Kupiłem nowego laptopa Lenovo z zainstalowanym fabrycznie Windowsem 10 w wersji hiszpańskiej ( zakupiony w Hiszpanii). Jeśli zainstaluje Windowsa 10 w tej samej wersji ale polskiego to nie będzie problemu z późniejsza jego aktywacją?
Forum > Software > Windows 10 licencja ES-PL
Strona 1 z 1
1
Wysłane 2019-02-16 20:51 , Edytowane 2019-02-16 20:51
Spokojnie nawet bez instalacji powinno zadziałać: https://support.microsoft.com/pl-pl/help/3109596/language-packs-and-la...
i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro
Wysłane 2019-02-17 12:33
@hardy hard
Co nie jest spolszczone? Może musisz w opcjach językowych postawiać wszystko na język polski.
AMD Ryzen 5800X |MSI MAG X570 TOMAHAWK WIFI | Samsung 970 Evo M.2 500GB + Crucial P1 1 TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe| be quiet! Pure Loop 360mm (BW008) | Gigabyte GeForce RTX 3070 EAGLE OC 8GB GDDR6| HyperX 16GB (2x8GB) 3600MHz CL17 Fury RGB|be quiet! Power Zone 750W (BN211)| SilentiumPC Signum SG7V Evo TG ARGB
Strona 1 z 1
1
Kto jest online: 0 użytkowników, 518 gości













