Forum > Hardware > Grafika do P7H55-M LX

Strona 1 z 1 1
skocz

leyboo

  • leyboo
  • wiadomość Użytkownik

  • 771 wypowiedzi

Wysłane 2016-05-12 21:20 , Edytowane 2016-05-12 21:23

Witam, potrzebuję kartę graficzną do P7H55-M LX ASUS
Płyta z 2010 roku, coś jeszcze można w to wpakować?
Procek 2 x 3.0Ghz, 4GB ram. Pozdrawiam


elkoos

  • elkoos
  • wiadomość Użytkownik

  • 3760 wypowiedzi

Wysłane 2016-05-12 21:52

Wpakować można wszystko. Może jakieś oczekiwania i budżet podaj?

djluke

  • djluke
  • wiadomość Moderator
  • Znawca sprzętu komputerowegoMiły gość

  • 38569 wypowiedzi

Wysłane 2016-05-12 21:55

Dokładnie - wpakować można wszystko zależnie od potrzeb/zachcianek i finansów na ich realizację. Poza tym grafika tam przecież jest :-P
O procku też niewiele napisałeś - Celeron? Pentium? i3? i5?

Asus TUF Gaming X570 Plus, Ryzen 5800X, Arctic Liquid Freezer III 360, 32GB Kingston Fury 3600MHz CL16, PowerColor RX 6700 XT Red Devil 12GB, SSD Samsung 980 Pro 1TB, WD WD80EZAZ, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Fractal Design Define R6 USB-C, Razer BlackWidow Ultimate, Logitech MX Master 3; Windows 11 Insider @ ReFS; Samsung C32HG70; HP Color Laserjet Pro M281fdn.

adir

  • adir
  • wiadomość Użytkownik

  • 977 wypowiedzi

Wysłane 2016-05-13 11:20

Jaki masz zasilacz i proc?

Przyjrzyj się GTX 750 / 750 Ti.

i5-13500, Gigabyte B760 GAMING X, MSI RTX 4060 GAMING X, Kingston FURY Renegade Black DDR4 32GB 3600MHz CL16, Kingston KC3000 2TB M.2, Spartan 5 max

leyboo

  • leyboo
  • wiadomość Użytkownik

  • 771 wypowiedzi

Wysłane 2016-05-13 18:26

i3, zasilacz 500W, GTX750 za drogi, 300zł-350max, coś raczej do filmów, grać w co można na tym sprzęcie?

elkoos

  • elkoos
  • wiadomość Użytkownik

  • 3760 wypowiedzi

Wysłane 2016-05-13 20:11

Do filmów to masz kartę zintegrowaną :>
350 = 650 Ti Boost

kotin

Wysłane 2016-05-16 09:18 , Edytowane 2016-05-16 09:19

...a jak Ci nie zależy tak bardzo na wydajności, to GT740, mało prądu pobiera  - tylko musi być z DDR 5, Bo z DDR 3 to nie ma mniejszej wydajności, a żadnej. :silly:

i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro

adir

  • adir
  • wiadomość Użytkownik

  • 977 wypowiedzi

Wysłane 2016-05-16 09:30 , Edytowane 2016-05-16 09:37

Drobne porównanie 740 i 750. Choć w FHD zapewne na tym sprzęcie nie będziesz próbować grać.

[LINK]

Zasilacz masz mocny (o ile to jakiś w miarę markowy) więc może jednak 650 Ti choć ona bierze znacznie więcej prądu.

Albo porozglądać się za używanymi kartami.

i5-13500, Gigabyte B760 GAMING X, MSI RTX 4060 GAMING X, Kingston FURY Renegade Black DDR4 32GB 3600MHz CL16, Kingston KC3000 2TB M.2, Spartan 5 max

kotin

Wysłane 2016-05-19 07:47

@leyboo nie zastanawiaj się dużo: 650 Ti od kolegi z forum. \"\spoko\"
http://www.in4.pl/forum_odpowiedzi.html?f=10&post=741027

i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro
Strona 1 z 1 1
skocz

Kto jest online: 0 użytkowników, 122 gości