@straszny
Uczepiliscie sie tego ppi. Odpuszczam bo 4K ma swoje zalety i wady. Tylko wyrazilem moja opinie ze nie polecam 4K na 27cali. a na 31.5 juz nie wypada nie miec 4K.. To generalnie nie zmienia faktu ze sensownego monitora nie polecil tu nikt ale ppi najistotniesze![]()
Co z ta oferta wloskiego sklepu nie tak? Mam wam pokazac rachunek plus zdjecia ze stoi? Cena nie bierze sie z nikad, bo monitor nie ma wsparcia HDR i pewnie wycofuja ze sprzedazy. I tak jest to monitor wybitny w porownaniu do tego BenQ
Jak ci brakuje argumentow to pijesz do gramatyki? No chyba nie wypada. W polsce nie mieszkam od 8 lat i gramatyka sie przeklada z innego jezyka, ciezko to zaakceptowac? Liczy sie tresc czy forma? Klawiatury PL tez mie mam.
Forum > Hardware > Monitor do zdjęć
Wysłane 2019-12-11 15:49
Wysłane 2019-12-11 22:40 , Edytowane 2019-12-11 22:45
@Boosterek
Pierwszy odruch ludzki na nieznane, to nieufność. ![]()
(To nasza nieufność do italian Amazon i Twoja do BenQ
)
Uczepiliscie sie tego ppi.
Oj tam, oj tam.
Nie jest to faktycznie tak ważne, chociaż widać ewidentnie. Mała plamka, rzędu 0,150 mm to dobrze dla zdjecia / grafiki.
Dla Windowsa lepsza jest plamka około 0,270 mm - czyli na przykład 23" 16:9 FullHD, ale:
stary artykuł mva.pl aktualizowany 2018 Pomijając oldschoolowy wybór monitorów, jest tam fajne tłumaczenie o plamkach.
i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro
Kto jest online: 0 użytkowników, 214 gości









