Witam.
Czy w Excelu 2010 jest możliwość pracowania na 2 plikach jako osobnych instancjach? Jeżeli tak to jak to cholerstwo ustawić?
Chodzi mi o ustawienie 2 arkuszy obok siebie na ekranie, tak aby nie nakładały się podczas otwierania kolejnego pliku.
Jest niby opcja Widok>>Wyświetl obok siebie ale działa to tak kulawo że żyć się odechciewa
Edit. Zapomniałem dodać... komp firmowy, nie mam możliwości edycji rejestru zgodnie z sugestiami które do tej pory znalazłem w internecie.
Forum > Software > Excel 2010 – pliki w osobnych oknach.
Wysłane 2013-10-21 15:45 , Edytowane 2013-10-21 16:18
Wysłane 2013-10-21 18:59
O coś takiego Ci chodzi ?
**********
Otwieramy np. „Mój komputer” klikamy „narzędzia” następnie „opcje folderów” wchodzimy w zakładkę „typy plików” wyszukujmy „XLS” klikamy na tej pozycji raz lewym klawiszem myszy potem na zaawansowane, w nowo otwartym oknie klikamy raz myszą na napis „OPEN” wybieramy „edytuj”. W „aplikacja używana do wykonania akcji” wpisujemy "C:Program FilesMicrosoft OfficeOFFICE11EXCEL.EXE" /e "%1"
UWAGA: wystarczy dopisać: /e "%1" do tego, co masz napisane. Najlepiej skopiuj końcówkę ode mnie
Następnie odznaczamy użyj „DDE”
U mnie działa.
Pamiętaj także, że musisz być na prawach administratora.
**********
Kto jest online: 0 użytkowników, 217 gości