Archiwum wiadomości z dnia 2012-06-20
2012-06-20 13:33
Autor: Arbuckle
4

Resonance - grafika stara, ale nie o nią tutaj chodzi

Obrazek Resonance - grafika stara, ale nie o nią tutaj chodzi

Resonance jest nową grą od Wadjet Eye Games, którzy specjalizują się w przygodówkach typu point-and-click. Ich ostatnim dziełem był świetny tytuł Gemini Rue.
Tym razem jednak akcja nie dzieje się w innej galaktyce, lecz u nas na Ziemi. Genialny fizyk kwantowy umiera w nieznanych okolicznościach pozostawiając swoją przerażającą technologie na pastwę losu. Czwórka bohaterów, których losy splotły się w wyniku tego wypadku, próbuje odnaleźć i zabezpieczyć ową technologię zanim wpadnie ona w niepowołane ręce.
Gra ma zapewnić nam ponad 10 godzin dobrej zabawy. Dostępna jest na platformie gog.com za $9.99. TUTAJ możecie zobaczyć zapowiedź, a screeny w dalszej części newsa.

Źródło: VG247 czytaj więcej...
2012-06-20 12:48
Autor: Arbuckle
2

Game Critics Awards 2012 - nominacje

Obrazek Game Critics Awards 2012 - nominacje

GCA jest corocznym wydarzenie poprzedzającym targi E3 już od 1998 roku. W skład jury wchodzą najbardziej prestiżowe media z branży cyfrowej rozrywki i nie tylko. Możecie je zobaczyć na obrazku w dalszej części newsa.
W tym roku jest trzech faworytów: Dishonored, Halo 4 i The Last Of Us. Są oni nominowani w czterech kategoriach, w tym Najlepsza gra targów. Najczęściej nominowani wydawcy to Sony Computer Entertainment (12 nominacji), Microsoft Studios (8 nominacji) oraz Electronic Arts (8 nominacji). Po raz pierwszy PS3 pobiło Xboxa 360 w ilości gier nominowanych na ich platformę z wynikiem 52 do 48, kiedy gry na platformę PC mają 41 nominacji. Całą listę nominowanych możecie zobaczyć w dalszej części newsa. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 26 czerwca.

Źródło: Gameinformer czytaj więcej...