Forum > Hardware > Skaner z Lego

Strona 1 z 1 1
skocz

kotin

Wysłane 2021-01-04 20:05 , Edytowane 2021-01-04 20:08

Kto chce skaner z lego? \"\mikolaj\"
https://github.com/bezineb5/RoboScan
https://www.mecabricks.com/en/models/r121kn4gvlB

i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro

Gakudini

Wysłane 2021-01-07 11:36

WOW!
Super. Ktoś włożył w to mnóstwo pracy, ale zakładając posiadanie dużej ilości szpulek zdjęć to naprawdę opłacalna sprawa. Muszę się zastanowić nad digitalizacją slajdów robiąc im zdjęcia, bo niby mam skaner z przystawką, ale efekt jest marny, a wygoda mizerna.

Strona 1 z 1 1
skocz

Kto jest online: 1 użytkowników, 247 gości

Ignacek 9 ,