejny wspiera jedno z największych wydarzeń esportowych na świecie - Intel Extreme Masters 2024. Finał wielkiego turnieju Counter Strike odbędzie się w katowickim spodku w dniach 9-11 lutego 2024 r. Dla osób, które nie będą mogły wziąć udziału w IEM osobiście, Predator przygotował livestream, który śledzić będzie można na kanałach YouTube i Facebook marki. W IEM 2024 wezmą udział 24 najlepsze zespoły Counter Strike z całego świata, a łączna pula nagród turnieju wyniesie aż milion dolarów. Rywalizację esportowców śledzić będzie 10 tys. kibiców zgromadzonych w katowickim Spodku, a dla wszystkich, którzy nie dotrą do stolicy Górnego Śląska osobiście, Predator przygotował livestream. 9 i 11 lutego na kanałach YouTube i Facebook podziwiać będzie można nie tylko stoisko marki, lecz także poczuć wyjątkową atmosferę IEM.

Źródło: Info Prasowe - ACER czytaj więcej...
2024-02-08 13:14
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Predator SpatialLabs View 27 - nowa definicja gier 3D

Obrazek Predator SpatialLabs View 27 - nowa definicja gier 3D

Acer rozszerzył swoją linię stereoskopowych monitorów 3D o nowy monitor do gier Predator SpatialLabs View 27, który pozwala graczom zanurzyć się jeszcze głębiej w świat 3D. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, czym jest technologia SpatialLabs TrueGame, to spieszymy z wyjaśnieniem. To funkcja, która wykorzystuje autorską technikę cieniowania i sterowników do tworzenia indywidualnych profili 3D z wykorzystaniem istniejących informacji o głębi z gier. Przyciągające wzrok obrazy 2D i 3D z doskonałymi kolorami są wyświetlane na 27-calowym, przełączalnym panelu 4K, dzięki błyskawicznej częstotliwości odświeżania 160 Hz, jasności 400 nitów i dokładności kolorów Delta E< 2. Ceny jeszcze nie podano.

Źródło: Info Prasowe - ACER czytaj więcej...
2024-02-08 12:55
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

AMD zwiększa udziały w rynku oraz prezentuje nową rodzinę procesorów

Obrazek AMD zwiększa udziały w rynku oraz prezentuje nową rodzinę procesorów

Ośrodek Mercury Research przygotował raport z 4 kwartału 2023, który wskazuje na znaczne wzrosty udziałów AMD w rynku i przychodach ze sprzedaży procesorów w wyniku popytu na 4 generacji procesory AMD EPYC oraz Ryzen 7000. Udział w przychodach ze sprzedaży procesorów serwerowych wzrósł o 4 punkty procentowe w ciągu roku i o ponad 1 punkt w ciągu kwartału, co przełożyło się na rekordowe 31.1%, z kolei udział w rynku procesorów serwerowych wzrósł o 5.5 punktu procentowego w ciągu roku, choć zmniejszył się o 0,2 punktu w porównaniu do poprzedniego kwartału. Ten spadek wynika jednak ze znacznej liczby procesorów, które konkurencja sprzedaje poza centra danych, w tym np. większe dostawy modeli Atom czy modeli dla stacji roboczych.

Źródło: Info Prasowe - AMD czytaj więcej...
2024-02-08 12:36
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Nowa hulajnoga Predator Extreme

Obrazek Nowa hulajnoga Predator Extreme

Podczas IEM Katowice 2024, firma Acer zaprezentowała nową, elektryczną hulajnogę Predator Extreme - najnowszy dodatek do rosnącej linii e-mobilnych pojazdów tej firmy. Hulajnoga Predator Extreme została zaprojektowana tak, aby w swojej kompaktowej ramie przenosić moc i osiągi motocykla terenowego. Dla poszukiwaczy mocnych wrażeń, Predator Extreme jest pochylony lekko do przodu, a nisko położony środek ciężkości zapewnia większą zwrotność i umożliwia jazdę po stromych wzgórzach, wąskich szlakach i pochyłościach. Solidna konstrukcja hulajnogi pozwala również na wykonywanie akrobacji, takich jak wheelie, skoki, skoki na krawężniki i nie tylko, podczas gdy osoby dojeżdżające do pracy w mieście mogą płynnie przełączać się między trybami prędkości 6 km/h, 15 km/h i do 25 km/h (w zależności od przepisów krajowych).

Źródło: Info Prasowe - ACER czytaj więcej...
2024-02-07 20:55
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

HONOR Magic6 Pro - ulepszone aparaty i sztuczna inteligencja

Obrazek HONOR Magic6 Pro - ulepszone aparaty i sztuczna inteligencja

uż 25 lutego na targach MWC w Barcelonie swoją europejską premierę będzie miał najnowszy flagowiec marki HONOR – Magic6 Pro. Urządzenie zostało wyposażone w ulepszony system aparatów Falcon wspierany przez sztuczną inteligencję, który doskonale sprawdza się przy fotografii mobilnej. Marka HONOR we współpracy z szablistką Cécilią Berder oraz brytyjskim fotografem Tysonem przygotowała krótki film nakręcony smartfonem HONOR Magic6 Pro. Nagranie przedstawia szybkie momenty pojedynku szablistek, pokazując niesamowite możliwości systemu aparatów Falcon wspieranego przez sztuczną inteligencję. Mimo że końcówka szabli jest uznawana za jeden z najszybciej poruszających się obiektów w sporcie, aparat nowego flagowca jest w stanie oddać jej ruch z niezwykłą wyrazistością. Dzięki nowoczesnej technologii dostępnej w HONOR Magic6 Pro użytkownicy mogą teraz uchwycić najważniejsze, sportowe momenty z wyjątkową precyzją.

