Forum > Software > problem z corel videostudio x4

Strona 1 z 1 1
skocz

niko-80

Wysłane 2017-05-08 11:58

witam

mam problem z programem corel videostudio x4 pro pod win 7.  jakiś czas temu dzialal ostatnio chcialem go użyc ale nie wlącza sie. gdy klikam na ikonke programu kóleczko koło kursora sie kreci i nic sie nie dzieje, program sie nie uruchamia. Program odinstalowalem i ponownie zainstalowalem i nic. powyczyszczalem wszystkie smieci (temp)  i nic. Program jest orginalny i nie wiem juz co jest grane nigdzie na niecie nie trafilem na watek co moze byc przyczyna?

życie jest piękne gdyby nie bylo komputerow na świecie

kotin

Wysłane 2017-05-08 12:20 , Edytowane 2017-05-09 09:48

Zobacz czy masz wszystkie wymagane dodatki / aktualizacje.
https://support.corel.com/hc/en-us/articles/215803608-Corel-VideoStudi...

PS
Co się zmieniło w komputerze od czasu gdy działał?
Czy coś robiłeś / instalowałeś?
Wyślij zapytanie do Corela.
https://www.facebook.com/corelsupportlearning

i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro

niko-80

Wysłane 2017-05-12 09:29

komputer jest firmowy,także uzytkownik nie moze wgrywac innych programow i itp. (nie ma uprawnień) jedyne co mi przychodzi do glowy to moa bruzdzić jakieś aktualizacje windowsa, bo tylko one sie aktualizuja a są ustawione automatycznie. także stawiam na aktualizacje sys. Pozostaje mi usuwac aktualizacje po aktualizacji zapewne

życie jest piękne gdyby nie bylo komputerow na świecie
Strona 1 z 1 1
skocz

Kto jest online: 0 użytkowników, 205 gości