Forum > Software > problem z logowaniem na skrzynkę mailową neostrady

Strona 1 z 1 1
skocz

pustelnik

Wysłane 2016-11-10 13:30

Przy zakładaniu internetu  (z 10 lat temu) miałem utworzoną skrzynkę mailową @neostrada.pl Nim się przesiadłem na gmaila minęło trochę czasu, pozakładałem konta w paru miejscach i dziś chciałem uzyskać dostęp do jednego z nich powiązanego z neostradowym mailem. Hasło do maila pamiętałem więc postanowiłem zajrzeć na zapomnianą skrzynkę. Wchodzę na [LINK] wpisuję maila hasło i nie działa. Sprawdzałem różne kombinacje ciągle ten sam komunikat "Błąd logowania". Jest jakiś sposób na zalogowanie na starą skrzynkę?

kowgli

  • kowgli
  • wiadomość Użytkownik

  • 4367 wypowiedzi

Wysłane 2016-11-10 14:24

Proponuję kontakt z dostawcą usługi, czyli orange. Masz ciągle u nich neostradę? Nie jest może tak, że poczta jest jedynie aktywna kiedy korzystasz z ich usług?

pustelnik

Wysłane 2016-11-10 16:07

Tak, ciągle korzystam z ich usług. Jak założyłem sobie gmaila to przestałem używać maila neostradowego na co dzień i z rzadka tam zaglądałem bo sam spam przychodził.

kotin

Wysłane 2016-11-16 08:15

Odezwałeś się do Orange? Może mają jakiś czas, po którym skrzynka przestaje być aktywna?
Podobnie, ale jednak inaczej miałem na Interii. (Założyłem tam skrzynkę, jak jeszcze nie był to niemiecki portal \"\lol\").
Na drugim adresie u nich, po jakimś dłuższym okresie nie korzystania z niej, mogłem co prawda wejść, ale wyczyścili wszystkie stare maile. Była pusta. Miałem kopie ważnych rzeczy, więc się nie kłóciłem, ale w Orange widocznie zamykają konto po czasie. Napisz, powinni utworzyć na nowo.

i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro
Strona 1 z 1 1
skocz

Kto jest online: 0 użytkowników, 216 gości