komp się po woli sypie dysk zaczął padać więc w jaki dysk warto zainwestować?
WC Caviar
[LINK]
Toshiba
[LINK]
a pada seagate
Forum > Hardware > Dysk HDD
Strona 1 z 1
1
Wysłane 2017-10-18 09:40
AsRoock Extreme 3 gen3 Corsair 8GB, intel i3, seagate 500GB seasonic M520W FS P 17-2 to wszystko? abit IC7G, PIV, 2GB ram, seagate 160GB,saphire x800GT enermax 420W FS P19 to wszystko dziala
Wysłane 2017-10-18 11:04
Głos za Toshibą.
i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro
Strona 1 z 1
1
Kto jest online: 0 użytkowników, 556 gości










