Forum > Hardware > Bajki o FX

Strona 3 z 3 <<<123
skocz

beton

  • beton
  • wiadomość Użytkownik

  • 7703 wypowiedzi

Wysłane 2015-03-03 18:02

U pinia to pewnie przyjdzie nowa dostawa karmi :p

Greg_u

  • Greg_u
  • wiadomość Użytkownik
  • Miły gośćZnawca Linuxa

  • 6411 wypowiedzi

Wysłane 2015-03-05 13:53

Wyrazy współczucia z kupna Fx-a.

Były użytkownik AMD x6 i fx-8320. :ninja:

www.1stCav.pl --> 7. Brygada "Screaming Eagles" --> UgerG ... tu mnie szukać (TS: s3.1stcav.pl).

kotin

Wysłane 2015-03-05 19:23

@Greg_u no zupełnie jak dziecko, a prosiłem. \"\upsa\"

i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro
Strona 3 z 3 <<<123
skocz

Kto jest online: 0 użytkowników, 263 gości