Witam,
Szukam programu do polepszenia jakości rodzinnych starych video.
Coś polecicie?
Pozdrawiam.
Forum > Software > Program do polepsznia video
Strona 1 z 1
1
Wysłane 2023-02-04 08:01 , Edytowane 2023-02-04 08:11
@Sturmovik
Nie jestem na czasie. Dawne hobby, montaż filmowy to u mnie już czas przeszły, ale kiedyś - drogo ale dobrze, robiło się to konwenterami Canopusa (dziś Grass Valley) - sprzętowo. Advc - 300, ADVC - 500. niższe wersje nie polepszały obrazu. Nie są już produkowane. Czasem można je spotkać na wtórnym rynku - LINK, na przykład.
Programowo to znam tylko z nazwy, nie próbowałem - https://www.dobreprogramy.pl/video-enhancer,program,windows,6628404333...
i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro
Strona 1 z 1
1
Kto jest online: 0 użytkowników, 150 gości