Źródło: Info Prasowe - HONOR czytaj więcej...
2024-02-07 20:36
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Acer prezentuje dwie nowości z rodziny laptopów Swift

Obrazek Acer prezentuje dwie nowości z rodziny laptopów Swift

Acer prezentuje dziś dwa nowe i potężne modele laptopów: Swift Edge 16 oraz Swift Go 14. Te ultrasmukłe urządzenia nie tylko imponują designem, ale także wbudowaną potęgą sztucznej inteligencji. Nowe modele, napędzane zaawansowanymi procesorami AMD Ryzen z serii 8040, to prawdziwe połączenie siły i elegancji. Grafika AMD Radeon 780M i jednostki przetwarzania neuronowego Ryzen AI (NPU) to jedynie wierzchołek góry lodowej. Rozbudowane funkcje AI, takie jak Acer PurifiedVoice, Acer PurfiedView oraz nowość - Acer LiveArt, sprawiają, że te laptopy stają się nie tylko narzędziem pracy, ale także centrum kreatywności.

Źródło: Info Prasowe - ACER czytaj więcej...
2024-02-07 20:17
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

myPhone HALO A LTE - nowy klasyk z VoLTE

Obrazek myPhone HALO A LTE - nowy klasyk z VoLTE

Wrocławska firma mPTech wprowadziła do swojej oferty nowy telefon klasyczny dla seniorów. Wyposażony w technologię VoLTE i łączność 4G, myPhone HALO A LTE ma zapewnić przede wszystkim wyraźne rozmowy w każdych warunkach. myPhone HALO A LTE został stworzony z myślą o osobach, dla których ważny jest stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi. Gwarantuje to technologia 4G LTE, która dzięki wykorzystaniu łączności LTE poprawia jakość połączeń. Korzystanie z telefonu wspomaga również bateria o pojemności 800 mAh, która zapewnia do 7 dni działania na jednym cyklu ładowania. To ułatwi z kolei uniwersalne złącze USB-C.

Źródło: Info Prasowe - myPhone czytaj więcej...
2024-02-07 19:58
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Duże zmiany w aplikacji Netatmo Home + Security

Obrazek Duże zmiany w aplikacji Netatmo Home + Security

Aplikacja Home + Security zyskała nowy wygląd i całkowicie przeprojektowany interfejs, aby łatwiej kontrolować wszystkie produkty z kategorii bezpieczeństwa marek Netatmo, Legrand i Bticino. Oprócz strony wizualnej, zmiany zwiększają łatwość korzystania z aplikacji oraz dotyczą m.in. sekcji ustawień czy powiadomień. Home + Security początkowo została zaprojektowana do zarządzania różnymi modelami kamer Netatmo. Jej funkcjonalność jest nieustannie rozbudowywana i aktualnie aplikacja obsługuje również Inteligentne Czujniki Drzwi i Okien, Inteligentny Alarm Domowy, inteligentne czujniki dymu i tlenku węgla, a także połączone systemy domofonowe Legrand i Bticino.

Źródło: Info Prasowe - Netatmo czytaj więcej...
2024-02-06 17:29
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

ASUS GeForce RTX 4080 SUPER Noctua OC Edition

Obrazek ASUS GeForce RTX 4080 SUPER Noctua OC Edition

ASUS i austriacka Noctua, współpracują już od dłuższego czasu, a ich kooperacyjna karta GeForce RTX 4080, mimo dość wysokiej ceny, cieszyła się dużym zainteresowaniem. Teraz ponownie ASUS chce uszczęśliwić swoich fanów modelem RTX 4080 SUPER Noctua OC Edition, na którym znalazły się dwa wentylatory NF‑A12x25, pracujące na niemal niesłyszalnym poziomie szumów 27dB, zapewniając ponadprzeciętnie wydajne chłodzenie. Prócz tego dostaniemy przełącznik Dual BIOS zawierający tryb pracy Quiet Mode. Wszystko co ma plusy, najczęściej ma też minusy, a jednym z nich jest to, że karta zajmuje w naszej obudowie ciut ponad cztery sloty (4.3), więc trzeba dla niej zarezerwować trochę miejsca w komputerze.

Źródło: TechPowerUP czytaj więcej...
2024-02-06 16:20
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
5

realme C67 z procesorem Snapdragon 685 i aparatem 108 MP

Obrazek realme C67 z procesorem Snapdragon 685 i aparatem 108 MP

realme ponownie definiuje standardy swojego segmentu, wprowadzając na rynek najnowszy produkt - realme C67. Ten nowy smartfon z serii C imponuje aparatem o rozdzielczości 108 MP, procesorem Snapdragon 685 oraz szeregiem innowacyjnych funkcji, które uczyniły go niekwestionowanym liderem w swoim przedziale cenowym. realme C67 to prawdziwy czempion ustanawiający nowe mistrzowskie standardy w swojej półce cenowej, takie jak aparat, wydajność, design i doświadczenie użytkowania. Smartfon zachwyca niezrównanym aparatem 108 MP z 3-krotnym zoomem i największym rozmiarem sensora w porównaniu do dostępnych na rynku smartfonów w podobnym przedziale cenowym. Obsługuje on bezpośrednie generowanie obrazów o rozdzielczości 108 MP, a każdy wytwarzany przez niego piksel działa w procesie przetwarzania obrazu, co przekłada się na krystalicznie klarowne fotografie.

Źródło: Info Prasowe - realmy czytaj więcej...
Strona 7 ze 100 <<<1...34567891011...100>>>