Zaszalałem i zakupiłem HD6450.
Jak wyłączyć zintegrowaną HD3300?
Z tego co wiem, to stacjonarne chipsety AMD nie dysponowały PowerXpress-em
mobo
Forum > Hardware > Jak wyłączyć IGP (HD3300)
Strona 1 z 1
1
Wysłane 2017-04-07 00:24
PSU: Corsair 450VX(80%), mobo: AOD790GX/128m(IGP RHD3300) + R7 240 (320 cores, DDR3), CPU: Phenom II X4 3800MHz (1,375V)S, 6GB DDRII 800MHz CL5, SSD, CDDVDW
Wysłane 2017-04-07 08:59 , Edytowane 2017-04-07 09:00
Jeszcze bym monitor do tej nowej podłączył. ![]()
http://forum.benchmark.pl/topic/47279-zintegrowana-karta-graficzna-jak...
i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro
Strona 1 z 1
1
Kto jest online: 0 użytkowników, 147 gości










