Forum > Software > Jaki crm dla firmy

Strona 1 z 1 1
skocz

frac

  • frac
  • wiadomość Użytkownik

  • 18 wypowiedzi

Wysłane 2021-09-16 11:56 , Edytowane 2021-09-22 09:55

czy ktoś z was korzysta z systemu CRM do zarządzania sprzedażą w grupie około 10-50 osób  https://bluecactus.pl/oprogramowanie-crm-co-to-jest-i-jakie-ma-zastoso...  i mógłby polecić jakieś konkretne rozwiązanie? Czy da się i dobrym pomysłem będzie  to zrobić w arkuszach googla? Zaletą googla jest uniwersalność przy ewentualnej zmianie osoby, która obsługuje cały system CRM(dużo więcej osób zna się na arkuszach googla, niż na dedykowanym systemie CRM). Oczywistym minusem googla jest fakt, że jego arkusze nie zostały stworzone do tego celu w grupie kilkunastu/kilkudziesięciu osób. Chciałbym poznać wasze opinie i doświadczenia, żeby nie żałować mojej decyzji w perspektywie kilku miesięcy/lat.
przykład, dla osób które chcą bardziej wczuć się w problem:
masz bazę 1 000 000 przedsiębiorstw z ich nr telefonu. Chcesz w grupie 50 osób, jak najskuteczniej i naszybciej ich obdzwonić, ewentualnie sprzedać produkt i skategoryzować pod różnymi kryteriami(np. czy dany klient kupił produkt, albo czy wg odebrał, czy raczej jest to martwy nr i nie warto więcej tam dzwonić), aby następnie w łatwy sposób te dane analizować.

krymtON

Wysłane 2021-09-21 22:10

Zdecydowanie CRM. Nie chcę nawet wchodzić w dyskusję czy warto, bo czy to będzie 10, czy 50 - na pewno warto. Pytanie czy coś "out of the box" spełni Wasze oczekiwania, czy trzeba będzie go mocniej konfigurować.

Oczywiście celowałbym w coś chmurowego, ale nie znam tak małych rozwiązań. Liderem rynku jest Salesforce, potem dłuuugo nic. Warto wziąć demo za free, spróbować skonfigurować i potestować. Plus taki, że bierzesz w chmurze i nie interesują Ciebie technikalia - po prostu działa ;)

Widziałem sporo materiałów z czasów, gdy w firmie dla której robię były przymiarki do nowego CRM - SF po prostu miażdży możliwościami, prostotą i nowoczesnym wyglądem.

Graty jak każde inne ;)
Strona 1 z 1 1
skocz

Kto jest online: 1 użytkowników, 131 gości

komanek ,