Archiwum wiadomości z dnia 2010-06-05
2010-06-05 16:24
Autor: Sebastian Wiśniewski (NetCop)
8

Weekendowa rozrywka 16-2010

Obrazek Weekendowa rozrywka 16-2010

Witajcie! Kolejny tydzień, kolejna weekendowa rozrywka. Na pocieszenie brzydkiej pogody, mam dzisiaj dla Was 4 gry oraz dużo ciekawych obrazków i filmików.
Zapraszam! - Felixxx

Gry:
- Probe - Staramy się dolecieć kwadracikiem z jednego końca planszy na drugi.
- Mazenetix - Za pomocą magnesu przeciągamy kuleczkę na drugą stronę trasy.
- Blosics 2 - Druga część świetnej logicznej gry - musimy strącić zielone, i tylko zielone klocki z planszy.
- Bad Pixel - Staramy trafić się pixelem do kontenera.

Źródło: Weekendowa Redakcja IN4.pl czytaj więcej...
2010-06-05 15:29
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
7

Zalman CNPS9900 MAX

Obrazek Zalman CNPS9900 MAX

Idzie lato i miejmy nadzieję, że szybko wysuszy zalane, południowe regiony polski. Jednak gorąco źle wpływa na nasze, często mocno podkręcone komputery, dlatego firma Zalman zaprezentowała coś, co przyniesie ulgę przynajmniej naszym procesorom. Model CNPS9900 MAX potrafi rozproszyć ciepło CPU osiągające wartość nawet 280W. Konstrukcję coolera oparto na projekcie Omega (stąd ten charakterystyczny kształt), a całość waży 730 gramów i mierzy sobie 94 (L) x 131 (W) x 152 (H) mm. Duży, 135mm wentylator pracuje w zakresie obrotów od 800 do 2200 RPM, generując przy tym szumy na poziomie od 18 do 43 dBA. Cooler kompatybilny jest z procesorami AMD Socket 754, 939, 940, AM, AM2+, AM3 oraz Intel LGA 775, 1156 i 1366. W zestawie otrzymamy pastę termoprzewodzącą ZM-STG2. Ceny niestety jeszcze nie podano.

Źródło: TechConnect czytaj więcej...
2010-06-05 15:10
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
4

PowerColor HD 5770 Low Profile Edition

Obrazek PowerColor HD 5770 Low Profile Edition

Nie tylko Galaxy eksperymentuje ze swoimi kartami... Koncern TUL zaprezentował akcelerator grafiki PowerColor HD 5770 Low Profile Edition, który prócz wąskiej płytki PCB, otrzymał jeszcze dwu wentylatorowy cooler firmy Arctic Cooling. Ta przeznaczona do małych obudów, dość wydajna karta, pracuje z prędkością GPU 850 MHz (800 procesorów strumieniowych), natomiast 1GB pamięci GDDR5 VRAM osiąga efektywne 4800 MHz. Na krótkim śledziu znajdziemy po jednym porcie DVI i HDMI. Tak spory i przypuszczalnie dość cichy system chłodzenia, powinien poradzić sobie latem, nawet w dość ciasnej obudowie. Jak się przypuszcza, karta trafi do sklepów, już w przyszłym miesiącu.

Źródło: TechConnect czytaj więcej...