Witam
Mam pytanie. W aka jest blokowany net w sensie takim ,że nie da się obejść proxy jedyna opcja to proxy ze stron. Ale to chodzi jak krew z nosa i nie wczytuje się. W aka otwarty tylko port 80. Kupiłem serwer postawiłem vpn aby przynajmniej pograć w necie. A czy istnieje jakaś opcja abym łączył się z serwerem i połączenie wracało do mnie jakimś fake adresem który nie jest aktualnie u nas blokowany? Bo wątpie aby vpn zadziałało na strony albo tunnelowanie bo i tak nazwa strony jest taka sama. Bo dzisiaj kupiłem ten vpn jeszcze w domu siędzę ale tak już rozkminiam czy coś można zrobić do tych blokowanych stron.
Np na tych stronach proxy w necie (jest tego pełno) po otwarciu strony sadistic stronka co prawda się wczytuje ale już filmiki nie... I to jest największa bolączka. Tam jest to fajnie zrobione ,że nazwe strony przekształca na własną. Czy da się zrobić coś podobnego>?
Forum > Hardware > Sieć akademicka
Strona 1 z 1
1
Wysłane 2013-04-02 12:22
Wysłane 2013-04-06 23:50
ssh zawsze daje radę. PS co to za durny akademik? Ja tam na swojej sieci akademickiej stawiałem shella, serwer ftp, radio internetowe oraz minecrafta ;d
[url=http://gamercards.exophase.com/xbox/user/Kriss+Hietala/][img=http://card.exophase.com/1/891760.png][/url]
C2D E6400 @2.4Ghz, 2x 1GB DDR2 667MHz, Intel GMA 950, 160GB Sata + 500GB Sata + 1.5TB external, MAC OS X 10.5.8 Leopard,
Lenovo z510 Intel i7 4702mq, 8GB DDR3, 1TB SSHD, Intel HD 4600 + Nvidia Gt740m 2048MB, Windows 8 Pro x64
http://twitter.com/Kriss_Hietala
Wysłane 2013-04-07 00:20 , Edytowane 2013-04-07 11:18
@Kinslayer
Dobra to już wiem co wyżej się pytałem. Ale mam nowe pytanie już z deka trudniejsze może ktoś coś podpowie?
vpn łączy się po UDP aby połączyć sie muszę odblokować port. A jak odblokować port UDP po SSH?
Po tcp wszystko lata
Czy istnieje możliwość konwersji UDP na TCP?
EDIT
Dobra poradziłem sobie :)
Strona 1 z 1
1










