Forum > Hardware > Grafika podstawowa z wyjściem HDMI - jaka ?

Strona 1 z 1 1
skocz

muzyczny_gosc

Wysłane 2013-12-15 15:54

Serwus, poszukuję prostej grafiki to obróbki zdjęć (w rawach) do ogladnia materiałów FULL HD - na tym mi najbardziej zależy.
Grafa z cyklu ekonimczny wydatek

Pod zestaw:
procek Amd Phenom II X2 565 [3,4ghz]
płyta: GA-MA770-UD3
obecna grafika do zmiany to NVIDIA GeForce 8600 GT

AMD Phenom II X2 565 BOX Black Edition M:Gigab.770 UD3 v.2.0 4GB.GoodRam DDR2 800MHz CL5 2xSamsung SpinPoint F3 1 TB Buda NZXT Hush,power:Corsair520W; Noctua NH-U9B SE2, Win7 U.

Greg_u

  • Greg_u
  • wiadomość Użytkownik
  • Miły gośćZnawca Linuxa

  • 6411 wypowiedzi

Wysłane 2013-12-16 10:40

Rozpiętość jest duża, np: (jeśli używasz Adobe Premiere to:)
1. Gainward GeForce GTX 650 1GB DDR5 (Gigabyte GeForce GTX 650 OC 2GB DDR5)
2. Gainward GeForce GT 640 1GB DDR3
3. Zotac GeForce GT 640 ZONE Edition (też do AP)
4. Asus GeForce GT 640 Silent 2GB (też do AP)
5. Gainward GeForce GT 630 D5 1GB DDR5
itd.

Nie podałeś rozpiętości cenowej. \"\przytul\"

www.1stCav.pl --> 7. Brygada "Screaming Eagles" --> UgerG ... tu mnie szukać (TS: s3.1stcav.pl).

muzyczny_gosc

Wysłane 2013-12-16 16:42

Greg_u @ napisałem w pości, że wersja ekonomiczny wydatek
Używam głównie PS LR'a
ale też przez kompa puszczam często filmy w hd z rożnym skutkiem...sam nie wiem dlaczego...

AMD Phenom II X2 565 BOX Black Edition M:Gigab.770 UD3 v.2.0 4GB.GoodRam DDR2 800MHz CL5 2xSamsung SpinPoint F3 1 TB Buda NZXT Hush,power:Corsair520W; Noctua NH-U9B SE2, Win7 U.

kotin

Wysłane 2013-12-16 18:08 , Edytowane 2013-12-16 18:10

@Greg_u nie do końca. Adobe nie zakupiło do Premiere czegoś tam z Nvidii i grafiki z 6 na początku nazwy są w Premiere ewidentnie słabsze od poprzedniej generacji. Do Photoshopa jednak faktycznie są OK.

@muzyczny_gosc Do starego PS kup używane Quadro 2000, do CS5 / 6 sam zobacz: [LINK], [LINK], [LINK], [LINK], [LINK]...

i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro

muzyczny_gosc

Wysłane 2013-12-16 20:33

kotin
Nie mam czegos takiego jak starego PSa, ale mam nowego LR'a i tu pisze serio :)
Grafa wchodzi mi w gre nowa, jakos raz sie naciąłem na używkę i tak się sparzyłem:)
Po drugie wymogiem jest...HDMI...
potzrebuje cos taniego i efektywnego np za 400zł nie da sie?..ale bez.."jak dołożysz..jescze stówę..."

AMD Phenom II X2 565 BOX Black Edition M:Gigab.770 UD3 v.2.0 4GB.GoodRam DDR2 800MHz CL5 2xSamsung SpinPoint F3 1 TB Buda NZXT Hush,power:Corsair520W; Noctua NH-U9B SE2, Win7 U.

pi_nio

  • pi_nio
  • wiadomość Użytkownik
  • Miły gość

  • 17636 wypowiedzi

Wysłane 2013-12-16 21:26

@muzyczny_gosc mam gf640 jakbyś chciał. nowy.

(.)

muzyczny_gosc

Wysłane 2013-12-16 22:01

a która wersje ? po na Alle...jest kilka..

AMD Phenom II X2 565 BOX Black Edition M:Gigab.770 UD3 v.2.0 4GB.GoodRam DDR2 800MHz CL5 2xSamsung SpinPoint F3 1 TB Buda NZXT Hush,power:Corsair520W; Noctua NH-U9B SE2, Win7 U.

pi_nio

  • pi_nio
  • wiadomość Użytkownik
  • Miły gość

  • 17636 wypowiedzi

Wysłane 2013-12-17 10:40

@muzyczny_gosc Gigabyte GV-N640OC-2GI

(.)

muzyczny_gosc

Wysłane 2013-12-17 19:32

a w porównaniu do Radeona HD 7750...jak wypada Twoja ? (choć przyznam ze Radek ma wiele wersji..) i nie wiem na którą sie decydować...

AMD Phenom II X2 565 BOX Black Edition M:Gigab.770 UD3 v.2.0 4GB.GoodRam DDR2 800MHz CL5 2xSamsung SpinPoint F3 1 TB Buda NZXT Hush,power:Corsair520W; Noctua NH-U9B SE2, Win7 U.
Strona 1 z 1 1
skocz

Kto jest online: 2 użytkowników, 214 gości

djluke , mysiauek ,